חזיית בגד ים בלקונט Effy - שחור

8333235

TRIBORD

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל גלישת גלים ובוגי בגלים שבורים. מתאים לגלישת סאפ וצלילת שנורקל.
חזיית בלקונט לנשים. חזייה עם עצם המציעה תמיכה טובה עם צווארון מעוצב. כתפיות רחבות, נוחות וניתנות להתאמה, סגירה בגב. מרופדת.
מדריך מידות

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
יציבותעוצב כך שיישאר במקומו בגלים קטנים מאוד (גלים שבורים)
תמיכה בחזההמסגרת והרצועות הניתנות להתאמה מספקות אחיזה מעולה
מעצבלגזרה זו יש צווארון עגול. מתאים לחזה בכל המידות.
מתייבש מהרהרכב בד מבוסס על פולימר לייבוש מהיר
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
את מתאמנת בגלישה באופן מזדמן
את לומדת לגלוש או גולשת מספר פעמים בשנה, בזמן חופשות או טיול גלישה. את גולשת במקום בו את יכולה לגעת בקרקעית, בגלים קטנים או שבורים. את גולשת כי את נהנית מלהיות במים ומהתחושה שהם נותנים לך. את נופלת לעיתים תכופות במהלך האימונים, אך את נופלת בגלים שאינם חזקים במיוחד. עיצבנו מגוון רחב של בגדי ים בשבילך, שיתאימו לשגרת האימונים שלך ולמבנה גופך.
2
מבנה גוף
בגדי ים בגזרת בלקונט הם נשיים במיוחד. יש להם גזרת צווארון יפה והם מקנים לחזה מראה עגול ומלא יותר. חזיית Effy היא עם עצם ברזל מסביב לחזה לתמיכה. יש לה כתפיות רחבות נוחות מאוד וניתנות להתאמה, והוווים בגב נסגרים בתופסן שטוח. גזרת הצוואר נוחה ואידאלית לחזה בינוני-גדול.
3
עצם ברזל
עצם הברזל מעניקה תמיכה מסביב לחזה לאחיזה אופטימלית. אנחנו יכולים ליצור מבחר מוצרים שיראו רמות משתנות של מחשוף בהתאם לצורה של העצם.
4
מידה יבשה ומידה רטובה
כדי להבטיח התאמה טובה בתוך המים, חשוב לבחור את המידה הנכונה כשהבגד יבש מכיוון שבגדי ים מתרחבים כשהם נרטבים. לכן אנחנו ממליצים שתבחרו את המידה הנכונה. בגד הים צריך להיות צמוד על הגוף בחדר ההלבשה, הוא צריך להרגיש תומך. האלסטן הנמצא בחלק מהרכיבים שאנו משתמשים בהם לבגדי הים שלנו מתרכך ומתרחב בתוך המים.
5
ציון להשוואת השפעת הסביבה על מוצרים
השפעת הסביבה על המוצר מחושבת לכל אורך חייו באמצעות מדדים שונים. ציון כללי (ABCDE) מחושב כדי לסייע לכם לזהות את המוצרים בעלי הביצוע הסביבתי הטוב ביותר על ידי השוואה של מוצרים מאותו סוג זה עם זה (חולצות, מכנסיים, תיקים וכו'). דקאתלון בחרו להשתמש בשיטת הדירוג הסביבתי הזו למרות שאינם מחוייבים לכך. למידע נוסף, היכנסו: http://sustainability.decathlon.com/
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 80.0% פוליאמיד (PA), בד עיקרי : 20.0% אלסטין בטנה : 76.0% פוליאמיד (PA), בטנה : 24.0% אלסטין

מבחן מוצר
מוצר זה נבחן לשימוש בהנדיי ונבדק במבדקי מעבדה רבים כדי להבטיח את איכות השימוש שלשמה הוא נוצר: מבדקים על אלסטיות ויציבות הבד, חדות הצבע בזמן שפשוף, שטיפה, חשיפה למי ים, מי כלור ואור וביצוע כללי של המוצר לאחר מספר כביסות.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לכבס את בגד הים לאחר הקנייה. יש לשטוף במים נקיים בתום כל שימוש .אם ברצונכם לכבס את בגד הים במכונה, כבסו ב30°C עם מעט מאוד אבקה וללא מרכך.
    הצג תוצאות עבור