אוהל קמפינג בפתיחה מהירה | 3 אנשים - כחול

8347886

QUECHUA

מיועד ל ל-3 אנשים המעוניינים באוהל קל להקמה ולפירוק.
מהיר מאוד להקמה, עם מערכת המסייעת לקפל בשנית.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קל להרכבה/פירוקמבנה העומד באופן עצמאי. הרכבה בתוך 2 שניות. קיפול קל: קל
קיבולתחלל שינה: 180 X ‏210 ס"מ. גובה שימוש מקסימלי: 104 ס"מ.
עיצוב קומפקטימידות התיק: קוטר 77X9/‏41.9 ליטרים . משקל: 3.6 ק"ג.
הפחתת חוםכיסוי מגן ואזור אוורור בחלקו האחורי של האוהל.
מניעת חדירת אור
עמידות לאורך זמןהתנגדות לרוח עד 50 קמ"ש (עוצמה 6): נבדק במנהרת רוח על צלחת מסתובבת
עמיד בפני מיםנבדק בממטרים של 200 מ"מ מים / שעה/ מטר מרובע (גשם טרופי) ובדיקות שטח.
אחריותשנתיים .תיקונים: ניתן לתקן את כל האוהלים שלנו בסדנאות שבחנויות דקתלון.
שאלות ותשובות

1
הרכבה / פירוק
הקמה מהירה. אוהל חופשי (ניתן למקם את האוהל בכל מקום ולאחר הקמתו, בהנחה שאין רוח, ניתן להשתמש בו ללא יתדות = שימוש ישיר!). ניתן לקיפול בקלות הודות למערכת הנוחות הייחודית של האוהל.
2
אוורור
פתח אוורור אחורי גבוה 1 ו- 2 חללים בין היריעה לבין הקרקע משני הצדדים במרכז חלל השינה מאפשרים את זרימת האוויר ומגבילים ככל הניתן את רמת העיבוי הטבעית.
3
הגנה מפני קרינת השמש
בד מאוורר מסנן קרני UV עם מכסה הגנה של 30 UPF. לתשומת לבך: כמות גדולה של קרני UV יכולה להיכנס דרך דלת פתוחה פשוטה: הגנו על עורכם.
4
חסינות במים
כל אוהלי Quechua נבדקו במעבדה (כל האוהל נבדק תחת 200 ל' / מ"ר / שעה במשך 4 שעות), כמו גם בדיקה בתנאי שדה. (יריעת כיסוי מפוליאסטר - 2000 מ"מ - מצופה בפוליאורתן, יריעת קרקע - 120 גר'/מ"ר, כל התפרים אטומים באמצעות רצועות שעברו טיפול בחום. קיומו של חלל שינה נושם מתחת ליריעה מונע מגע עם מי עיבוי שעלולים להיווצר בחלקה הפנימי של היריעה.
5
התנגדות לרוח
אנחנו בודקים את כל האוהלים שלנו במנהרת רוח על גבי משטח מסתובב כדי לחשוף את צדו של האוהל לרוח. אוהל המורכב כראוי כשכל חבלי התמיכה ממוקמים כראוי סביב האוהל אמור להישאר ניתן למגורים ברוח של עד ל-50 קמ"ש, כפי שנמדד ליד גובה הקרקע (עוצמה 6).
6
דירוג להשוואת ההשפעה הסביבתית של המוצרים
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת למחזור חייו המלא, תוך שימוש במספר אינדיקטורים. הניקוד הגלובלי A-B-C-D-E נועד כדי לסייע לך לזהות בקלות את המוצרים הידידותיים ביותר לסביבה, וזאת על ידי השוואה למוצרים מאותו הסוג (חולצות, מכנסיים, תרמילים וכו'). Decathlon מאמצת גישה סביבתית-אינפורמטיבית זו בלב שלם. למידע נוסף: http://sustainability.decathlon.com/
7
אחריות
כל אוהל הנמכר על ידי Decathlon נמכר עם אחריות לשנתיים בכפוף לשימוש רגיל במוצר (כרטיס המועדון או הקבלה שלך ישמשו לצורך הוכחת רכישה). במקרה של בעיה יש להביא את האוהל אל חנות Decathlon הקרובה. חלקי חילוף ותיקון מוטות נעשים בסדנת חנות Decathlon.
מאפיינים
מספר אנשים3 אנשים

הרכבה2 שניות

מידה כשמקופלקוטר 77x9 ס"מ/ ‏41.9 ליטר

משקל3.6 ק"ג
מידע נוסף
הרכב
אוהל מחסה : 100.0% פוליאסטר (PES) בד פנימי : 100.0% פוליאסטר (PES) כיסוי לקרקע : 100.0% פוליאתילן (PE) עמוד : 100.0% פיברגלאס (FG) תיק נשיאה : 100.0% פוליאסטר (PES)

טיפים לאחסון
אחסון: לאחר השימוש או הניקוי, אין לאחסן את האוהל לפני שהתייבש לגמרי, למניעת היווצרות ריחות ועובש.

טיפים לאחזקה ושימור
1. ניקוי - במידת הצורך, ניתן לנקות את האוהל במי סבון, ולאחר מכן לשטוף אותו (ניתן בצינור). לאחר מכן יש צורך ליבש היטב את האוהל. 2. כתמי שרף עצים - עלולים להיות קשים מאוד להסרה: לאחר שהכתם התייבש לגמרי, יש לגרד אותו תוך כדי שמחזיקים קוביית קרח בחלק הפנימי של הבד, כדי לגרום לשרף להיות שביר יותר, וקל יותר להסרה. 3. אחסון - לאחר השימוש או הניקוי, אין לאחסן את האוהל לפני שהתייבש לגמרי, למניעת היווצרות ריחות ועובש.
סדר לפי
Quick and easy
Used for בין 3-6 חודשים
Used for 4 nights in South Wales in August. Slight rain one night. Dried quickly. Excellent tent, really quick to put up and to take down (I had tried it in the house before I left so I didn’t look a fool trying to take it down on the site). Quite sturdy even though it is a quick pitch style. No hesitation in giving this a good review and have recommended it to others.
Great, fast pitching tent!
Used for בין 2-8 שבועות
This was a great buy. It’s easy to pop up and, once you know how, pretty easy to pack away again.
The only thing I would say is that it would be very tight for 3 people. Admittedly we slept on an air bed but my 9 year old and I slept in it and it was cosy. Not sure what would have happened if my partner had come along too!!
Quechua 2 seconds 3 tent
Used for בין 2-8 שבועות
Really good tent for the money, well designed, camped out for a week and survived 2 really wet and windy storms no problem. Was worried would be difficult to put away but was so easy with the colour coded snap links. Took me 7 minutes on 1st attempt. Really impressed pleased i bought 1!
  • 1
הצג תוצאות עבור