עם שלושת החלקים המודולריים שלה Tiswim מסייעת לילדים בשלבים השונים של תהליך הלמידה, החל בעמדה האנכית ועד העמדה המאוזנת. יש להשתמש תחת השגחת מבוגר בלבד." />

מצופי זרוע-מותן פרוגרסיביים לילדים של Tiswim - הדפס זברה כחול

8335571

NABAIJI

מיועד ל לילדים במשקל 15 עד 30 ק"ג, מהיכרות עם המים ועד ללימוד שחייה.
עם שלושת החלקים המודולריים שלה Tiswim מסייעת לילדים בשלבים השונים של תהליך הלמידה, החל בעמדה האנכית ועד העמדה המאוזנת. יש להשתמש תחת השגחת מבוגר בלבד.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
גמישותשלוש צורות שימוש בהתאמה לרמת הנוחות של הילד במים
רכותהחלקים הפנימיים עשויים מפוליאסטר לנוחות ולרכות
עזרה בציפהעומדים בתקן EN13138-1 לציפה מחוזקת ב-50 ניוטון למוצר שלם
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מדוע לרכוש מצופים מתקדמים?
Nabaiji עיצבו את Tiswim כי לעתים קרובות קשה למצוא את האביזר הנכון שיסייע לציפה של ילד ולצפות מראש את רמת הנוחות והביטחון שלו במים. עם הגיוון המודולרי שלו, המצוף המתקדם הזה מאפשר לילד לגלות את ההנאות שבמשחק במים, תזוזה ולימוד של תנועות השחייה הראשונות בבטיחות מלאה.
2
מהן שלוש האפשרויות לשימוש ב-Tiswim?
שלב 1 / בתחילה משתמשים בכל חלקיו של Tiswim (מצופי ידיים + חגורה קדמית) שלב 2 / מצופי הידיים בלבד כדי להתחיל לזוז במים בתנוחה אנכית שלב 3 / החגורה לבדה ממוקמת בגב, גילוי העמדה של השחיין (מאוזנת) ותנועות השחייה הראשונות.
3
כיצד אני יכול לכוונן את החגורה הקדמית?
מקם את החלק הקדמי על החלק העליון של הבטן, כך שהחגורה תעטוף את החלק התחתון של החזה של הילד. הדק רגיל ואז נפח את החלק הקדמי ישירות על הילד, מבלי לנפח יתר על המידה. החגורה תהיה מותאמת באופן מושלם למידה של ילדך.
4
היכן עלי למקם את החגורה הקדמית?
בחלק העליון של הבטן. היזהר שלא למקם את החגורה על החזה של ילדך. זה גבוה מדי והחגורה לא תחזיק טוב במקומה. מקם אותה במקום נמוך כך שהחלק הצף לחוץ כנגד החלק התחתון של החזה שלהם.
5
עד כמה עלי לנפח את החלקים השונים של Tiswim?
לשלבי הלמידה השונים יש דרישות ניפוח שונות מעט. מצופי הידיים צריכים להיות מנופחים ככל האפשר תמיד. אבל, עליך לנפח באופן מושלם את החלק השני ישירות על הזרוע של ילדך. ניפוח החגורה בחלק הקדמי צריך להתאים למידה של הילד. החגורה בחלק האחורי צריכה להיות מנופחת באופן רגיל, מבלי לנפח יתר על המידה, לפני מיקומה.
6
כיצד אני יכול להתאים לילד שלי את הניפוח של החלק הקדמי?
כל אדם הוא שונה ולכן אפשר להתאים את הניפוח בחלק הקדמי של Tiswim כך שיתאים למבנה הגוף של ילדך. תחילה הדקו את החגורה על גוף הילד מבלי לנפח את החלק הקדמי כך שהיא תותאם באופן מושלם לגוף הילד. לאחר מכן נפחו את החלק הקדמי כאשר החגורה נמצאת על הילד.
7
מדוע החגורה עולה אל הסנטר של הילד שלי כאשר אני ממקם אותה מקדימה?
ברוב המקרים זה קורה כאשר החלק הקדמי מנופח יתר על המידה או החגורה אינה ממוקמת כראוי. וודא שאתה ממקם את החגורה על הבטן העליונה של הילד והתאם את הניפוח של החלק הקדמי למידה שלו.
8
מדוע הילד שלי מוצא את עצמו על הגב?
אם הילד נוטה לאחור, הניפוח של החלק הקדמי אינו מתאים למידתו. חשוב לזכור שכדי שהילד יוכל להשתמש במצופים המתקדמים, היכולות המוטוריות והשרירים שלו צריכים להיות מפותחים די הצורך כך שהוא יוכל לשמור על איזון ולהחזיק את הראש למעלה. אבל, אם הילד שלך נוטה לאחור למרות זאת, אל תהסס להתאים את הניפוח של החלק הקדמי למידה שלו כדי שיוכל להיות מאוזן שוב.
9
האם ילדי יכול ליפול קדימה?
