תיק טיולים דגם MH100 בנפח 20 ל' - כחול

8492949

QUECHUA

מיועד ל תרמיל המיועד לטיולים יומיים ומספק נוחות מרבית וסידור מושלם של כל הפריטים הדרושים במחיר משתלם במיוחד.
גב מאוורר. כיס לכובע (בנפח 3 ל'), כיס נשלף לטלפון בחזית החגורה, כיס מסמכים סודי עם וו נעילה בחלק הפנימי של התיק.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קיבולתנפח: 20 ליטר / משקל: 850 גרם / מידות: גובה 56 ס"מ, אורך 26 ס"מ, עומק 18 ס"מ.
נוחות נשיאהלולאות לאגודלים. חגורה לתמיכה בבטן.
אוורורגב מאוורר (נושא תווית Air Cooling), המקל על ספיגת הזיעה מאזור הגב.
בעל מספר תאיםכיסים: 1 חיצוני, 1 פנימי, כיס למיכל מים, 2 כיסי רשת צדיים, כיס מותניים נשלף
עמידות בפני שחיקה10 שנות אחריות
אחריות10 שנים
שאלות ותשובות

1
בדיקות מעבדה
אנו עורכים בדיקות מעבדה לאימות כל חלקי התיק ומרכיביהם: האריג, האבזמים, הרצועות, הריפוד והרוכסנים. באריג למשל, נבדקים המאפיינים הבאים: עמידות בבלאי, קרעים, דהייה תחת קרינת UV, כביסה ועמידות בפני נוזלים. הבדיקה הסופית של המוצר המוגמר מדמה תנאים אמתיים שבהם ייעשה שימוש בתיק הגב במשך מספר שנים, כדי לבחון את איכות ההרכבה: תיק הגב נשקל ולאחר מכן מונח על גבה של בובת בדיקה המדמה תנועת הליכה מהירה לאורך אלפי מחזורים.
2
10 שנות אחריות, שותפות טכנית
מחלקת המחקר והפיתוח לתפירה עמידה היא שותפה של Quechua בתחומי מחקר ובדיקות רכיבים ומארזים, ביצע את הבדיקות שמדמות את התיישנות תיק הגב. הבדיקות התמקדו ברכיבים, בתפרים ובאיכות המוצר הסופי. כתוצאה מהבדיקות הללו, יכולה Quechua להבטיח את איכות התיקים ולספק אחריות מוצר ל-10 שנים ממועד רכישת התיק (כפי שמצויין על גבי קבלת הקניה).
3
אחריות ל-10 שנים, תנאים
האחריות מכסה כל פגם בתיק הגב, מלבד כאלה שהם תוצאה של בלאי טבעי ושימוש בלתי נאות. האחריות המיוחדת ל-10 השנים תכובד רק עם הצגת התיק וקבלת הרכישה. מוצר המכוסה על ידי אחריות, יתוקן או יוחלף ללא תשלום. אחריות מסחרית זו אינה שוללת זכויות חוקיות אחרות לאחריות החלות בארץ ו/או במדינה.
4
כיצד נמדד הנפח?
הנפח של כל תיק גב נמדד באמצעות שיטה מתוקננת: אנו ממלאים את התא הראשי כמו גם את כל הכיסים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנו מרוקנים את הכדורים אל תוך מיכל מדורג שמספק את הנפח המקביל בליטרים.
5
כיצד לבצע התאמה של תיק הגב שלכם?
1 - שחררו את כל הרצועות (רצועות, רצועת מותניים, רצועות התאמת עומס). 2- לבשו את התיק על גבכם. 3 - עבור תיק גב עם קיבולת של 50 ליטר ומעלה, מקמו את חגורת המותניים כהלכה (עליה להיות מונחת מעל הירכיים) והדקו אותה. בתיקים קטנים יותר, יש למקם את החגורה סביב אזור המותניים. 4 - הדקו את רצועות הכתפיים. 5- התאימו את רצועות התאמת העומס על פי הנדרש.
6
מתאים את גובה התרמיל?
יש למקם את מערכת הכוונון בגובה הרצוי ולכוונן התיק (ראה. 'כיצד להתאים את תרמיל הגב?'). כאשר החגורה רכוסה סביב האגן, הנח את הכתפיות סביב החלק הקדמי של הכתפיים ואת רצועות איזון העומס (הניתנות לפעמים גם לכוונון לגובה) בזווית של כ-45 מעלות (אסור להניח אותן באופן אופקי או אנכי). בעת מדידת התרמיל, אם נראה שהגב נמוך או גבוה מדי, התאם אותו מחדש ונסה שוב עד להשגת התוצאות הרצויות.
7
כיצד לארוז את תיק הגב?
מקמו את ציוד השינה שלכם בתחתית תיק הגב. מקמו ציוד כבד (אוהל, כיריים, מזון) קרוב לגב. ארזו את הבגדים סביב הפריטים הללו. אם אין מקום בתוך התיק, יש למקם את יריעת הקרקע תחת האבזם ואת האוהל מתחת לתיק. דאגו לארוז מעיל עמיד בפני גשם ומעיל פליז. מקמו פריטים קטנים לשימוש יומי (קרם הגנה, מפה, משקפיים וכו') בכיסי התיק. אם אתם נושאים גם מיכל מים, יש למקם אותו בכיס המיוחד שמיועד לכך.
8
התוויות סביבתיות
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת עבור מחזור החיים המלא של המוצר באמצעות מדדים שונים. הניקוד הגלובלי A-B-C-D-E נועד כדי לסייע לך לזהות בקלות את המוצרים הידידותיים ביותר לסביבה, וזאת על ידי השוואה למוצרים מאותו הסוג (חולצות, מכנסיים ותיקים). Decathlon מחויבת להצגת מידע סביבתי על מוצריה. לפרטים נוספים: http://sustainability.decathlon.com/
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES) כיס : 90.0% פוליאסטר (PES), כיס : 10.0% אלסטין

מבחן מוצר
כל הדגמים שלנו נבחנים על ידי נציגים משווקי היעד שלנו, בתנאים זהים לאלה שבהם תתקלו בעת השימוש. אנחנו מאמינים שביצוע בדיקות בתנאים אמתיים היא הדרך היחידה לעצב ולקדם באופן מתמיד את הרלוונטיות הטכנית ואת העיצוב של המוצרים מתוצרת Quechua.

טיפים לאחסון
יש לאחסן את תיק הגב במקום יבש.
סדר לפי
Does the job you want it to.
Used for עד שבוע
Many compartments inside and around the rucksack making it very versatile.
Just purchased
Used for עד שבוע
Too early for me to comment objectively, however I'm pleased with my purchase as I think it offers a lot of features for the price. I will update once I have used the sack.
backpack
Used for בין 3-6 חודשים
firm favorite, first piece of kit I look for
Great pack
Used for בין 2-8 שבועות
Bought this item for replacing my old Decathlon pack after years of toll. With a modern design that includes hip pocket for today's essential phone! Not sure the base zip is necessary given this is a small/daysack.
  • 1
הצג תוצאות עבור