החנויות שלנו - דקטלון ישראל

החנויות שלנו בישראלבאר שבע

באר שבע

" "ברוכים הבאים ל-Decathlon באר שבע! אנו שמחים להציע לכם חוויה ייחודית עם מגוון רחב של סוגי ספורט העומדים לרשותכם יחד עם צוות מקצועי המשתלבים נהדר יחד עם קרבת החנות למגרש המשחקים הגדול בארץ ולחוויה מרגשת ומעצבת סביב עולם הספורט על כלל סוגיו. נשמח לראותכם!" "

עומרי שגב, מנהל Decathlon ביג באר שבע
ספורט מועדף: טיולים וטרקים

גן שמואל

גן שמואל

" ברוכים הבאים ל-DECATHLON גן שמואל! אנו מזמינים אתכם לסניף החדש שלנו במתחם "מבנה גן שמואל". פה תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים איכותיים, לגלות סוגי ספורט חדשים ולהכיר וצוות מקצועי שיספק לכם שירות מעולה והסבר מקצועי בכל ענף ספורט. לא צריך לחכות שהשמים יפתחו כדי להרגיש אירופה, אנחנו כבר כאן, אתם באים?! "

אלרן, מנהל Decathlon גן שמואל
ספורט מועדף: טיולים ומחנאות

תל אביב

תל אביב

"ברוכים הבאים ל-Decathlon תל אביב! אנו שמחים להציע לכם חוויה ייחודית של קנייה ספורטיבית במרכז הארץ לכל המשפחה. מקווים שתהנו מהביקור אצלנו ותשתפו אותנו בחווית הספורט שלכם. נשמח לראותכם!"

יעל אביטן, מנהלת Decathlon תל אביב
ספורט מועדף: שחייה וטניס שולחן

ראשון לציון

ראשון לציון

"אוהבי הספורט, ברוכים הבאים ל-Decathlon ראשון לציון! המקום בו תוכלו למצוא את כל ענפי הספורט האורבני שאתם מחפשים בעיר שאף פעם לא הולכת לישון. השירות שתקבלו יגיע מספורטאים אמיתיים היכולים לחלוק איתכם יחד את התשוקה לספורט. מצפים לראותכם, תבואו ספורטיביים."

מאור ששון, מנהל Decathlon ראשון לציון
ספורט מועדף: ריצה

נתניה

נתניה

"ברוכים הבאים ל-Decathlon נתניה! אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתנסות באזורי הספורט שלנו וליהנות מהמבנה הייחודי של החנות ולהרגיש כמו באירופה. הרגישו חופשי לגלות עוד על החנות שלנו, אם יש לכם תשוקה לספורט, זה המקום עבורכם!"

אסף אמיתי, מנהל Decathlon נתניה
ספורט מועדף: טיולים וטרקים

BIG קריות

BIG קריות

"ברוכים הבאים ל-Decathlon חיפה! בחנות תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים איכותיים, צוות ספורטיבי ושירות לקוחות מסביר פנים. אנו מזמינים אתכם להצטרף לאימון השבועי שלנו ללא עלות! אנו מבטיחים שתצאו עם חיוך."

רומן וטין, מנהל Decathlon חיפה
ספורט מועדף: סנובורד

מסננים מסננים

Sort מסננים
מסננים סנן מסננים