שרוולון לבנות לשיעורי בלט - ורוד בהיר

8352802

DOMYOS

מיועד ל
שרוולון רך זה ישמור על חום גופך בתחילת השיעורים - מקל על האמהות ועל הבלרינות כאחת! ביטלנו את רצועות הקשירה והחלפנו אותן בכפתורים שהם יעילים יותר.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
חופש תנועהכפתורים ללבישה קלה.
רכותבד רך, כדי שיהיה נוח בזמן החימום.
בידוד תרמיהבד שומר על חום השרירים לפני הריקוד ולאחריו.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
ממה מורכבת תלבושת בלט?
לעתים קרובות המורות ממליצות על תלבושת מסוימת לבלט או אף דורשות אותה, לכן אנו ממליצים לשאול את המורה בסטודיו לריקוד לגבי התלבושת הנחוצה. תלבושת הריקוד המושלמת מורכבת מבגד גוף וגרבונים כך שהבגדים לא יזוזו כאשר את מבצעת את התנועות! את יכולה להוסיף חצאית לפי רצונך. לגבי הנעלה, עליך לשאול את המורה אם את זקוקה לנעליים בעלות סוליה שלמה או מפוצלת. העצה שלנו לשמירה על חום השרירים שלך? לבשי שרוולון!
2
כיצד לבחור תלבושת לבלט
הקו המנחה שלנו הוא התאמה ונוחות. בגד הגוף והגרבונים שלך לא צריכים להיות צמודים מדי ולא משוחררים מדי. אנחנו רוצים לראות חיוך על שפתיך! כדי לוודא שנוח לך, בצעי תנועות אחדות בחדר המדידה: הרימי יד אחת והתכופפי קדימה. התלבושת שלך לא אמורה לזוז. חצאיות (שאינן נחוצות תמיד) תלויות בסגנון שלך! הן צריכות להתאים מסביב למותניים שלך ולעקוב אחר תנועותיך. מוכנה? עלי על רחבת הריקודים!
3
הדבר הקטן הנוסף לנשיאת חפציך
כדי שתוכלי להגיע לכל שיעורי הריקוד שלך, אנחנו עיצבנו תיק קטן וחמוד לנשיאת החפצים שלך! את יכולה להפריד בתאים השונים שבו בין הנעליים שלך לבין החפצים האחרים כך שלא תצטרכי לבזבז זמן רב בחיפוש אחר סיכות הראש שלך.
מאפיינים
מידות4 עד 16 שנים.

צבעיםורוד בהיר, שחור ולבן.
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן
החלטנו לתת למורות לבלט את ההזדמנות לבחור מתוך מבחר צבעים גדול שיתאים לכל רמה של ריקוד בסטודיו שלהן. לשם כך עבדנו בשיתוף פעולה עם מורות לבלט וניסינו כל מידה החל ממידה לגיל 4 ועד מידה לגיל 16. הרקדניות בחנו את המוצרים בשיעורים שלהן והעבירו אלינו את הערותיהן (החיוביות והשליליות כאחת). אנחנו יודעים שהגשמנו את מטרתנו כי בחוגי ריקוד רבים ממליצים עכשיו על מוצרינו.
סדר לפי
Perfect fit and very comfortable
Used for בין 2-8 שבועות
My daughter loves this she says it is warm and comfortable plus there is a bit of room for her to grow into it will buy again
Ballet cardigan
Used for בין 2-8 שבועות
Bought this for my daughter who goes to Barre classes she said its very comfortable and great to wear.
The price was extremely good
  • 1
הצג תוצאות עבור