צמיג אופניים טרקים מהירות 1 700x35 / ETRTO 35-622

8343839

B'TWIN

מיועד ל רוכבים לעתים על אופניים היברידיות בדרכים ובשבילים, או על אדמה יבשה לרכיבה על חצץ, רכיבת ספורט MTB וטרקים.
צמיגים היברידיים (מרכיבה היברידית על שלבים ועד טיולים באופני הרים) שמספקים יכולת גלגול גבוה.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
יכולת אחיזה בקרקעידיות צדדיות אגרסיביות לאחיזה טובה בסיבובים.
עמידות בפני ניקוב22 TPI לצמיג עמיד ונסיעה נוחה. שלדת
יעילותעמידות לגלגולים בירידות מסופקת על ידי מיקרו ידיות לצד ההילוך המרכזי.
משקל725 גרם חרוז קשיח. גרם
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
איך למדוד בלאי של צמיג?
למדידת הבלאי על הצמיגים שלכם וכדי לדעת מתי נדרש להחליפם, אתם צריכים לבדוק את ההילוך. הסימנים לבלאי כוללים: - ההילוך מתחיל להישחק - מופיעה סדרה של סדקים קטנטנים - עומק הילוך נמוך- השלדה נהיית גלויה. בכל המקרים הללו הצמיג שחוק ויש להחליפו.
2
איך להחליף צמיג
להחלפת הצמיג שלכם, קודם כל הוציאו את האוויר מהצינור הפנימי עד שלא יוצא ממנו יותר כל אויר. ברגע שהאוויר יצא, השתמשו במגבה צמיג על מנת להסיר את הצמיג מהחישוק.
3
איך להרכיב צמיג
כדי להחזיר את הצמיג, הניחו צד אחד של הצמיג על תחתית החישוק. לאחר מכן, נפחו את הצינור בפנימי ל-30% בערך לפני שאתם שמים אותו בתוך הצמיג (ניפוח שלו לפני כן מצמצם את הסיכון של ניקוב הצינור הפנימי). לאחר מכן, מקמו את הצד השני של הצמיג על החישוק, כשאתם מתחילים עם הצד ההפוך לשסתום. לפני שאתם מנפחים את הצינור הפנימי עד הסוף, בדקו שהוא אינו מנוקב בין הצמיג לחישוק.
4
איך לנפח צמיג נכונה
נפחו את הצמיג שלכם בזהירות. הלחץ המומלץ מצוין על צד הצמיג שלכם ובדף המוצר שלו (זמין ברשת). כמו כן, לפני כל רכיבה, וודאו שהצמיגים שלכם בלחץ המתאים לנסיעה שלכם.
5
טיפ מהמומחים
כאשר אתם מנפחים את הצמיג שלכם, ודאו שאתם מנפחים אותו ללחץ המתאים לקרקע שאתם תרכבו עליה ומעל לכל, לתנאי מזג האוויר שאתם תרכבו בהם. כאשר רוכבים במזג אוויר גשום, הפחיתו את לחץ הצמיג על מנת להגביר את כוח הגרירה של הצמיג. מנגד, כאשר רוכבים במזג אוויר יבש, הגבירו את הלחץ לביצוע טוב יותר.
מאפיינים
משקל725 גרם.
מידע נוסף
הרכב
ממברנה : 80.0% גומי - גומי טבעי (NR) - לטקס, ממברנה : 20.0% גומי - סינתטי

מבחן
מעבדת אנרגיית הצמיגים שלנו, מאושרת ומוכרת על ידי מותגים מובילים בעולם, בודקת מגוון קריטריונים שונים: אחיזה, ריפוד, עמידות לבלאי, אריכות ימים, ביצוע...

מבחן מוצר
ב- B'Twin אנחנו יוצרים את הצמיגים של העתיד. מהנדסי המו"פ שלנו מתכננים את הצמיגים שלנו במשרדים הבינלאומיים שלנו בליל, צרפת. לאחר מכן הם נבדקים במעבדות וכן בעולם האמיתי על ידי צוותי הרכיבה המקצועיים שלנו על מנת להבטיח איכות יוצאת דופן. מומחיות זו מצוינת על מגוון צמיגי ה B'Twin שלנו באמצעות התווית "DESIGNED IN FRANCE"

טיפים לאחסון
זהו צמיג גומי קשיח, בכדי שלא יינזק, הימנעו מלקפל אותו. אחסנו אותו בצורה המקורית שלו.

טיפים לאחזקה ושימור
לביצוע מיטבי של צמיג זה, אנחנו ממליצים לכם לנפח אותו ללחץ בין 4.0-6.0 ברים בהתאם לסוג האדמה. אתם צריכים גם לבדוק את השלדה באופן קבוע בכדי להימנע מכל סיכון של ניקוב או תאונה.
סדר לפי
Trekking 1 Speed 700x35 Tyre - great tyre
Used for שנתיים +
Excellent tyre, can't fault them at all. I ride them to work on poor roads and have a CX route through very muddy conditions in the winter. grip is lacking in thick mud but they aren't designed for that so I accept there is the occasional slide but even so the side lugs usually do their job in the corners.

In wet and muddy conditions I inflate to around 30psi which is very low and generally run them at about 40-60psi normally. No trouble with punctures touch wood, at all
  • 1
הצג תוצאות עבור