קורקינט קומפקטי בעל גלגלים גדולים, מושלם לרכיבה ולטיולים למרחקים קצרים. רכיבה במהירות גבוהה פי 3 למרחק גדול פי 3 מאשר ברגל!" />

קורקינט דגם Mid 7 עם רגלית - שחור/כחול

8401845

OXELO

מיועד ל מיועד לרכיבות קצרות ברחבי העיר (פחות מ-2 ק"מ) לרוכבים בגובה 1.45 מ' עד 1.85 מ'.
קורקינט קומפקטי בעל גלגלים גדולים, מושלם לרכיבה ולטיולים למרחקים קצרים. רכיבה במהירות גבוהה פי 3 למרחק גדול פי 3 מאשר ברגל!

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
נוחות שימושהתאמת גובה. מערכת קיפול מהירה עם אבטחה כפולה.
ביצועי החלקה2 גלגלי גומי PU גדולים בקוטר 175 מ"מ. מסבי ABEC 5. בלם בגלגל אחורי
תחזוקה קלהתקן ותחזק את הקורקינט שלך עם חלפים מקוריים.
קל לנשיאהקל משקל וקומפקטי, לרכיבה בכל זמן ובכל מקום.
אחריותשנתיים, למעט רכיבים מתכלים (גלגלים, מסבים, בלמים, מאחז וידיות).
שאלות ותשובות

1
באילו אמצעי זהירות יש לנקוט בעת רכיבה על קורקינט דגם MID 7?
כמו ברכיבה על סקייטבורד וגלגיליות, גם כאן יש להקפיד על ציוד מגן (קסדה, מגני ברכיים ומגני מרפקים) לשמירה על הבטיחות. מומלץ גם לבדוק את מצב הקורקינט לפני ואחרי כל רכיבה כדי לוודא שאין נזקים, סדקים, או קצוות חדים. הגלגלים והמסבים הם רכיבים מתכלים. יש לזכור לבדוק ולהחליף אותם במידת הצורך.
2
כיצד יש לתחזק את הקורקינט?
הגלגלים והמסבים הם רכיבים מתכלים. יש לזכור לבדוק ולהחליף אותם במידת הצורך. ניתן לתקן ולהאריך חיי השירות של הקורקינט על ידי רכישת חלפים מקוריים הזמינים דרך מחלקת השירות שלנו או בחנות Decathlon באזור מגוריך ניתן גם לקבל הדרכות וטיפים לתחזוקת הקורקינט בערוץ היוטיוב של Oxelo.
3
למי מיועד ה-MID 7?
לכל אדם בגובה 1.45 עד 1.85 מ'. זה אומר כמעט לכולם! הסוד של ה-MID 7 טמון בוורסטיליות שלו: הוא מצויד בכל מה שדרוש וניתן לכוון את הגובה שלו. בין אם אתה מעוניין ברכיבות קצרות בתוך העיר או בטיול משפחתי, קורקינט זה של Decathlon ייקח אותך לכל מקום שתרצה במהירות גבוהה פי 3 בממוצע מהליכה ברגל.
4
האם הקורקינט מתאים לשימוש בעיר?
בהחלט כן. הקורקינט של Oxelo מתקפל (גודל בקיפול: 90 ס"מ) וניתן לכוון את הגובה שלו. רצועת הנשיאה מאפשרת לתלות אותו בקלות על הכתף בעת הצורך. הגלגלים הגדולים (175 מ"מ) יאפשרו לך להתגבר בקלות על מכשולים (כמו שפת המדרכה) ומגני הבוץ (קדמי ואחורי) יגנו עליך מפני התזות בגשם.
5
לאיזה מרחק ניתן לנסוע עם קורקינט MID 7?
ה-MID 7 מיועד לנסיעות של עד 2 ק"מ. לרכיבות ארוכות יותר, מומלץ להשתמש בקורקינטים מדוגמים יותר, למשל כאלה המצוידים גלגלים גדולים יותר. במונחים של עומס מרבי, ניתן להשתמש בו במשקל של עד 100 ק"ג.
6
האם כשיורד גשם המכנסיים שלי יירטבו לגמרי?
לא בדיוק. מגן בוץ יגן עליך מפני התזות כשיורד גשם.
7
כיצד נבדקים המוצרים שלנו?
כל הקורקינטים שלנו נבדקו במעבדה. בדיקות אלה נועדו לוודא את תאימות המוצרים לתקנים האירופאים לקורקינטים, וכן לאיתור סימני בלאי. אחת הבדיקות כוללת, לדוגמה, מכונה המקפלת את הקורקינט 10,000 פעמים כדי לבדוק את מערכת הקיפול שלו. נוסף לבדיקות המעבדה, אנחנו עורכים גם בדיקות שטח - חלקן מוערכות באמצעים מדידים ואחרות מבוססות על חוות הדעת של הבודקים - כל זאת כדי לוודא את תקינותו המלאה. התוצאה היא מוצר בדוק ומוכח.
מידע נוסף
הרכב
מבנה : 100.0% פלדה ידית : 100.0% גומי - תרמופלסטי (TPR)

