ג'קט קפוצ'ון פליז חמים לטיולים רגליים לבנות - כחול נייבי

8344201

QUECHUA

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל מגן על ילדיכם מפני הקור במהלך הטיול.
הפליז החם ביותר בסדרת המוצרים. הסיבים הארוכים של הפליז פועלים כמו פרוות בעל חיים: הם לוכדים אוויר וכך שומרים על חום מירבי. ניתן ללבוש ולפשוט את הקפוצ'ון בקלות הודות לרוכסן שלו, העובר לאורך כל אורכו.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שמירת חוםהפליז החם ביותר: הסיבים הארוכים יוצרים בידוד נגד קור. דחיסות הפליז: 300 גר'/מ"ר
יכולת נשימהסריג פוליאסטר: מאפשרת נידוף של אדי המים המופקים על-ידי הגוף.
קל-משקלמשקל/מידה. בר-דחיסה: דורש חלל אחסון מועט ביותר.
תחזוקה קלהיש לכבס במכונת כביסה בטמפרטורה ‎40°C. ייבוש מהיר. אין צורך בגיהוץ (ללא קמטים).
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
הרכב הפליז: בידוד באמצעות אוויר
רכיב הפליז תוכנן כדי ללכוד אוויר הודות לנפח שיוצר המרקם שלו, האוויר פועל כמבודד טבעי ושומר על חום הגוף. שפשוף הבד הארוג או אורך הפילמנטים גורם ללכידת האוויר.
2
עמידות הרכיבים
בדיקת עמידות בפני בלאי: לדוגמה, אנחנו מבצעים בדיקות מעבדה כדי לוודא שסיבי הבד אינם מתכדררים. בדיקת עמידות צבע: עמידות הצבע נבדקת כדי לוודא שהצבעים אינם דוהים במגע עם רוק. בדיקת התיישנות: כביסות חוזרות ונשנות אינן משפיעות על תכונות הבד, התנהגותו, עוביו או מראהו.
3
הוראות תחזוקה:
על מנת לשמר את יכולת הבידוד התרמי של הבגד למשך זמן רב ככל הניתן, המומחים שלנו ממליצים לכם להקפיד על הנחיות התחזוקה הבאות: ראשית, תווית הטיפול בחלקו הפנימי של הבגד מציינת את הפרטים הבאים: הרכב הבגד והוראות טיפול. יש תמיד להימנע מן הפעולות הבאות: כימיקלים חזקים כגון מלבין, אשר עלולים לפגוע בבידוד התרמי של בגדי הספורט שלכם.
מאפיינים
מידות:8,10,12,14 שנים
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה משנית : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן
צוות העיצוב שלנו ממקום למרגלות המונט-בלאן, במחוז Haute-Savoie (צרפת). לאורך כל ימות השנה, המעצבים שלנו יוצרים ומפתחים מוצרים מושכים, פשוטים ומתקדמים טכנולוגית. לאחר מכן, המוצרים נבדקים בקפידה בתנאי שטח, משום שאנו משוכנעים כי רק באמצעות בדיקה קפדנית בתנאים מציאותיים, כמו אלה שבהם תיתקל, נוכל להמשיך לספק לך מוצרים טובים יותר מאי פעם.

מבחן מוצר
אנחנו מבצעים 2 סוגי בדיקות תרמיות: - בדיקה של החומר המרכיב את הפליזים שלנו. - או בדיקה על בובת תצוגה תרמית בתא תרמי. אנחנו מדמים בבדיקות שלנו את תנאי הטמפרטורה, הרוח (5 קמ"ש) והלחות שבהם תהיה עשוי להיתקל בעת טיול בהרים במהירות של 5 קמ"ש. בדיקות אלה מאפשרות לנו לאמת את הבחירות העיצוביות שלנו. הן גם מאפשרות לנו להתאים את הבידוד התרמי באזורי הבגד בהם הם דרושים ביותר.

טיפים לאחסון
יש לקפל או לתלות על קולב, ולאחסן במקום נקי ויבש.

טיפים לאחזקה ושימור
כביסה במכונה: תכנית רגילה, 40 מעלות לכל היותר. אין לחרוג מקיבולת העומס המירבית של המכונה, אחרת קיים סיכון לגרימת נזק לבד ולבלאי מואץ מרכך כביסה: אין הגבלות ייבוש: ייבוש באוויר פתוח או במייבש כביסה גיהוץ: אין צורך בגיהוץ. פליז אינו מתקמט.
    הצג תוצאות עבור