צמיג טרקינג מהירות אחת 26X1.95

8344715

B'TWIN

מיועד ל לרכיבה מדי פעם על אופניים היברידיות בדרכים סלולות ובכבישים, או על קרקע יבשה במהחל טרקינג ורכיבת ספורט הרים.
צמיג טרקים Speed 1 הוא צמיג לאופני הרים והיברידיים עם אחיזה טובה. דריכה נמוכה המעניקה ביצועים על שטח מהיר ואחיזה על קרקע יבשה

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
תאימותETRTO 44-559
יכולת אחיזה בקרקעידיות צדדיות קשיחות לאחיזה טובה בסיבובים.
עמידות בפני ניקובשלדת 22 TPI לצמיג יציב ורכיבה נוחה.
יעילותהתנגדות סיבוב נמוכה באמצעות קוביות קטנות לאורך מרכז טביעת הצמיג.
משקל810 גרם. דופן צמיג קשיח.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד לאמוד את הבלאי של הצמיג
על מנת לאמוד את התבלות הצמיגים כדי לדעת מתי יש להחליפם, יש לבחון את דופן הצמיג. סימני בלאי כוללים : - התפוררות הסוליה - הופעת סדקים קטנים ועמוקים - ניתן לראות שכבה פנימית. בכל המקרים הללו הצמיג בלוי ויש צורך להחליפו.
2
כיצד להסיר צמיג
על מנת להסיר את הצמיג, יש תחילה להוציא את האויר מהפנימית עד שלא יוצא עוד אויר. לאחר הוצאת האויר, יש להשתמש במנוף צמיגים להסרת הצמיג מהחישוק.
3
כיצד להרכיב צמיג
על מנת להרכיב את הצמיג בחזקה, יש למקם צד אחד של הצמיג בתוך תחתית החישוק. לאחר מכן, נפחו את הפנימית עד כ-30% לפני הכנסתה לצמיג (ניפוחה מראש מפחית את הסיכון לצביטת הפנימית). לאחר מכן, יש למקם את הצד השני של הצמיג בתוך החישוק, התחילו מהצד המנוגד לשסתום. לפני ניפוח הפנימית עד הסוף, יש לוודא שהיא שאינה לחוצה בין הצמיג לחישוק.
4
כיצד לנפח את הצמיג כראוי
יש לנפח את הצמיג בזהירות. הלחץ המומלץ מוטבע על דפנת הצמיג וכן על דף מידע המוצר (זמין באתר). בדוק שהצמיגים שלך בנפח הנכון לרכיבה שלך לפני כל יציאה.
5
טיפ מהמומחים
כאשר אתם מנפחים את הצמיג שלכם, ודאו שאתם מנפחים אותו ללחץ המתאים לקרקע שאתם תרכבו עליה ומעל לכל, לתנאי מזג האוויר שאתם תרכבו בהם. לרכיבה במזג אויר גשום, הנמיכו את לחץ הצמיג על מנת להגביר את כוח הגרירה של הצמיג. מצד שני, בעת רכיבה במזג אוויר יבש, יש להגדיל את מידת הלחץ בצמיג לביצועים טובים יותר.
מאפיינים
שימוששטח יבש ותלול

גודל צמיג26x1.95

דפנותקשיחה

ETRTO47-559

TPI22

משקל840 גרם
מידע נוסף
הרכב
ממברנה : 80.0% גומי - גומי טבעי (NR) - לטקס, ממברנה : 20.0% גומי - סינתטי

מבחן
מעבדת "אנרגיית הגלגל", מוסמכת ומוכרת על ידי מותגים בינלאומיים מובילים, בוחנת מספר קריטריונים שונים: אחיזה, ריפוד, עמידות בפני שחיקה, אורך חיי מוצר, ביצועים...

מבחן מוצר
ב-B'Twin אנו יוצרים את צמיגי המחר. מהנדסי המו"פ שלנו מעצבים את הצמיגים שלנו במרכז הראשי הבינלאומי שלנו בליל, צרפת. לאחר מכן הצמיגים נבדקים במעבדות שלנו וכן בשימוש בשטח על ידי צוות הרכיבה המקצועי שלנו על מנת לוודא איכות מצוינת. מומחיות זו מצויינת על מגוון צמיגי B'Twin שלנו עם התווית "עוצב בצרפת".

טיפים לאחסון
זהו צמיג עם דופן קשיח, בכדי שלא יינזק, הימנעו מלקפל אותו. אחסנו אותו בצורה המקורית שלו.
סדר לפי
Good value and fit
Used for בין 2-8 שבועות
The tyre was very easy to fit. I haven't used it yet, but it looks like it will be good.
Perfect tyre
Used for בין 2-8 שבועות
The suggestion from the staff was great
  • 1
הצג תוצאות עבור