נעלי הרים מעור לנשים Arpenaz 500 - אפור/ירוק

8354307

QUECHUA

מיועד ל לטיול יומי באזורים מישוריים במזג אוויר יבש ובקרקע טכנית. לשימוש קבוע.
נעלי הרים אלה לנשים מתוכננות לטיולים בטבע הפראי. הנעליים נוחות וקלות עם אפשרויות קשירה רבות של השרוכים הנמתחים לאורך חזית כף הרגל.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
אחיזהסוליית CrossContact. עיצוב מיוחד ומרכיב למשיכה טובה.
בלימת זעזועיםריפוד מלא לכל אורך כף הרגל לנוחות מרבית.
יציבהמערכת שרוכים עם 7 לולאות להידוק מספיק.
קל-משקל280 גר' במידה 6.
עמידות בפני שחיקהעור הפוך וסוליית גומי.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
סוליית CrossContact
עיצבנו את הסוליה על בסיס מחקר ארוך במעבדות שלנו, בשילוב עם נוסחת גומי ספציפית וכך להציע את האיזון הטוב ביותר בין אחיזה למשיכה. עיצוב הסוליה בנעליים Arpenaz 50 מתוכנן להציע יותר אחיזה במקום משיכה. משיכה: מניעת החלקה על קרקע רכה (בוצית או יבשה). אחיזה: מניעת החלקה על קרקע קשה (רטובה או יבשה).
2
באיזו מידת נעליים עלי לבחור?
עבור טיולים, ייתכן שתצטרכי מידה אחת גדולה יותר מהמידה הרגילה שלך כדי להבטיח נוחות מרבית במהלך ירידה במדרון, ולהימנע מחבטה של האצבעות בקצות הנעליים. עצה: קריעה של הלולאות והשרוכים, הדבקה, בדיקות רעלים, עמידות בפני קרינת UV, שחיקה של הסוליה החיצונית והמרכיבים העליונים, התיישנות מואצת.
3
בדיקת שטח
כל הנעליים שלנו עוברות בדיקות נוחות ושימוש הנערכות על-ידי המשתמשים שלנו, המייצגים את שוק היעד, בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש טיפוסי. מחלקת בדיקות השטח שלנו מצוותת את מנהל המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לשפר ולאמת את מוצרינו.
4
בדיקות מעבדה
כמו כן, מבוצעות בדיקות מעבדה נוספות המאשרות את איכות המרכיבים הבאים: חיבור של הלולאות והשרוכים, הדבקות, בדיקות רעלים, עמידות בפני קרינת UV, שחיקה של הסוליה החיצונית והמרכיבים העליונים, התיישנות מואצת.
מאפיינים
משקל280 גר' לנעל במידה 6

מידהM-XL
מידע נוסף
הרכב
סוליה חיצונית מ : 70.0% גומי - סטירן בוטדיאן גומי (SBR), סוליה חיצונית מ : 30.0% אתילן ויניל אצטט (EVA) חלק עליון של : 80.0% עור - פרה, חלק עליון של : 20.0% פוליאסטר (PES) בטנה וגרב מ : 100.0% פוליאסטר (PES) - ממוחזר

מבחן
אין לכבס במכונה. יש לשטוף במים עם סבון ומברשת. אין לייבש במייבש כביסה. אין לייבש בקרבת מקור חום.

מבחן מוצר
כל הנעליים שלנו עוברות בדיקות נוחות ושימוש על-ידי משתמשים מייצגים בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש בפועל. מחלקת בדיקות השטח שלנו מקשרת את מנהל המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לפתח ולאשר את המוצרים.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום חשוך, יבש ומאוורר היטב.

טיפים לאחזקה ושימור
אין לכבס במכונה. יש לשטוף במים עם סבון ומברשת. אין לייבש במייבש כביסה. אין לייבש בקרבת מקור חום.
סדר לפי
Super shoes
Used for עד שבוע
These shoes were super comfortable from the first moment. I tested them on a 5 hours hiking (that was the first time I wore them) and they were super, even in muddy, wet, slippery conditions. My partner has a pair just for walking (in the city) and he likes it too.
  • 1
הצג תוצאות עבור