תומך לרצועת הקרסול ימין/שמאל לגברים/נשים דגם Mid 500 - שחור

8334534

TARMAK

מיועד ל לחזור לספורט לאחר נקע קל בקרסול.
תומך קרסול זה מחזיק את הקרסול באופן הדוק במהלך אימונים ותחרויות מבלי להפריע לך. אתה יכול לשחק על כל משטח מבלי לדאוג לקרסוליים שלך.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
תמיכה במפרקיםתמיכה לרצועת הקרסול הודות לרצועות האלסטיות ההדוקות.
נוחות שימושקל לענוד ולהתאים לצרכים שלך בעת אימון.
נוחות למשתמשאריג לחץ נוח שמעוצב כדי להתאים לקרסול שלך.
נידוף לחותאריג מאוורר לנידוף זיעה כך שהקרסול שלך יהיה יבש.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מדוע להשתמש בתומך קרסול זה?
ענידתו של תומך קרסול עשויה להיות מומלצת אם אתה סובל מנזק ברצועה או אם אתה לא בטוח איך הקרסוליים שלך יחזיקו מעמד כשאתה חוזר לעסוק בספורט (כדורסל, כדורגל, כדוריד, טניס, ריצה, ריצת שטח, התעמלות קרקע וג'ודו) לאחר נקע. קל לענוד את התומך ויש לו בד גמיש וצורה מעוצבת שתתאים לקרסול שלך ותאפשר לך להרגיש בנוח.
2
מהו נקע?
קרסול נקוע פירושו שמתחת את הרצועה או קרעת אותה. זה קורה בעיקר כאשר אנשים מאבדים שיווי משקל על משטח חלק תוך כדי תנועה ספונטנית או משחק פעיל. אנחנו חושבים שנקע בקרסול הוא פציעת הספורט הנפוצה ביותר ושהיא מתרחשת 6000 פעמים ביום לכל הפחות!
3
מדוע להגן על הקרסוליים?
כאשר חוזרים לעסוק בספורט לאחר נקע, חשוב קודם לבצע תרגילי פיזיו כדי שהקרסוליים שלך יחזירו לעצמם כמה שיותר מן היכולות הפיזיות שלהם. לאחר שסבלת מנקע פעם אחת, הסיכוי לנקע נוסף גדול יותר ולכן יש צורך להגן על הקרסוליים שלך.
4
האם ידעת שכל מוצרי TARMAK נבדקים בתנאי שטח?
צוות העיצוב של מוצרי TARMAK נמצא בצפון צרפת. הוא מחפש תמיד דרכים לשיפור המוצרים שלו כדי לענות על צרכי השחקנים בדרך הטובה ביותר. כל הדגמים שלנו נבדקו בתנאים אמיתיים במשך שבועות אחדים על-ידי שחקנים תובעניים והם מתעדכנים בהתאם לתגובות שלכם.
5
איזה ציוד לקנות, כיצד להתאמן: גלה את עצות הכדורסל שלנו!
Tarmak כאן למען כל מי שמשחק כדורסל, משחקנים מתחילים ועד קבועים. בדוק את העצות שלנו לאימונים, לציוד, ולהכנה: https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 36.0% פוליאמיד (PA), בד עיקרי : 33.0% כותנה, בד עיקרי : 22.0% אלסטין, בד עיקרי : 9.0% אלסטודיאן

מבחן מוצר
מוצר זה עבר בדיקות מעבדה (כביסה, דהיית צבע ובלאי) כדי לוודא שהוא עומד בדרישות האיכות שלנו.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום נקי, יבש וחשוך. שים את החלקים הדביקים על הרצועה האלסטית כדי להגן על הבד מפני בלאי בטרם עת.

טיפים לאחזקה ושימור
כביסה ידנית בטמפרטורה של ‎30°C. ייבוש באוויר הפתוח. אין לייבש את המוצר בסמוך למקור חום. אין להשתמש בתכשירי ניקוי.
סדר לפי
Very effective- prevents ankle roll.
Used for בין 2-8 שבועות
Having had a laxity in my ankle due to old injury that meant i rolled my ankle often during sport, the nature of extra strapping (compared to most other ankle straps) really stabilises the ankle and gives me confidence to play sport without the fear of pain. It is slightly tight, as needs to be however my ankle size sits inbetween 2 sizes.... I will be buying the bigger size also so i can wear outside of matches / when training.
Great quality
Used for בין 2-8 שבועות
A really great ankle support. The extra strapping is excellent for holding in an ice pack - probably not part of the original design but works brilliantly!
  • 1
הצג תוצאות עבור