Wipe 320 BMW לילדים - אדום

8343668

B'TWIN

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל לרוכבים צעירים שמתחילים לרכוב באופני BMX ברחובות, על גבי מהמורות עירוניות ובליטות בקרקע (8 עד 12 שנים / 1.25 עד 1.45 מ')
אופני BMX לבני 8-12 ללימוד רכיבה ברחוב, במיתקנים עירוניים ועל קרקע עם מהמורות. מצויידים ב-4 פגים, מושב קל משקל או מושב קומבו ודוושות שטוחות במיוחד!
מדריך מידות

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמידות לאורך זמןשלדה, מזלג, כידון מפלדה מחוזקת. דוושות מחוזקות, ידיות.
קלות למידהגיאומטריה כיפית. הכידון יכול להסתובב סיבוב מלא. 4 פגים.
נוחות שימושחישוקים קלים (אלומיניום) ומושב קל. צמיגים רחבים. משקל: 13.56 ק"ג (ללא יתדות
אחריות לכל החייםאחריות לכל החיים על שלדת האופניים, המזלג, מוט הכידון והכידון!
שאלות ותשובות

1
שלדה
הגיאומטריה מתאימה במיוחד לילדים בגילאי 8 עד 12 (1.25 מ' עד 1.45 מ'), ומאפשרת להם לבצע בקלות קפיצות, הרמת גלגל, פניות חדות וכדומה. בנויים מפלדה מחוזקת (Hi-Ten), סטנדרט גבוה בתעשיית האופניים בשל העמידות שלו. חיבורי שלדה מחוזקים 6 מ"מ, קוטר גדול בבסיס התחתון: כל רכיב באופניים הללו תוכנן כך שיהיה עמיד ביותר ולעמוד בפני פגיעות.
2
מזלג קשיח
בנויים מפלדה מחוזקת (Hi-Ten), סטנדרט גבוה בתעשיית האופניים בשל העמידות שלו. שיפוע 5 מ"מ לעמידות טובה בפני פגיעות. ללא בולם זעזועים לתמרון טוב יותר ומשקל קל יותר!
3
מערכת הינע
שרשרת סינגל-ספיד: חסינה במיוחד. קראנק חדש 160 מ"מ: עוצב כך שיתאים לגוף של רוכבים צעירים. שרשרת חדשה בעלת 39 שיניים שרשרת KMC: אמת המידה מבחינת עמידות. יחס העברה 39X16: מערכת הינע קצרה להאצה משופרת ותנופה.
4
בלמים
ידיות הבלם מאלומיניום Tektro עוצבו לבלימה באמצעות שתי אצבעות בלבד לדיוק רב יותר. צורת הבלמים מתאימה לרוכב. בלמי V מאלומיניום Tektro מוסיפים קשיחות לבלמים, ובניגוד לבלמי שרף, מעבירים באופן ישיר את כוח הבלימה. כך הבלימה חזקה יותר ומתקדמת (דבר שעוזר מאוד בלימוד השליטה בגלגל האחורי...).
5
כידון
כידון הפלדה הרחב והמחוזק (Hi-Ten) בעובי 620 מ"מ מספק עמידות, דיוק ויציבות. בגובה של 150 מ"מ, אופני ה-BMX הללו הם אופני הילדים היחידים שמאפשרים לרוכב לשבת עם גב זקוף בעת דיווש בישיבה. אבל הם גם משפרים את ההאצה והתנופה עם יציבות מרבית מתנוחת העמידה! המשמעות של הגובה והרוחב היא שניתן למשוך את הכידון כדי לשלוט באומנות מערכת ההיגוי (גלגל, ידני וכו').
6
מוט כידון
מוט הכידון בעובי 50 מ"מ שעשוי מאלומיניום בנוי תוך שימוש במערכת מסב ההיגוי (מותקן ישירות על מזלג החיבור), שמוסיף משקל מועט ועמידות. במערכת זו נעשה שימוש באופני הרים באיכות הגבוהה ביותר, והיא מהווה שינוי משמעותי מבחינת העמידות, ביחס לאופני BMX לתחרויות ברמת מתחילים.
7
היגוי
שחרור 360 מעלות: מאפשר לכידון להסתובב סיבוב מלא ידיות 140 מ"מ עם כיסוי רך לנוחות ללא תחרות קצוות כידון מחוזקים לעמידות טובה יותר מפני שחיקה במגע עם הקרקע (חלק שמתבלה ואפשר להחליפו בקלות ועלות נמוכה)
8
אוכף
מושב Wipe הוא מושב "קומבו"! כדי לחסוך במשקל, המושב מותקן על גבי תושבת מאלומיניום. אין צורך בחיזוקים, ועם פלדה שהוחלפה באלומיניום, מושב אלומיניום/תושבת למושב הם קלים ובעלי סגנון.
9
גלגלים
חישוקי האלומיניום הרחבים נבחרו בשל הקשיחות שלהם ומשקלם הקל. הגלגלים, שמצוידים ב-36 חישורים, עמידים יותר מתמיד!
10
צמיגים
צמיגי ה-20X2.10 המסוגננים הם רחבים לאחיזה טובה ולריכוך על הקרקע בעת הקפיצות! באמצעות מבנה מעט מחורץ, הם מסתגלים בקלות לשימוש עירוני, בעוד שהם עדיין מאפשרים לרוכב להעז להתגלגל בנוחות על גבי פני הקרקע.
11
דוושות
הדוושות דקות להקלה במשקל ולסגנון. הן גם רחבות יותר ליציבות טובה יותר עבור הרגליים. הנקודות על פני המשטח מספקות אחיזה מרבית ומצמצמות למינימום את הסיכון להיפצע. בחרנו דוושות מרוכבות על פני דוושות מאלומיניום כי הן עמידות יותר ומספקות אחיזה טובה יותר בתנאים של רטיבות. הקראנק מפלדה מעוצב לשימוש באופני BMX.
12
חוגה
מסרק הורכב על האופניים. הדבר מאפשר לסובב את ידיות הכידון סיבוב מלא.
13
פגים
4 פגים (צילינדרים ממתכת) מסופקים עם האופניים. אתה יכול לחבר אותן לסרן הקדמי או האחורי של הגלגל (קדמי או אחורי) לפעלולים נוספים. הפגים קלים להתקנה ואין צורך להסיר את הגלגלים: התאמה קלה!
14
משקל
13.56 ק"ג (ללא יתדות)
מידע נוסף
הרכב
שלדה : 100.0% פלדה

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום קריר ויבש, הרחק ממוצרים מאכלים ואוויר מלוח.
    הצג תוצאות עבור