מגפי סנובורד לנשים עם נעילת כבל Maoke 500 All-Mountain

8398103

WED'ZE

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל גולש סנובורד מושבע שמחפש נעליים עם תמיכה טובה ברגל כדי למהר בכל המגרשים.
הידוק חזק ומדוייק באמצעות גלגל וכבל לתמיכה טובה מאוד ברגל. נעל קלת משקל הודות לסולית ה-EVA שלה. בטנה תרמית מובנית.
מדריך מידות

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
יציבה15 מ"מ של קצף תמיכה לעקב: תמיכה טובה לרגל במהירויות גבוהות.
קל לפתיחה/סגירהנעילת כבל: הידוק חזק מאוד בעזרת גלגל וכבל.
בידוד תרמיסולית EVA, אוויר 80% כדי לחסום את הקור מן הקרקע.
קשיחותגמישות בינונית לניתוב יעיל של הגלשן במהירות גבוהה.
נוחות התאמהקצף חזק לפשרה טובה של נוחות / תמיכה. ביטנה תרמית מובנית..
יכולת אחיזה בקרקעסוליה קלילה עם קרסים גדולים לאחיזה טובה בכל סוגי השלג
בלימת זעזועיםסוליית EVA קלילה (80% אוויר) לתחושה קלילה מרופדת.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מערכת הידוק ונעלה עם כבל
נעילת כבל: הידוק חזק מאוד עם גלגל וכבל. פשוט סובב את הגלגל להידוק. אתה מהדק בחוזקה את הנעל שלך ללא מאמץ. רבע סיבוב נגד כיוון השעון והמערכת נפתחת, דבר שמקל על פתיחת הלשון של הנעל.
2
גמישות/קשיחות המגפיים
הגמישות של דגם Maoke 500 היא בינונית. היא מתאימה לאנשים שעוברים עיקולים במהירות רבה (זקוקים לנעל נוקשה) אבל היא גם מאפשרת להם להיות מוכנים לפניות קטנות או למכשולים מפתיעים המצריכים כיפוף-הארכה של הרגליים. התמיכה ברגל והגמישות טובות יותר מאשר בנעל מדגם Maoke 300.
3
תמיכת העקב: בטנה ברמה 2
הטיפול ברגל הנו מרכיב חיוני בגלישת סנובורד כדי לשלוט בגלשן שלך (הרגל בתוך הבטנה והבטנה בתוך הנעל). הבטנה הפנימית ברמה 2 כוללת 5 מרכיבים: 1. בטנה תרמית מובנית 2. קצף קרסול "רפידת עקב ארגונומית" 3. נעילה ב"2 נקודות + רצועה", 4. קשר בין הבטנה לבין הנעל "קרס ולולאה" 5. שכבה כפולה של קצף בלשון בכף הרגל, תמיכה ונוחות.
4
1. עיצוב הבטנה הפנימית על ידי חום באופן עצמאי
1. חמם את התנור שלך, מצב חום סיבובי, ל-80 מעלות צלזיוס 2. הסר את הרפידות הפנימיות של הבטנה, הנח את הבטנה על צלחת מכוסה בנייר אפייה 3. המתן 15 דקות 4. הכנס בחזרה את הגרביים, גרוב זוג של גרבי סקי-סנובורד, שים את הבטנה על רגליך והדק לפי רצונך. 5. נעל על מגפי הסנובורד והחזק חזק 5. המתן 15 דקות, במצב סטטי ניתן לחזור על פעולה זו.
5
2. "בטנת עקב ארגונומית" קצף קרסול
ריפוד הקצף בקרסול ממלא את הרווח שמתחת לקרסול ומאחוריו כדי לייצב את העקב. הבטנה ברמה 2 מכילה קצף העשוי מחומר ובצורה ייחודיים ל-Wed'ze: - הצורה מסתמכת על ממוצע של 40 סריקות של רגליים. היא מושלמת לייצוב טוב מאוד של הרגל ומתאימה לכולם, - החומר: קצף אלסטי, רך וחזק. אתה יכול להרגיש את התמיכה מיד לאחר הכנסת הרגל פנימה. וכאשר אתה גולש אין נקודות לוחצות.
6
3. "2 נקודות + רצועה" הידוק בטנה
בנעל אנחנו משאירים 2 נקודות של הידוק עם שרוכים: - בבעיטה - מעל הקרסול. בחלק העליון של הבטנה אנחנו החלפנו את נקודת השרוכים השלישית ברצועת הידוק חזקה. לכן אנחנו הפחתנו את החיכוך של השרוך (2 נקודות במקום 3) והשתמשנו בכוח של ההידוק כדי לשמור על העקב. בחלק העליון, הרצועה נועלת את המגף בקרסול אפילו יותר.
7
4. קשר בין הבטנה לבין הנעל "קשר קרס ולולאה"
הוספנו רצועה נדבקת בין הבטנה לבין המגף בחלק האחורי. המטרה? להגביל את ההחלקה בתוך הנעל כדי לסייע לך לשלוט טוב יותר בגלשן שלך כי זה לא מספיק רק לשמור על הנעל בתוך המגף: עם הבטנה זזה בתוך הנעל, אתה לא תוכל לשלוט בגלשן שלך.
8
5. שכבה כפולה של קצף בלשון בגב כף הרגל
הוספנו שכבה שנייה של קצף בלשון, בגב כף הרגל, משתי סיבות: - לייצב את הרגל חזק יותר במקומה בתחתית הביטנה - להגביר את הנוחות על-ידי כך שהשרוך אינו עוצר את זרימת הדם באזור רווי מתח זה
9
רפידות
הרפידה הפנימית של נעל זו היא שטוחה. היא מספקת נוחות ובידוד תרמי. כדי להגביר את היציבות של הרגל בתוך הבטנה, אם אתה מרגיש צורך בלבד, עומדות בפניך 2 אפשרויות: - רכוש רפידה מוכנה לקשת כף הרגל ולעקב - רכוש רפידה תרמית בהתאמה לרגל שלך. זהו הפתרון הטוב ביותר.
10
סוליה: אחיזה, יציבות, ריכוך ובידוד תרמי
הסוליה הקלה מאוד שלנו עשוייה EVA בלבד. רכיב EVA הוא רכיב קל מאוד (80% אוויר). המבנה עוצב כדי לבלום זעזועים תוך כדי שמירה על תכונת הריסון. מבודד ומגן באופן טבעי מהקור שמגיע מהקרקע. חיברנו קרמפונים גדולים כדי להציע לך אחיזה טובה מאוד. המרווחים רחוקים אחד מהשני על מנת למנוע מהשלג להיתקע במגפיים.
מאפיינים
מידות אירופאיות37 > 41 (@: 42)

סוג הידוקגלגל + כבל מתכת

2 אזורי הידוקאין
מידע נוסף
הרכב
חלק עליון של : 100.0% פוליאורתן (PU) בטנה וגרב מ : 100.0% פוליאסטר (PES) סוליה חיצונית מ : 100.0% אתילן ויניל אצטט (EVA)

טיפים לאחסון
בסיום הגלישה יש להסיר את המגפיים מהביינדינגס כדי שיוכלו להתאוורר ולהתייבש בקלות. הסר גם את הרפידה הפנימית של הנעל לייבוש מושלם תוך לילה אחד.
    הצג תוצאות עבור