מזרן קמפינג מתנפח Air Comfort ‏| אדם 1 - רוחב 70 ס"מ

8382706

QUECHUA

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל לשינה נוחה מאוד בקמפינג.
מה מניע אותנו? להציע לכם מזרן מתקדם עם שני תאי אוויר פנימיים. מבנה זה מחלק את נפח האוויר באופן שווה ומעניק נוחות אופטימלית וחיי שימוש ארוכים.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
נוחות שינהמידות: 190 x‏ 70 x ‏11 ס"מ | לחץ אוויר תואם בשני התאים
עמידותאחריות ל-5 שנים על המזרן!
קל להרכבה/פירוקניפוח תוך 50 שניות במשאבה | שסתום אל-חזור
קל לנשיאהמשקל: 2.8 ק"ג | נפח: 7.2 ליטר
אחריות5 שנים
שאלות ותשובות

1
דרגת ניפוח ונוחות
לנוחותכם ולהארכת חיי השימוש במזרן, אין לנפח אותו יתר על המידה. בישיבה על המזרן כשהוא מנופח, אתם אמורים להרגיש שהקרקע קרובה יחסית לישבן. בשכיבה אמור לחץ האוויר להתחלק באופן שווה לאורך הגוף לנוחות אופטימלית. ניתן להשתמש במשאבה הכוללת מד לחץ מובנה כמו Quechua‏ 5.2 ל': הלחץ המומלץ הוא כ-0.3 עד 0.5 PSI.
2
מידת המזרן המנופח
לתשומת לבך: אורך המזרן עשוי להשתנות בכ-10% בהתאם ללחץ האוויר בתוך המזרן.
3
דירוג להשוואה של השפעת המוצרים על הסביבה
השפעות המוצר על הסביבה נמדדות לאורך כל מחזור החיים שלו באמצעות מדדים שונים. דירוג מ- A עד E נועד לאפשר זיהוי קל של המוצרים הידידותיים ביותר לסביבה באמצעות השוואתם למוצרים דומים (חולצות, מכנסיים, תרמילים וכד'). Decathlon מחויבת להצגה של המידע הסביבתי על מוצריה. סרטון הדגמה: https://youtu.be/8t63KkRwn_8sustainability.decathlon.com
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליוויניל כלוריד (PVC) - ללא פתאלט תיק נשיאה : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן מוצר
נוחות השינה של המזרנים נמדדת במרכז המחקר והפיתוח שלנו. כל המזרנים שלנו עוברים בדיקות מכניות להערכת הביצועים והעמידות שלהם על מנת להעניק לכם שנת לילה טובה ומרעננת בקמפינג. לתשומת לבך: - ניפוח לנפח בינוני יקנה נוחות אופטימלית בשינה על המזרן - יש לבחור את רוחב המזרן בהתאם למידות הפנימיות של האוהל

טיפים לאחסון
לקיפול המזרן מבלי לגרום לו נזק, מומלץ לקפל כל אחד מהצדדים לכיוון שליש המזרן המרכזי ואז לגלגל אותו. יש להרחיק מלחות ומטמפרטורות קיצוניות.
    הצג תוצאות עבור