מעיל נשים חם במיוחד להליכה בשלג SH500 - אפור

8343866

QUECHUA

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל
ז'קט חם ועמיד במים עם גזרה צמודה וקצרה. רמת הגנה גבוהה מאוד נגד תנאי מזג אוויר גרועים הודות לתפרים אטומים לחלוטין. נוחות עד -10°C.
מדריך מידות

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שמירת חוםריפוד של 150 גר'/ למ"ר על הגוף. בטנה חמה בכיסים.
עמיד בפני מיםממברנה עמידה במים (5000 מ"מ שמרבה). תפרים אטומים לחלוטין.
הגנה בפני תנאי מזג האווירקפוצ'ון ניתן להתאמה. שולי המעיל והחפתים ניתנים להידוק עם קצוות נמתחים.
נוחות שימושברדס נתיק ו- 5 כיסים נסגרים באמצעות לשוניות או לחצניות.
עיצוב אקולוגי80% מתוך הריפוד מגיעים מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מידע לגבי מידות
גזרה קמרה וצמודה יחסית. לא מתאים לכל מבני הגוף. המעיל עוצב כדי לאפשר את לבישתו מעל שכבה שניה דקה וקלה (חמה) כמו פליז או סוודר.
2
ברדס
נתיק וניתן להתאמה מאוד עם שרוך אלסטי וכפתורים. מתכוונן לעומק באמצעות לשוניות הממוקמות בגב הברדס. מגן עם זיכרון צורה המספק הגנה נאותה לפנים.
3
מערכת כיסים
2 כיסים חמים לידיים עם דשים שנרכסים עם לחצניות + כיס חזה 1 עם רוכסן + כיס חזה 1 עם דש ולחצנית + כיס פנימי גדול 1 עם לחצניות.
4
מכפלת מעיל הניתנת להתאמה
עם לחצניות.
5
חסינות המים של הרכיבים
התנגדות האריג ללחץ נמדדת כגובה עמודת מים במ"מ (בהתאם לתקן הבינלאומי ISO 811). ככל שהלחץ גבוה יותר, כך דרוג העמידות במים של האריג יהיה גבוה יותר. מרכיבים אשר קיבלו ציון של 2,000 מ"מ יכולים לעמוד בלחץ עמוד מים של 2,000 מ"מ (שווה ערך לשעתיים של גשם שוטף).
6
העמידות במים של הז'קט
פריט זה עבר בדיקת המטרה בעוצמה של 60 ליטר מים למ"ר/לשעה, במשך שעתיים. בדיקה זו משחזרת את התנאים הממוצעים של גשם שוטף בחודשי החורף.
7
מוצרים מומלצים נוספים
מוצרי טיפול: תרסיס או מוצר להחזרת תכונת עמידות המים בכביסה. כדי לשחזר את תכונות דחיית המים של האריג ולמטב את ביצועי הבגד לאורך כל מחזור החיים, אנחנו ממליצים להשתמש במוצרים מסוג זה במהלך כל כביסה לכל הפחות.
8
דירוג להשוואה של השפעת המוצרים על הסביבה
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לכל אורך מחזור החיים שלו באמצעות מחוונים שונים. ניתן ציון שנע בין A ל-E כדי שתוכל לזהות בקלות את המוצרים הידידותיים יותר לסביבה בהשוואה למוצרים מאותו סוג (חולצות טי, מכנסיים, תרמילי גב וכו'). Decathlon מחויבת להצגה של המידע הסביבתי על מוצריה. למידע נוסף: http://sustainability.decathlon.com/
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES) ציפוי : 100.0% פוליאורתן (PU) פרק יד : 70.0% פוליאסטר (PES), פרק יד : 29.0% כותנה, פרק יד : 1.0% אלסטין

מבחן מוצר
כל הדגמים נבדקים בשטח על ידי משתמשים מייצגים של שווקי היעד שלנו. לבדיקות אלה נוספות בדיקות מקבילות הנערכות במעבדה. השימוש במערכת בדיקות מקיפה ותובענית מקבילה, מאפשרת לנו פיתוח ושיפור מתמיד של הפרטים הטכניים והעיצוביים של מוצרי QUECHUA. אנו לוקחים גם בחשבון את המשוב שלכם על בסיס קבוע כדי לשפר ללא הרף את המוצרים שלנו.

טיפים לאחסון
יש לייבש בגדים עמידים במים ביסודיות לפני האחסון.
    הצג תוצאות עבור