תיק גב לטיולים NH100 בנפח 30 ל' - שחור/אפור

8332414

QUECHUA

מיועד ל טיילים שאוהבים לטייל ליד הים, בטבע, ביער ובהרים בגובה נמוך.
תיק גב לטיולים פשוט, קל משקל, שימושי מאוד בנפח 30 ל', למטיילי יום צעירים! היתרונות: רכיסת דש לגישה קלה לפנים התיק.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קיבולתנפח: 30 ליטר / משקל: 510 גרם /מידה: גובה 56 ס"מ, אורך 26 ס"מ, עומק 26 ס"מ.
נוחות נשיאהגב ורצועות במילוי ספוג. לולאות לאגודלים. רצועת חזה. חגורה.
אוורורגב פשוט, ללא מערכת אוורור.
בעל מספר תאיםכיסים: מעטפת חיצונית 1, חלק עליון לכיסוי התיק 1, 2 כיסי רשת בצד.
עמידות בפני שחיקה10 שנות אחריות.
אחריות10 שנים
שאלות ותשובות

1
בדיקות מעבדה
אנו עורכים בדיקות מעבדה לאימות כל חלקי התיק ומרכיביהם: האריג, האבזמים, הרצועות, הריפוד והרוכסנים. באריג למשל, נבדקים המאפיינים הבאים: עמידות בבלאי, קרעים, דהייה תחת קרינת UV, כביסה ועמידות בפני נוזלים. הבדיקה הסופית של המוצר המוגמר מדמה תנאים אמתיים שבהם ייעשה שימוש בתיק הגב במשך מספר שנים, כדי לבחון את איכות ההרכבה: תיק הגב נשקל ולאחר מכן מונח על גבה של בובת בדיקה המדמה תנועת הליכה מהירה לאורך אלפי מחזורים.
2
10 שנות אחריות, שותפות טכנית
מחלקת המחקר והפיתוח לתפירה עמידה היא שותפה של Quechua בתחומי מחקר ובדיקות רכיבים ומארזים, ביצע את הבדיקות שמדמות את התיישנות תיק הגב. הבדיקות התמקדו ברכיבים, בתפרים ובאיכות המוצר הסופי. כתוצאה מהבדיקות הללו, יכולה Quechua להבטיח את איכות התיקים ולספק אחריות מוצר ל-10 שנים ממועד רכישת התיק (כפי שמצויין על גבי קבלת הקניה).
3
אחריות ל-10 שנים, תנאים
האחריות מכסה כל פגם בתיק הגב, מלבד כאלה שהם תוצאה של בלאי טבעי ושימוש בלתי נאות. האחריות המיוחדת ל-10 השנים תכובד רק עם הצגת התיק וקבלת הרכישה. מוצר המכוסה באחריות יתוקן או יוחלף ללא תשלום. אחריות מסחרית זו אינה משפיעה על אחריות סטטוטורית כלשהי שחלה במדינה בה בוצעה הרכישה.
4
כיצד נמדד הנפח?
הנפח של כל תיק גב נמדד באמצעות שיטה מתוקננת: אנו ממלאים את התא הראשי כמו גם את כל הכיסים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנו מרוקנים את הכדורים אל תוך מיכל מדורג שמספק את הנפח המקביל בליטרים.
5
כיצד לבצע התאמה של תיק הגב שלכם?
1 - שחררו את כל הרצועות (רצועות, רצועת מותניים, רצועות התאמת עומס). 2- לבשו את התיק על גבכם. 3 - עבור תיק גב עם קיבולת של 50 ליטר ומעלה, מקמו את חגורת המותניים כהלכה (עליה להיות מונחת מעל הירכיים) והדקו אותה. בתיקים קטנים יותר, יש למקם את החגורה סביב אזור המותניים. 4 - הדקו את רצועות הכתפיים. 5- התאימו את רצועות התאמת העומס על פי הנדרש.
6
כיצד לארוז את תיק הגב?
חברו את מקום הלינה שלכם תחתית תיק הגב. מקמו ציוד כבד (אוהל, כיריים, מזון) קרוב לגב. ארוז את הבגדים סביב פריטים אלה. אם אין מקום בתוך התיק, יש למקם את יריעת הקרקע תחת האבזם ואת האוהל מתחת לתיק. דאגו לארוז מעיל עמיד בפני גשם ומעיל פליז. מקמו פריטים קטנים לשימוש יומי (קרם הגנה, מפה, משקפיים וכו') בכיסי התיק. אם אתם נושאים גם מיכל מים, יש למקם אותו בכיס המיוחד שמיועד לכך.
7
התוויות סביבתיות
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת עבור מחזור החיים המלא של המוצר באמצעות מדדים שונים. הניקוד הגלובלי A-B-C-D-E נועד כדי לסייע לך לזהות בקלות את המוצרים הידידותיים ביותר לסביבה, וזאת על ידי השוואה למוצרים מאותו הסוג (חולצות, מכנסיים ותיקים). Decathlon נוטלת מרצון חלק בתהליך זה של התווייה סביבתית. לפרטים נוספים: http://sustainability.decathlon.com/
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן מוצר
כל הדגמים שנו נבחנים על ידי נציגים משווקי היעד שלנו, בתנאים זהים לאלה שבהם תתקלו בעת השימוש. אנחנו מאמינים שביצוע בדיקות בתנאים אמתיים היא הדרך היחידה לעצב ולקדם באופן מתמיד את הרלוונטיות הטכנית ואת העיצוב של המוצרים מתוצרת Quechua.

