מגפיים חמים במיוחד להליכה בשלג מדגם SH100 לגברים - שחור.

8344304

QUECHUA

מיועד ל
מגפיים חמים ועמידים במים בחלק התחתון הודות לטיפול החסימה שעברו, לקבלת נוחות טובה. בעיצוב עם סוליית snowcontact, הם מספקים אחיזה טובה על השלג.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שמירת חוםטמפרטורת נוחות נמדדת במצב מנוחה: 9°C-. במצב תנועה: 18°C-.
עמיד בפני מים100% טיפול חסימה monoblock לעמידות במים (לגפה אין ממברנה עמידה במים)
אחיזהטכנולוגיית SNOWCONTACT: אחיזה אופטימלית בשלג, קרמפונים בגובה 5 מ"מ.
קל ללבישהמגף עם פתח רחב המבטיח נעילה קלה ותנוחה מתאימה.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מדידת הבידוד התרמי של המגפיים.
העמידות התרמית של המגפיים במצב מנוחה (סטטי) ובמצב תנועה (דינמי) נמדדה תוך התבססות על בדיקות עמידות בקור שנערכו בשטח ובמעבדה עם צוות משתמשים מייצגים. לכן ניתן לדעת בדיוק עד איזו טמפרטורה יגנו עליכם המגפיים מפני קור. גבול טמפרטורות הנוחות של המגפיים מופיע במידע המצורף. התחשבנו בהבדלים בתחושה בין גברים לנשים.
2
בדיקת עמידות במים של המגפיים.
המגפיים יעניקו לכם רמת אטימות אופטימלית על פי בדיקות מעבדה. תחילה טבלנו את הנעליים במים תחת לחץ אוויר ווידאנו שלא מופיעות בועות על פני הנעל. לאחר מכן הונחו הנעליים על זרוע מכנית המדמה הליכה כשהן טבולות למחצה במים. לאחר מכן אנחנו בודקים שפנים המגף נשאר עדיין יבש לחלוטין. בדיקות מעבדה אלה משולבות עם בדיקות שימוש והתיישנות בשטח.
3
3 רמות של עמידות למים.
בדיקות העמידות בודקות 3 רמות עמידות במים, עם 2,000 כיפופים (מקביל להליכה של כ- 4 ק"מ), 4,000 כיפופים (מקביל להליכה של כ- 8 ק"מ) ו- 8,000 כיפופים (מקביל להליכה של כ- 16 ק"מ).
4
רמת העמידות במים של המגפיים.
מגף זה נבדק ברמה של עד 8,000 כיפופים, שווה ערך להליכה של 16 ק"מ. (גפת המגפיים אינה עמידה במים אלה דוחת מים בלבד)
5
טכנולוגיית SNOWCONTACT.
סוליות SNOWCONTACT מעוצבות מחומר ייעודי ותוספת "פקקים" על מנת להבטיח אחיזה אופטימלית בקרקע. סוליות SNOWCONTACT יעילות יותר בהשוואה לסוליות רגילות בתנאי שלג. כשהקרקע קפואה, רק תוספת של תמיכה נגד החלקה תקנה בטיחות אופטימלית. חדירות מקורית.
6
בדיקות שטח.
המגפיים נבדקו בשטח על-ידי מטיילים (בליווי מנהל המוצר) בתנאי אקלים דומים לאלה שבהם נעשה בהן שימוש בפועל. במיוחד נבדקו המרכיבים הטכניים של המגף על מנת לבדוק ולוודא את איכויות המוצר ביחס לתנאים שאליהם הוא מיועד ולמשוב שהתקבל מהמשתמשים.
7
בדיקות מעבדה.
המהנדסים שלנו עורכים בדיקות מעבדה על מנת להבטיח את שביעות הרצון המלאה שלכם. בין השאר, אנו מאמתים את המרכיבים הבאים: חיבור חורי השרוכים והרצועות, הדבקה, רעילות, עמידות בפני קרינת UV, שחיקת הסוליה ורכיבי הגפה, בלאי מואץ.
מידע נוסף
הרכב
חלק עליון של : 60.0% סטירן אתילן בוטדיאן סטירן (SEBS), חלק עליון של : 40.0% פוליאסטר (PES) בטנה וגרב מ : 100.0% פוליאסטר (PES) סוליה חיצונית מ : 100.0% סטירן אתילן בוטדיאן סטירן (SEBS)

טיפים לאחסון
מומלץ לאחסן את המוצר במקום מאוורר ומוגן מאור ומלחות.
סדר לפי
hiking boots
Used for בין 2-8 שבועות
good value ideal to use for dog walking
Very good boot
Used for בין 2-8 שבועות
I’m happy with this product can’t complain compare to other boot I bought.
Warm!
Used for 7-12 חודשים
Worn around ski resort earlier this year for a week. Lovely warm dry feet. Fab.
Great value
Used for בין 2-8 שבועות
Bit difficult to get on, but once on, extremely warm and comfortable.
Great boots
Used for עד שבוע
Great boots for long winter walks, very comfortable and a brilliant price
Ideal
Used for בין 2-8 שבועות
Bought these for dog walking through the autumn and winter. So far, really pleased- very comfy, warm and dry. Let's se what January has to throw at them...
Warm boots
Used for בין 2-8 שבועות
Love them they are warm waterproof and comfortable i rate these
Warm, easy to get on and off and comfortable. Good
Used for בין 2-8 שבועות
I bought these for a holiday as needed something light and easy to pack that would would keep me warm and dry. I got them out for the recent snow and they have performed admirably. They are comfortable to walk a reasonable distance in, which was one of my concerns when I bought them.
I did buy then a size and and half bigger than my shoe size partly so I could wear 2 pairs of socks but mostly because Decathlon tend to size things on the small side in my experience.
  • 1
הצג תוצאות עבור