כפפות אגרוף 100 לאימוני שקים כבדים

8340713

OUTSHOCK

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל מתאגרפים מתחילים המעוניינים באימוני שקים כבדים או באימוני אגרוף-קרדיו.
כפפות קלות ורב שימושיות אלה הן בדיוק מה שדרוש לך לשיעור האגרוף-קרדיו הבא שלך.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
הגנה מפני פגיעהחסמי ספוג בחלק היד האחורי כדי להגן על עצמות כפות הידיים.
תמיכה במפרקיםרצועת ההידוק מספקת תמיכה מיטבית לפרק כף היד.
עמידות בפני שחיקהעור סינתטי לעמידות טובה יותר בפני בלאי.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כפפות אגרוף מסדרה 100 - עיצוב
כפפות אלה סווגו כציוד להגנה אישית והן עומדות בכל התקנים האירופאים הנוכחיים (EN 13277-7). הכפפות נבדקו ואושרו על ידי צוות OUTSHOCK שלנו במעבדה ועל ידי פנל של משתמשים בתנאי שימוש תובעניים.
2
רב-גוניות
כיתות קרדיו-אגרוף משלבות סדרה של תרגילים מגוונים: עבודה עם שקים כבדים, אימון שרירים, שימוש בציוד ועוד. כפפות אגרוף רגילות אינן מתאימות לסוג אימונים זה כיוון שעליך ללבוש ולהסיר אותן שוב ושוב. ניתן ללבוש את הכפפות האלה במהלך האימון ולהגן על ידיך במהלך תרגילי השקים הכבדים.
3
בחירת המידה המתאימה
כדי למצוא את המידה הנכונה, יש למדוד את היקף ידך ולבדוק את טבלת המידות שלפניך: 19.8 ס"מ עד 20.5 ס"מ = SMALL (S) 20.6 ס"מ עד 21.1 ס"מ = MEDIUM (M) 21.2 ס"מ עד 21.7 ס"מ = LARGE (L) 21.8 ס"מ עד 22.9 ס"מ = XLARGE (XL) יש לוודא שהכפפות לא יהיו הדוקות מדי או רפויות מדי בזמן השימוש.
4
הוראות תחזוקה
לאחר השימוש, יש לשים את הכפפות במקום יבש ומאוורר כדי לעזור להם להתייבש מהר יותר, למנוע ריחות לא נעימים ולהאריך את משך החיים של הספוג הפנימי. אסור למקם בקרבת מקור חום כגון רדיאטור.
מאפיינים
מידותS עד XL.

צבעשחור
מידע נוסף
הרכב
ריפוד : 100.0% אתילן ויניל אצטט (EVA) גב היד : 100.0% פוליאורתן (PU) חומר בטנה עיקרי : 80.0% כותנה, חומר בטנה עיקרי : 20.0% אלסטין כף יד : 90.0% פוליאסטר (PES), כף יד : 10.0% אלסטין

מבחן מוצר
השתכנעת? בוא ונסה את המוצרים שלנו בחנות. הצוות שלנו, של חובבי ספורט נלהבים נמצא לשירותך כדי להציג בפניך את קו המוצרים המלא.

טיפים לאחזקה ושימור
הנח לייבוש באוויר הפתוח לאחר כל שימוש. נגב שאריות זיעה באמצעות מטלית יבשה.
    הצג תוצאות עבור