טיפים לאחסון
יש לאחסן את תיק הגב במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
כדי להבטיח את כך שהחומרים שומרים על תכונותיהם (במיוחד עמידות בפני מים), אנו ממליצים לא לכבס את התיק במכונת כביסה, לא לייבשו במייבש כביסה, ואף לא לעשות שימוש בחומרי הלבנה לצורך ניקויו. אין לגהץ את התיק. יש לנקות את תיק הגב ביד, באמצעות מטלית או מברשת רכה ומי סבון פושרים. לאחר מספר שנות שימוש, יש לחדש את תכונות דחיית המים של הבד באמצעות תרסיס איטום.
סדר לפי
Great rucksack
Used for בין 2-8 שבועות
Great rucksack. Great price.
Roomy and well stitched together
Used for בין 2-8 שבועות
I like the size, the design, the colours. It's well stitched together & comes with a 10 year warranty. Easy to access the main compartment. Padded straps and back. Quick lock & release fasteners all around. Adjustable. What's not to like?
Great for thePrice
Used for בין 2-8 שבועות
Pleantly of compartments
My new daily day pack.
Used for בין 2-8 שבועות
Bought to replace my smaller heavier backpack. This has more capacity but is light and can be flattened for carrying in travel luggage. Side pockets for water bottles were a major reason for buying.
Nice Bag
Used for בין 2-8 שבועות
Bargain price for a good bag, a lot of bag for the price.
Colours are nothing like the description
Used for עד שבוע
This bag appears black in the photo and is described as black in the description. In reality it is medium grey and orange which is very disappointing. Fabric seems quite thin but then you would expect that for the price.
no secure closing
the upper part could include a zip or something that ensures proper closing of the backpack
Bargain
Used for בין 2-8 שבועות
On holiday it’s been great, plenty of room for everything, and comfortable to carry for long periods!
A great back pack
Used for בין 2-8 שבועות
Brought for trip to Italy wanting to travel light. Very strongeas blown away from the quality and the thought to the design
Poor Quality Product
Used for בין 2-8 שבועות
I bought this rucksack to use on holiday, and was really disappointed. It split at the join between the main pack and expander top section, and the stitching has come out on one of the shoulder straps. Looking at the bag against bright light, you can see the potential for the fabric to fray at the joins in several areas. I know it wasn't expensive, but I would not recommend this bag. I wish I had spent more money on one of better quality/more durable, but you don't know until you use the bag. I live quite far away from the Decathlon store where I bought the bag, but will be returning it for a full refund.
תגובת המותג
Good evening,

I am sorry that you have experienced this issue with the Arpenaz 30 litre backpack. All our Quechua backpacks come with a 10 year warranty. I am sorry if this one has not come up to our usual standard and started to fray early. If you contact your local store with proof of purchase, they should be able to help you out.

Christopher Penn | UK Product Trainer
הצג תוצאות עבור