נעלי הרים לנשים Arpenaz 50 - כחול/ורוד

8354266

QUECHUA

מיועד ל לטיולים בני חצי יום בטבע, במזג אוויר יבש, במסלולים קלים. לשימוש מזדמן.
נעלי הרים המיועדות להליכה בטבע. סוליית הגומי תאריך את חיי השירות של הנעליים.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
אחיזהסוליית CrossContact לאחיזה מיטבית בקרקע.
בלימת זעזועיםעקב עם לוחית חיזוק עשויה EVA לבלימת זעזועים מיטבית במסלולי הליכה.
קל-משקל311 גר' לנעל במידה 6!
עמיד בפני מיםלא חסינות מים.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
סוליית CrossContact
עיצוב הסוליה נחקר בקפידה במעבדות שלנו והרכב הגומי המיוחד מציע את האיזון הטוב ביותר בין אחיזה למשיכה. עיצוב הסוליה בנעליים Arpenaz 50 מציע יותר אחיזה במקום משיכה. משיכה: מניעת החלקה על קרקע רכה (בוצית או יבשה). אחיזה: מניעת החלקה על קרקע קשה (רטובה או יבשה).
2
באיזו מידה עלי לבחור?
לפני היציאה לטיול, אל תהסס לקחת נעליים גדולות במידה אחת מהנעליים הרגילות שלך כדי להבטיח נוחות מרבית בעת ירידה במדרון וכדי למנוע פגיעה של האצבעות בקצה הפנימי של הנעל. עצה: קצוץ את ציפורניי הרגליים ולפני הירידה במדרון, ודא שהשרוכים הדוקים כדי להימנע מהחלקת כפות הרגליים בתוך הנעליים.
3
בדיקת שטח
כל הנעליים שלנו עוברות בדיקות נוחות ושימוש על-ידי משתמשים המייצגים את משתמשי היעד, בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש בפועל. מחלקת בדיקות השטח שלנו מקשרת את מנהל המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לפתח ולאשר את המוצרים.
4
בדיקת מעבדה
כמו כן, מבוצעות בדיקות מעבדה נוספות המאשרות את איכות המרכיבים הבאים: הנעליים הגבוהות והמחממות מדגם Arpenaz 100 לגברים חסינות מים לאורך 2,000 כיפופים.
מידע נוסף
הרכב
חלק עליון של : 50.0% פוליאסטר (PES), חלק עליון של : 50.0% פוליאורתן (PU) סוליה חיצונית מ : 100.0% פוליאתילן תרמופלסטי (TPE) בטנה וגרב מ : 90.0% פוליאסטר (PES), בטנה וגרב מ : 10.0% אתילן ויניל אצטט (EVA)

מבחן מוצר
כל הנעליים שלנו עוברות בדיקות נוחות ושימוש על-ידי משתמשים המייצגים את משתמשי היעד, בתנאים זהים לתנאים הנמצאים בשימוש בפועל. במיוחד, מחלקת בדיקות השטח שלנו מצוותת את מנהלי המוצר לאנשים שאינם מטעם Quechua כדי לבדוק, לשפר ולאמת את מוצרינו.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום חשוך, יבש ומאוורר היטב.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לטפל בנעליים, ניקוין בקביעות יסייע בשמירה על יעילותן לאורך זמן. תחזוקה: יש להשתמש במברשת ניילון כדי להסיר שאריות לכלוך. יש לנקות את החלק החיצוני באמצעות מטלית רכה ולחה ותמיסת מים ונוזל לניקוי כלים. יש לייבש באוויר הפתוח. אין לייבש בקרבת מקור חום. אין לכבס במכונת כביסה.
סדר לפי
Comfy walking shoes
Used for בין 2-8 שבועות
Comfy to wear. Sturdy and good value for money.
Cheap cheerful and comfy
Used for בין 3-6 חודשים
What more could I say? Such good value for money, really nice comfy walking shoes. Keep my feet warm and dry whilst out and about walking.
Great value
Used for בין 2-8 שבועות
These shoes are great, cheap but good quality. Ideal for walking the dog.
Quechua Arpenaz shoes
Used for בין 3-6 חודשים
Excellent walking shoes. This is the third pair I have purchased of these. The first are black and pink and I wear them for work. I bought my son the men’s versio and he loves them. Suitable for light walking, if you are climbing Everest get something sturdier but a great light pair of shoes.
Every day utility shoe
Used for בין 2-8 שבועות
Excellent value
Comfy shoe
Used for בין 2-8 שבועות
Just right for my walks. I usually do 5\6 miles on north Yorkshire moors 3x a week and they are perfect for that, although not waterproof. Not a single blister either. Will order another pr at this price
  • 1
הצג תוצאות עבור