מגפי הליכה חמים במיוחד לגברים לטיולים בתנאי שלג דגם SH520 - צבע שחור.

8344341

QUECHUA

מיועד ל
נעליים חמות וחסינות מים אלה יספקו לכם תמיכה מעולה בהליכה על שלג. סוליית SNOWCONTACT מציעה חיכוך ואחיזה מעולה על כל סוג של קרקע מושלגת.
מדריך מידות

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שמירת חוםטמפרטורת נוחות נמדדת במצב סטטי: -4 צ'. במצב דינמי: 16-° צ'.
עמיד בפני מיםממברנה נושמת וחסינת מים כדי לשמור על כפות רגליים יבשות.
אחיזהטכנולוגיית SNOWCONTACT: אחיזה אופטימלית / אחיזת שלג, זיזים (פקקים) בגובה 5 מ"מ.
יציבהגפה בגובה אמצע עם 2 ווים בחלקה העליון להבטחת אחיזה טובה.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מדידת הבידוד התרמי של מוצרי ההנעלה שלנו.
העמידות התרמית של הנעליים במצב מנוחה (סטטי) ובמצב פעילות (דינמי) נמדדת בשטח ובמעבדה תוך התבססות על תחושות הקור בקרב צוות משתמשים מייצגים. היום אנחנו יכולים לדעת בדיוק עד איזו טמפרטורה יגנו עליכם הנעליים מפני קור. מגבלות טמפרטורת הנוחות של הנעליים מופיעות במידע המצורף. הנתונים שלנו לוקחים בחשבון את ההבדלים בתחושה בין גברים לנשים.
2
בדיקת איטום נעליים.
הנעליים יעניקו לכם רמת אטימות אופטימלית על-פי בדיקות מעבדה. תחילה טבלנו את הנעליים במים תחת לחץ אוויר ווידאנו שלא מופיעות בועות על פני הנעל. לאחר מכן הן הונחו הנעליים על זרוע מכנית המדמה הליכה כשהן טבולות למחצה במים. לסיום אנחנו בודקים ומוודאים שפנים הנעל נשאר יבש לחלוטין. בדיקות מעבדה אלה משולבות עם בדיקות שימוש והתיישנות בשטח.
3
3 רמות של עמידות למים.
במהלך בדיקת האטימות, בחנו 3 רמות של אטימות: 2,000 כיפופים (הליכה של כ- 4 ק"מ), 4,000 כיפופים (הליכה של כ- 8 ק"מ) ו-8,000 כיפופים (הליכה של כ- 16 ק"מ).
4
רמת האטימות של הנעל.
דגם זה נבדק ברמה של עד 8,000 כיפופים, שווה ערך ל-16 ק"מ של הליכה.
5
טכנולוגיית SNOWCONTACT.
סוליות SNOWCONTACT מעוצבות מחומר ייעודי ותוספת "פקקים" על מנת להבטיח אחיזה וחיכוך אופטימלי עם הקרקע. סוליות SNOWCONTACT יעילות יותר בהשוואה לסוליות רגילות בתנאי שלג. במצב של קרקע קפואה, יש צורך בתוספת של תמיכה נגד החלקה כדי להבטיח בטיחות אופטימלית בהליכה.
6
בדיקות שטח.
כל הדגמים נבדקים על ידי נציגים משווקי היעד שלנו בתנאים זהים לאלה הקיימים בשימוש רגיל. צוותי בדיקות השטח שלנו מקשרים בין מנהל המוצר לאנשים שאינם עובדים עבור QUECHUA לצורך בדיקה, שיפור ואישור של המוצרים.
7
בדיקות מעבדה.
נערכו בדיקות מעבדה לבדיקת ההיבטים הבאים: קריעה של הלולאות והשרוכים, הדבקה, בדיקות רעלים, עמידות בפני קרינת UV, שחיקה של הסוליה החיצונית והמרכיבים העליונים, התיישנות מואצת.
מידע נוסף
הרכב
חלק עליון של : 60.0% פוליאורתן (PU), חלק עליון של : 40.0% פוליאסטר (PES) סוליה חיצונית מ : 60.0% גומי - סינתטי, סוליה חיצונית מ : 40.0% אתילן ויניל אצטט (EVA) בטנה מחממת : 82.0% פוליאסטר (PES), בטנה מחממת : 18.0% פוליאורתן (PU) בטנה וגרב מ : 100.0% פוליאסטר (PES)

טיפים לאחסון
מומלץ לאחסן את המוצר בחדר מאוורר ומוגן מפני אור ולחות.
סדר לפי
Exellent product good value
Used for בין 2-8 שבועות
no complaints so far
Excellent
Used for בין 2-8 שבועות
Great boot, with all the technical features you'd expect to have to pay double the price for
I'm a postman and have used these all winter.
Used for בין 3-6 חודשים
These are one of the most comfy boot ive wore full stop. I walk an average of 70 miles a week with work and walking the dog, so ive covered around 1500-1700 miles over 6 months. Never had wet feet and kept them warm. Supportive in the right places and not too stiff of a sole just right. Ive normally worn out the soles on other footwear but these could do the same again. Dont waste money on expensive names these do a fantastic job and i will be buying some summer boots.
  • 1
הצג תוצאות עבור