תרמיל גב לטיולים דגם NH100 ‏10 ל' - כחול

8502149

QUECHUA

מיועד ל
מה מניע אותנו? תיק בעל תכולה של 10 ל' המציע נוחות במחיר שווה לכל נפש לנשיאה בטוחה של פריטים חיוניים (בקבוק מים, מעיל) על כל סוגי הקרקע עם שיפוע קטן יחסית.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
נוחות נשיאהגב ורצועות בריפוד ספוג. לולאות לאגודלים.
קל לנשיאהכיס פנימי עם רוכסן כפול, כיס חיצוני עמוק.
קיבולתנפח: 10 ליטרים/משקל: 145.6 גר'/ מידות: גובה 39 ס"מ, אורך 30 ס"מ, עומק 12 ס"מ.
עמידות בפני שחיקהחומר עמיד בפני שחיקה (בתחתית ובגב התרמיל). 10 שנות אחריות.
אוורורגב פשוט ללא מערכת אוורור.
נוחות שימושגישה קלה לכיס החיצוני עם הרכבת התיק בצורה אופקית במהלך הטיול
אחריות10 שנים
שאלות ותשובות

1
10 שנות אחריות
תרמילי הגב לטיולים מסדרת Quechua מגיעים עם 10 שנות אחריות. המחויבות שלנו? להציע לכם מוצרים עמידים לאורך זמן שישמשו אתכם בכל הטיולים בחיק הטבע. כי המוצרים שאנחנו הכי אוהבים הם אלה שיש מאחוריהם סיפור שעדיין לא נגמר! האחריות מכסה את כל הפגמים בתיק, למעט אלה הנגרמים כתוצאה מבלאי רגיל ומשימוש לקוי.
2
כיצד נמדד הנפח?
הנפח של כל תיק גב נמדד באמצעות שיטה מתוקננת: אנו ממלאים את התא הראשי כמו גם את כל הכיסים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנו מרוקנים את הכדורים אל תוך מיכל מדורג שמספק את הנפח המקביל בליטרים.
3
כיצד לבצע התאמה של תיק הגב שלכם?
מקמו את הציוד הכבד בתחתית התרמיל. ארזו את הבגדים סביב פריטים אלה. ודאו שמעיל חסין מים ו/או פליז זמין לכם בהישג יד. מקמו את הפריטים הקטנים שתזדקקו להם במהלך היום (קרם הגנה, מפה, משקפי שמש וכו') בכיסים. אם אתם נושאים מיכל מים, יש למקם אותו בתא המיוחד המיועד לו לאורך הגב. את בקבוק המים יש למקם בכיס המים החיצוני.
4
בדיקת מעבדה
אנו עורכים בדיקות מעבדה כדי לבדוק ולאמת את כל הרכיבים: האריג, האבזמים, הרצועות, הריפוד והרוכסנים. באריג למשל, נבדקים המאפיינים הבאים: עמידות בבלאי, קרעים, דהייה בקרינת UV, כביסה ועמידות בפני נוזלים. הבדיקה הסופית של המוצר המוגמר מדמה תנאים אמתיים שבהם ייעשה שימוש בתיק הגב במשך מספר שנים, כדי לבחון את איכות ההרכבה: התיק ממולא במשקלות ומונח על גבה של בובת בדיקה המדמה תנועת הליכה מהירה לאורך אלפי מחזורים.
5
הדעה שלכם חשובה לנו!
המשובים שלכם עזרו לנו לשפר את העיצוב של תרמיל NH100 ‏בנפח 10 ל'. בדגם זה הוספנו רוכסן כפול בכיס הראשי ובטנה גדולה בכיס החיצוני המאפשרת למנוע אובדן חפצים בעת פתיחת התיק. והכל באותו מחיר!
6
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לכל אורך מחזור החיים שלו באמצעות מחוונים שונים.
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לכל אורך מחזור החיים שלו באמצעות מחוונים שונים. דירוג מ- A עד E נועד לאפשר זיהוי קל של המוצרים הידידותיים ביותר לסביבה באמצעות השוואתם למוצרים דומים (חולצות, מכנסיים, תרמילים וכד'). Decathlon מחויבת להצגה של המידע הסביבתי על מוצריה. אתר: sustainability.decathlon.com סרטון הסברה: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 90.0% פוליאסטר (PES), בד עיקרי : 10.0% פוליאורתן (PU) בטנה : 88.0% פוליאסטר (PES), בטנה : 12.0% פוליאורתן (PU)

מבחן מוצר
צוות המעצבים שלנו הגה, תכנן ועיצב את מוצרי Quechua בצרפת, למרגלות רכס הרי המון בלאן. המוצרים נבדקים בשטח על מטיילים אחרים על מנת לוודא שהם נוחים ועמידים. בין אם זה ברטאן או קורסיקה, אנחנו מבקרים בכמה שיותר אתרים בכל תנאי מזג האוויר. בדיקות השטח כרוכות בדיונים רבים בתוך הצוות, והמשובים שלכם עוזרים לנו מאוד בתכנון הקולקציות העתידיות שלנו!

טיפים לאחסון
יש לאחסן את תיק הגב במקום יבש.
סדר לפי
Perfect
Used for עד שבוע
It’s the perfect size for daily use. And the right price to match. Really good quality too.
  • 1
הצג תוצאות עבור