לא, אם מצופי הזרועות מותאמים היטב, ילדך לא יוכל ליפול קדימה. חשוב לזכור שכדי שהילד יוכל להשתמש במצופים המתקדמים, היכולות המוטוריות והשרירים שלו צריכים להיות מפותחים די הצורך כך שהוא יוכל לשמור על איזון ולהחזיק את הראש למעלה. אבל, אם ילדך זז הרבה והוא קטן, התאם את הניפוח של החלק הקדמי כך שיהיה מעט יותר שקוע ברמת החזה.
10
כיצד אני יכול לכוונן את החגורה מאחור?
בשלב השלישי, ילדך יכול לגלות את העמדה האופקית במים עם החגורה על גבו. נפח את החלק האחורי במלואו, מבלי לנפח יתר על המידה, ואז מקם את החגורה מסביב למותניים של ילדך והדק באופן רגיל. הקפד למקם את לשוניות ההגנה מתחת לרצועות כדי שיהיה נוח יותר.
11
כיצד אני יכול למנוע שפשופים על-ידי מצופי הידיים?
עזרי ציפה אישיים עלולים לגרום לשפשופים, בהתאם לרמת הפעילות של ילדך ומשך השהייה שלו במים. כדי להימנע מחוסר הנעימות הזו, אנחנו ממליצים ללבוש חולצה מתחת למצופי Tiswim המתקדמים.
12
מדוע יוצא אוויר ממצופי הידיים?
כל מצופי הידיים שלנו מכילים שסתום חד-כיווני. אבל, אם אתה מגלה למרות זאת שמהמוצר שלך יוצא אוויר בעת השימוש, וודא שהפקקים סגורים היטב ושהשסתום החד-כיווני לא נפגע. כדי לבדוק זאת, צבוט את השסתום כולו מספר פעמים על-ידי לחיצה באמצעות אצבעותיך לפני הניפוח הראשון. לאחר מכן נפח את המוצר ככל האפשר כדי לשטח את השסתום.
13
האם ילדי יכול לקפוץ אל תוך המים כאשר הוא לובש את Tiswim?
כן, אבל היזהר! אם המוצר מותאם היטב, ילדך יכול לקפוץ במים מבלי לקבל שפשופים מתחת לסנטר או לזרועות. אבל שים לב לגובה, מצופי הידיים הנם אביזר המסייע לציפה ולכן אל תנסה לקפוץ מגובה שגבוה יותר מהילד. אם ילדך לובש את המוצר כולו והוא קופץ אל תוך המים, נסה להסיר את החלק הקדמי כדי לאפשר לו חופש תנועה רב יותר.
14
האם ילדי יכול ללבוש את מצופי הידיים המתקדמים Tiswim אם הוא שוקל פחות מ-15 ק"ג?
לא, מצופי הידיים המתקדמים Tiswim עוצבו עבור ילדים במשקל 15 עד 30 ק"ג מסיבות בטיחותיות. מתחת למשקל זה יהיו מצופי הזרועות גדולים מדי ולא יאפשרו לילדים לנוע בחופשיות. הם לא יוכלו לשלוט עוד בתנועותיהם וכתוצאה מכך הם עלולים ליפול אחורה או קדימה מבלי שיוכלו לעלות בחזרה. וודא שאתה שומר על התקנים הללו כדי להימנע מהפתעות לא נעימות.
מאפיינים
סוגמצופי זרוע
מידע נוסף
הרכב
בד פנימי : 100.0% פוליוויניל כלוריד (PVC) - ללא פתאלט בד חיצוני : 50.0% פוליאמיד (PA), בד חיצוני : 50.0% פוליאסטר (PES) קצף : 100.0% פוליאתילן (PE) אבזמים : 100.0% פוליאוקסומתילן (POM) חגורה : 100.0% פוליפרופילן (PP)

מבחן
מצופי הידיים-מותניים המתקדמים של Nabaiji עומדים בתקן הציפה EN 13138-1 ללימוד שחייה

מבחן מוצר
מוצר זה נבדק לשימוש בהנדיי ועבר מבחני מעבדה רבים כדי להבטיח את איכות השימוש שלשמה הוא עוצב. .

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש ומאוורר, הרחק מאור ישיר.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במים נקיים לאחר השימוש ולהשאיר לייבוש בחוץ.
סדר לפי
Best Swimming aid
Used for בין 2-8 שבועות
After trying two different t swim vests - I bought this for my two year old grandson and what a difference it has made to both his ( and my own confidence) in the pool/water. Would highly recommend.
Excellent
Used for 7-12 חודשים
Bought this for our little one who’s 2 and just getting into swimming for himself. He found this really useful but we also tried it with our 4yr old and the independence it gave him was amazing.
  • 1
הצג תוצאות עבור