שק שינה לטרקים דגם 500 ל- 0° - כתום בהיר

8504933

FORCLAZ

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל שק שינה לטמפרטורות סביבה נמוכות שבין 0°C לבין 5°C, למחנאות, לטיולים או למסעות.
שק שינה שניתן לחבר לשקי שינה אחרים מדגמי אולטרה לייט. טווח טמפרטורות: 0 עד 5°C לנוחות מרבית. 2 X ‏3/4 רוכסנים דו כיווניים לשליטה בחום. קל משקל וקומפקטי. תיק אחסון.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שמירת חוםדירוג טמפרטורת נוחות: 0° צ', דירוג מגבלת הטמפרטורה: -5° צ'
קל לנשיאהמידה L: משקל 1.67 ק"ג. נפח 13.3 ליטרים. תיק אחסון.
נוחות שינהעיצוב מומיה נוח מאוד. 2 רוכסנים באורך 3/4 עם מחוון כפול לאוורור.
תאימותניתן לחבר את שק השינה לדגמים אחרים מסדרת 2017 "Ultralight" ו- 2018 "Light".
תחזוקה קלהניתן לכבס במכונת כביסה, יש להיצמד להנחיות.
אחריות5 שנים
שאלות ותשובות

1
דירוג טמפרטורה:
דירוגי "טמפרטורת הנוחות" מוצגים על כל שקי השינה שלנו. דירוגים אלה נבדקים במעבדה עצמאית (AITEX) בהתאם לתקן האירופאי EN 13537 מתאריך 11/04/2002. "טמפרטורת הנוחות" היא גבול הנוחות התחתון שבו המשתמש נמצא באיזון תרמי (ללא תחושת קור או חום) כשהוא שוכב רגוע בתוך שק השינה (הטמפרטורה נקבעת בהתאמה לאישה ממוצעת בתנאי שימוש רגילים). יש לבחור את שק השינה בהתאם.
2
מהם דירוגי טמפרטורה?
דירוג מגבלת הטמפרטורה: מגבלת הטמפרטורה שבה המשתמש בשק השינה נמצא באיזון תרמי - לא חם מדי ולא קר מדי - במצב מכורבל (הטמפרטורה נקבעת בהתאמה לאדם ממוצע בתנאי שימוש רגילים).
3
אבל רצוי לדעת את הדברים הבאים לגבי דירוגי הטמפרטורה:
שק שינה אינו מייצר חום, במקום זאת, הוא שומר על החום המיוצר על ידי הגוף. אם אתה עייף וקר לך ואתה נכנס לתוך שק שינה רטוב, סביר להניח שתחוש קור, ללא קשר לאיכות שק השינה שלך! טמפרטורות אלה תלויות ביכולתו של אדם לעמוד בפני קור (מבנה גוף, עייפות וכדומה), בציוד בו הוא משתמש (מזרן עם בידוד וכדומה), בלבוש (אם הוא עירום, לבוש בבגדים תחתונים וכדומה) ובתנאי מזג האוויר (לחות, רוח וכדומה).
4
לנוחות מרבית, לפני שנכנסים לתוך שק השינה:
אל תתלבשו יתר על המידה (שכבה אחת של ביגוד מספיקה). חממו את כפות הידיים והרגליים: השתמשו בכובעים, כפפות, גרביים, שקיות חימום, שפשוף וכד'. ניתן להשתמש בבקבוק מים רגיל כבקבוק מים חמים (כל עוד אין סיכוי שהוא ייפתח בטעות!) כווצו את השרירים (70% מהאנרגיה הנצרכת מותמרת לחום) מבלי לבצע תנועות העלולות להכניס אוויר קר. השתמשו בבטנה לשק שינה, . רצוי כזו העשויה ממשי, כדי למקסם את החום בתוך שק השינה.
5
משקל ומידות
מידה M ‏1550 ג', גובה מקסימלי 1.70 מ'. מידה במצב מקופל: גובה 42 ס"מ היקף 20.5 ס"מ. נפח 14 ל'. מידה L ‏1670 גר', גובה בין 1.70 ל-1.85 מ'. מידה במצב מקופל: גובה 42 ס"מ, היקף 21.5 ס"מ. נפח 15 ל'. מידה XL ‏1785 גר', גובה בין 1.85 ל-2 מ'. מידה במצב מקופל: גובה 42 ס"מ, היקף 22.5 ס"מ. נפח 17 ל'. על מנת לוודא שתבחרו את המידה הנכונה ולנוחות רבה יותר, מומלץ לנסות את שקי השינה שלנו לפני הרכישה.
6
אחריות:
לשק השינה 5 שנות אחריות מהתאריך המוצג בחשבונית הרכישה. המוצר יתוקן ללא עלות במסגרת תנאי האחריות. האחריות מכסה פגמים במוצר, למעט פגמים הנובעים מבלאי רגיל ופגמים הנובעים משימוש בלתי הולם. האחריות המיוחדת ל-5 שנים תקפה רק עם הצגת המוצר וקבלת הקנייה.
7
דירוג השוואתי של ההשפעה הסביבתית של המוצרים
חישוב השפעת המוצר על הסביבה מבוסס על כל מחזור חייו ונמדד על-פי במדדים שונים. דירוג כללי מ- A עד E נועד לאפשר זיהוי קל של המוצרים הידידותיים ביותר לסביבה באמצעות השוואתם למוצרים דומים (חולצות, מכנסיים, תרמילים וכד'). חברת Decathlon מחויבת להצגה של המידע הסביבתי. למידע נוסף: http://sustainability.decathlon.com/
מידע נוסף
הרכב
ריפוד : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES) בד חיצוני : 100.0% פוליאסטר (PES) תיק נשיאה : 100.0% פוליאסטר (PES)

טיפים לאחסון
ניתן לאחסן בקלות את שק השינה בדחיסה לתוך הנרתיק המיועד לו, אזור הרגליים תחילה. כדי לשמור על הנפיחות הנדרשת לבידודו של שק השינה, יש להוציא אותו מהתיק ולפרוש במקום יבש.
    הצג תוצאות עבור