משקפת שחייה בדגם SPIRIT מידה L - שחור אדום

8335688

NABAIJI

מיועד ל לשחיינים מתקדמים לאימונים או לשמירה על כושר.
משקפת שחייה בעלת שדה ראייה רחב, נוחה מאוד הודות לשוליים הרכים אשר מתאימים למבנה הפנים שלך ומבטיחים איטום מצוין מפני מים.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שדה ראייהשדה ראיה רחב מאוד, 150-135 מעלות, כדי שתראה כל מה שקורה סביבך.
ניתן להתאמהכוונון 1: רצועת ראש מפוצלת מאחור, התאמת צד, גשר אף בחתיכה אחת
יציבותמצוינת הודות לגמישות ולעיצוב ההידרודינמי שלה.
מניעת ערפולציפוי נגד אדים.
עמידות בפני מיםהאטמים רכים מאוד ומותאמים בקלות לצורת הפנים.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
בחר את המידה
האטימות מפני מים של משקפי השחייה תלוייה בהתאמה הנכונה של אטמי הסיליקון לצורת הפנים שלך. לפני הקנייה, אנו ממליצים לך לעשות את מבחן ה"שאיבה" ללא רצועה. אם המשקפיים מחזיקים את הפנים שלך ללא הרצועה, המוצר יהיה אטום מפני מים בעת השחייה. זה מאפשר לך לראות אם המידה צמודה מדי או גדולה מדי משקפת שחייה בדגם SPIRIT קיימת בשתי מידות: S לפנים קטנות, L לפנים גדולות.
2
טיפול - אמצעי זהירות
עליך: - לשטוף את משקפי השחייה שלך לאחר השימוש - להכניס אותם לקופסה שלהם בין השחיות כדי למנוע כל מגע שהוא עם העדשות (בצד הפנימי המוגן מפני אדים, ובצד החיצוני למניעת שריטות העלולות לפגום בראות). לעולם לא לגעת / לשפשף את הצד הפנימי של העדשות.
3
אדים
הופעת האדים תלויה בגורמים אחדים, ההבדל בטמפרטורות בין הגוף לבין המים, רמות הלחות ועוד. בלאי בעקבות חיכוך הנו אחד הגורמים. אם המשקפים שלך מתכסים באדים, טבול את העדשות במים וכיסוי מגן יווצר. עליך להיות מודע לכך שכעבור זמן מסוים יעילותו של הציפוי נגד אדים עלולה לרדת. אנו מציעים טוש נגד אדים אשר מפעיל מחדש את הציפוי נגד ערפל ומאריך את חיי המשקפיים שלך.
4
גווני העדשות
צבע העדשות צריך להתאים למקום בו אתה שוחה ולמידת האור שבו. אם אתה שוחה בחוץ או בתוך בריכת שחייה עם תאורה בהירה, תוכל ליהנות ממשקפי שחייה בגימור מראה או גוון מעושן. נוחות השחייה שלכם תהיה רבה יותר. בהשוואה לכך, אם הבריכה חשוכה יותר וכוללת מעט אור, בערבי החורף למשל, אתה תעדיף עדשות שקופות או עדשות כהות מעט. משקפת SPIRIT קיימת במבחר גוונים של עדשות.
מאפיינים
מידהL / פנים רחבות

עדשותגוון מעושן
מידע נוסף
הרכב
עדשה : 100.0% פוליקרבונט (PC) מחבר/שסתום : 100.0% פוליאתילן תרמופלסטי (TPE) אריזה : 100.0% פוליפרופילן (PP) רצועה : 100.0% סיליקון

טיפים לאחסון
יש לאחסן את המשקפת בקופסה לאחר כל שימוש. חשוב: אין לגעת בחלק הפנימי של העדשה כדי להימנע מגרימת נזק לציפוי נוגד האדים.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף את המשקפת במים קרים לאחר כל שימוש. חשוב: אין לגעת בחלק הפנימי של המשקפת (עם אצבע או מטלית) כדי למנוע פגיעה בציפוי נגד אדים. אל תשאיר את המשקפת חשופה לשמש לזמן רב כדי למנוע פגיעה ברצועות וחלק מן החומרים האחרים שמהם היא מורכבת. יש להגן על המשקפת מלכלוך ומשומן, במיוחד על העדשות.
סדר לפי
Excellent swimming goggles
Used for 7-12 חודשים
I would thoroughly recommend purchasing these swimming goggles as I did for my son. He absolutely loves them. Thank you!
Cool Googles
Used for בין 2-8 שבועות
Great googles and good fit - value for money
Excellent Product
Used for 7-12 חודשים
I found these better than the speedo goggles I had
Great goggles great price
Used for בין 2-8 שבועות
Great goggles, great price
Love these goggles
Used for בין 3-6 חודשים
These are great value. Comfortable to wear and don't mist up. Tinted lenses ideal for outdoor swimming too.
Poor Glasses
Used for בין 2-8 שבועות
Having swam nearly every day for over 10 years I thought I would give these glasses a try as I have always used predator flex glasses{ big mistake ] I could not get them watertight whatever I tried and as I could not find the receipt to return them I threw them in the bin in disgust .
Great buy
Used for בין 2-8 שבועות
Bargain really pleased with these 1st time i have spent a bit more monwy on a pair and they are well worth it. Would happily pay double for them!
Mirror coating ruined after one use
Used for עד שבוע
I have used these ONCE at my local pool and the mirror coating has degraded. The reflective coating is now patchy. Very unhappy with the durability - these were not the cheapest option.
תגובת המותג
Dear Rob,

Thank  you for your recent feedback. We are sorry to hear that you discovered technical issue with our Spirit swimming goggles. It must be an individual defect of your pair as we haven't discovered any similar problems before. Please bring your goggles back to your local store or use the online procedure. We will replace them for new pair, so you give another go.
Once again apologies for any inconvenience caused. 
Kind regards,
KORNEL
Hassle free swimming gogles!
Used for בין 3-6 חודשים
These are a really good pair of goggles. I was using zoggs but now exclusively use these as they have a better fit, last longer and the tinted lens reduce glare.
So much room
Used for בין 2-8 שבועות
Great backpack
הצג תוצאות עבור