מבחן מוצר
קורקינט זה עומד בתקן האירופי EN14619 לקורקינטים ספורטיביים.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש ולהרחיק מאור שמש ישיר.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לבדוק את מצב הקורקינט לפני ואחרי כל שימוש לאיתור נזקים, סדקים, או קצוות חדים. הגלגלים והמסבים הם רכיבים מתכלים. יש לזכור לבדוק ולהחליף אותם במידת הצורך. ניתן לתקן ולהאריך חיי השירות של הקורקינט על ידי רכישת חלפים מקוריים הזמינים דרך מחלקת השירות שלנו או בחנות Decathlon באזור מגוריך.
סדר לפי
Looks good, not well built
Used for בין 2-8 שבועות
Two months into the use of this my 8yo son is disappointed that the stand has broken. One rivet has come out and the stand now drags along the ground meaning the scooter is unusable.

Very disappointed.
Great scooter
Used for בין 2-8 שבועות
We bought this scooter for my 5 year old and he loves it. It is his first 2 wheeled scooter and he managed much better than expected.
Gr8 scooter
Used for בין 2-8 שבועות
The customer service is first class, the quality of the scooters is excellent. I always enjoy going into the Cambridge store, keep it up.
Scooter
Used for בין 2-8 שבועות
Lovely scooter, fast delivery thank you
Uygunmudur
Used for עד שבוע
1) Hangi Zemin Tiplerinde Kullanılması Uygundur
2)Bu Scooterde Süspansiyon Bulunuyormu
Excellent
Used for בין 2-8 שבועות
Excellent
Perfect gift!
Used for בין 2-8 שבועות
Really nice looking, sturdy scooter that easy to assemble and easy to fold. Great purchase at an affordable price.
Fantastic scooter
Used for בין 2-8 שבועות
An absolutely brilliant scooter. Solid build and handling, great style. It’s only flaw is an inexplicable lack of a kick stand, with no option to add one.
In my Opinion there is a Design Flaw
Used for בין 3-6 חודשים
Bought in December 2017 for my 6 year old grandson. He loves it and at first so did I. After a few uses I noticed that the handlebars were out of true to to front wheel, which i put down to usage, however as this happened again, and having kept an eye on how he used it I was concerned about safety. The problem lies in where the steering tube clamps to the forks - the 'female' tube clamps around the threaded end of the 'male' fork tube. This design means that to get any grip the clamp has to be tightened to a torque that is many times that required had the fork been plain instead of threaded. This is not an engineered designed and has the potential for accidents if not tightened to very high torque
תגובת המותג
Dear Steve,Thank you for taking the time to give us feedback regarding MID7 Scooter.
We are sorry to hear you were unhappy with the product.  I will make sure I pass it along to our product managers to work on improving this model. 
Should you remain dissatisfied, please get in touch with our online team (https://www.decathlon.co.uk/contact-us.html) or drop into your local store where we can find the best solution for you.
Once again apologies for any inconvenience caused.
Magda
Oxelo Sport Leader
  • 1
הצג תוצאות עבור