300 PULL 'N FIT מכנסי סקי לבנים - שחורים

8343621

WED'ZE

מיועד ל גולשי סקי וסנובורד צעירים מעוניינים במכנסי סקי עם התאמות קלות וחיי מוצר של שנתיים.
מכנסיים מחממות ועמידות לחדירת מים עם מערכת Pull 'n Fit להתאמת האורך. ניתן להתאים את רוחב המותן. שלייקס נשלפים.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שמירת חום100 ג'/מ"ר של מוך. ביטנה חמה ורכה מאריג מוברש.
עמיד בפני מים5000מ"מ כיסוי ותפרים עיקריים אטומים. קרסולית בתחתית הרגל.
ניתן להתאמהמותן ואורך הרגליים מתכוונן. שלייקס מתכוונן ונשלף.
יכולת נשימהרכיב נושם לנידוף זיעה.
כיסים2 כיסי צד סגורים.
עמידות לאורך זמןחיזוק בחלק התחתון של המכנסיים (להבי סקי).
התאמה אישיתתווית על גבי הבטנה כדי לרשום את שם הילד.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
עיצוב Pull 'n Fit
הרעיון הייחודי של PULL'N FIT מאפשר לך להתאים בקלות ובמדויק את הרגליים של מכנסי הסקי שלך להתאמה מושלמת. PULL'N FIT שם קץ למכנסיים קצרים מדי או ארוכים מדי.
2
בידוד תרמי באמצעות מוך
בידוד תרמי שישמור על גולש הסקי הצעיר בטמפרטורה הנכונה, לא חם מדי ולא קר מדי. הבגד מסתגל לתנועה הפיזיולוגית של הגוף ולסביבה החיצונית. Wed'ze משתמשים בריפוד לבידוד כדי לשמור על חום הגוף. ריפוד סינתטי שמכיל פוליאסטר ומאחסן יותר או פחות אוויר, בהתאם לגודל של הסיבים. ככל שהריפוד עבה יותר, הוא מכיל יותר אוויר והוא יהיה חם יותר.
3
הטיפול בציפוי
חומר עמיד לחדירת מים מרוסס בחלק הפנימי של הבד החיצוני. מונע חדירת מים ומאפשר לנדף לחות. משאיר את הגוף יבש לנוחות מירבית יותר.
4
תפרים עיקריים מודבקים
מעבר לעובדה שמדובר בחומר עמיד למים, השתמשנו בתפרים אטומים כדי לגרום למכנסיים האלו מדגם 500 להיות יותר עמידים למים. אלו הם רצועות דבק אטומות לחדירת מים המוחדרות בתוך התפרים של הבגד לעמידות מלאה מחדירת מים. התפרים האטומים נמצאים באזורים עם החשיפה הגבוהה ביותר לשלג. כלומר, הישבן.
5
עמידות
מאחר שמגלשי סקי עלולים לפעמים להזיק או Wedze שילבו חיזוקים בעלי ביצועים גבוהים כדי למנוע קרעים באופן מקסימלי. לחתוך את החלק התחתון של מכנסי הסקי,.
6
התאמה אישית
בחלק העליון של הבטנה יש תווית שבו ניתן לכתוב את שם הילד/ה. טיפ חיוני שיכול לעזור לכם למצוא את המכנסיים בזמן שיעורי סקי, בגן או בבית הספר.
מאפיינים
מידותגילאי 6, 8, 10, 12, 14

אורך הרגלמתכוונן

רצועותכן
מידע נוסף
הרכב
ריפוד : 100.0% פוליאסטר (PES) בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן מוצר
כל המוצרים של Wed’ze נבדקים במצבי אמת זהים לתנאים של השימוש ולתנאים שעבורם עוצבו: בשלג, במזג אוויר קר ובכל אחד מהמצבים שסביר להיתקל בהם בעת גלישת סקי. צוותי העיצוב, מנהלי המוצר, מהנדסים ומייצרי הדוגמאות מוודאים שהתוכנית שעבורה עיצבו את המוצר ופתחו אותו תואמת בצורה מושלמת את השימוש שלו בשטח.

טיפים לאחסון
רצוי לאחסן על קולב, ללא קיפול, כדי למנוע נזק לבד. יש לוודא שהבגד יבש לחלוטין בטרם אחסונו במקום יבש ומאוורר היטב.

טיפים לאחזקה ושימור
ניתן לכבס במכונה ב-30 מעלות צלזיוס. כביסה בתוכנית סינתטית. יש להפוך לפני הכביסה. יש להשתמש בכמות קטנה של אבקת כביסה. אין להשתמש במרכך. ניתן לעשות סיבוב נוסף במכונת כביסה. יש לתלות לייבוש על גבי קולב במקום חם ומאוורר היטב. אין לייבש במייבש כביסה. אין לנקות בניקוי יבש. אין להשתמש במלבין. לא להניח על גוף חימום. ניתן לחדש את השכבה החיצונית העמידה למים באמצעות ספריי המיועד לבד עמיד למים.

ביקורות

הצג תוצאות עבור