צמיג קשיח לאופני כביש Resist 1 / ETRTO 25-628

8350493

B'TWIN

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל רכיבה מזדמנת על אופניים להנאה. משקל: 480 גרם.
תהנה מרכיבה על אופני כביש עם צמיגים שאתה יכול להרשות לעצמך.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
אחיזההמיתאר המעוגל שלו מספק אחיזה מצוינת.
עמידות בפני ניקובשלדה 22 TPI לצמיג חזק ולרכיבה נוחה.
יעילותפני צמיג 25 מ"מ מבטיחים ביצוע טוב.
משקלעיגול נוקשה 480 גרם.
תאימותמיועד ל-700X18 עד 700X25 צינורות פנימיים ו-700(''28) גלגלים.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד למדוד את שחיקת הצמיגים?
כדי למדוד את מידת השחיקה של הצמיגים ולדעת מתי יש להחליפם, עליך לבדוק את הצמיג. סימנים לשחיקה כוללים: - הצמיג מתחיל להישחק - מתחילים להופיע סדקים קטנים - עומק הצמיג נמוך - מתחילים לראות את השלדה. בכל המקרים האלה הצמיגים שחוקים ויש להחליפם.
2
כיצד להסיר צמיג
כדי להסיר את הצמיג שלך, עליך להוציא את האוויר מהצינור הפנימי עד אשר לא יוצא ממנו עוד אוויר. לאחר הוצאת האוויר, השתמש במנוף צמיגים כדי להסיר את הצמיג מן החישוק.
3
כיצד להתקין צמיג
כדי להחזיר את הצמיג, מקם צד אחד של הצמיג על החישוק. לאחר מכן נפח את הצינור הפנימי שלך לנפח של כ-30% לפני שתכניס אותו לתוך הצמיג (ניפוח מראש מונע צביטה של הצינור הפנימי). אז מקם את הצד השני של הצמיג על החישוק, תחילה בצד הנגדי לשסתום. לפני ניפוח הצינור הפנימי עד תום, בדוק שהוא לא תפוס בין הצמיג לבין החישוק.
4
כיצד לנפח צמיג שלך בצורה הנכונה
נפח את הצמיג שלך בזהירות. הלחץ המומלץ מופיע על הצמיג ובדף המוצר שלו (קיים באינטרנט). בדוק שהצמיגים שלך בנפח הנכון לרכיבה שלך לפני כל יציאה.
5
המלצה מהמומחים
כאשר אתה מנפח את הצמיג, וודא שאתה מנפח אותו ללחץ המתאים לכביש עליו אתה מתכוון לרכב ובמיוחד למזג האוויר בו תתבצע הרכיבה. ברכיבה במזג אוויר גשום יש להוריד את לחץ הצמיג כדי להגדיל את האחיזה של הצמיג. לעומת זאת, ברכיבה במזג אוויר יבש, הגדל את הלחץ לביצוע טוב יותר.
מאפיינים
שימושכביש

גודל הצמיג700x25

עיגולנוקשה

ETRTO25-622

צפיפות הצמיג22

משקל480 גרם
מידע נוסף
הרכב
ממברנה : 30.0% גומי - סינתטי, ממברנה : 30.0% גומי - גומי טבעי (NR) - לטקס, ממברנה : 20.0% פלדה, ממברנה : 20.0% פוליאמיד 6 (PA6)

מבחן
מעבדת Wheel Energy, המוסמכת ומוכרת על-ידי חברות מובילות בעולם, בודקת מספר קריטריונים שונים: אחיזה, הגנה, התנגדות לבלאי, עמידות, ביצועים...

מבחן מוצר
B'Twin יוצרים את הצמיגים של המחר. מהנדסי המחקר והפיתוח שלנו מעצבים את הצמיגים שלנו במטה הבינלאומי שלנו בליל, צרפת. הצמיגים נבדקים לאחר מכן במעבדות שלנו כמו גם בשימוש מציאותי על-ידי צוות הרכיבה על אופניים המקצועי שלנו כדי להבטיח איכות יוצאת מן הכלל. מומחיות זו מצוינת על מגוון הצמיגים של B'Twin בתוית "עוצב בצרפת".

טיפים לאחסון
זהו צמיג נוקשה, כדי שלא ינזק, אל תקפל אותו. אחסן אותו בצורתו המקורית.
    הצג תוצאות עבור