תחתוני ביקיני בגד ים קלאסיים Nina לנשים - שחור

8331564

OLAIAN

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל לגולשים מתחילים הגולשים בגלים שנשברים. מתאימים לגלישת סאפ ושנירקול.
תחתוני בגד ים האלה בסגנון קלאסי לנשים מושלמים לכל מבנה גוף, השוליים האלסטיים מסייעים להם להישאר במקומם בגלים
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמיד בפני גלים - לא זז ממקומומעוצבים כדי להישאר במקומם בגלים קטנים (גלים שנשברים)
יציבותשוליים גמישים מחוזקים להחזקה ולהתאמה טובות יותר.
כיסויכיסוי בינוני. תחתונים קלאסיים עם פתח רגל בגובה רגיל.
מתייבש מהרהרכב המבוסס על פולימר, לזירוז הייבוש
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
את גולשת מתחילה
את לומדת לגלוש, או גולשת רק כמה פעמים בשנה, בחופשות או בטיול גלישה. את נשארת באזור בו את יכולה לגעת בקרקעית, בגלים קטנטנים או בגלים שנשברו. את גולשת בגלל התחושה של להיות במים וההנאה מכך. במהלך הפעילויות שלך, את נופלת הרבה אך בגלים לא חזקים מדי . עיצבנו טווח רחב של בגדי ים בשבילך, כדי להתאים לגלישה מזדמנת ולצורת הגוף שלך .
2
מבנה הגוף
לכל מי שאינה מעוניינת לחשוף את הישבן, תחתוני הביקיני הקלאסיים האלה הם הפשרה המושלמת בין כיסוי ונשיות. מבטיחים ונוחים, בעלי גזרה קלאסית שתגרום לרגליים שלך להיראות נהדר. הם מתאימים לכל מבני הגוף ולכל הנשים שרוצות להשוויץ בגזרתן בבגד ים שני חלקים. הקצוות האלסטיים מבטיחים כי בגד הים יישאר במקומו במים.
3
נשאר במקומו בגלים: המבחן
אנו מעצבים בגדי ים שנשארים במקומם בגלים. כדי לבחון אותם, אנחנו נעזרים בלפחות 12 גולשות עם צורות גוף שונות שיעקבו אחרי פרוטוקול המבחן בבריכה במשרדי העיצוב שלנו בהנדיי. הפרוטוקול הזה מכוון לייצר מחדש את תחושות הגולשות כאשר הן מושלכות לים . אם המבחן מביא תוצאות, אנו בוחנים אותו בגלישה בים כדי לבחון אותו בתנאים אמיתיים.
4
מידה יבשה ומידה רטובה
כדי לוודא התאמה מושלמת בתוך המים, חשוב לבחור את המידה הנכונה בזמן שאת יבשה מכיוון שכאשר הם במים, בגדי ים נהיים משוחררים יותר . לכן אנו ממליצים לקנות את המידה הנכונה. בגד הים צריך להיות צמוד על גופך בחדר המדידה: עליך להרגיש את התמיכה. האלסטן שנמצא ברכיבים מסוימים בהם אנו משתמשים בבגדי הים שלנו מתרכך ומשתחרר במים.
5
הכנס כדי להשוות את ההשפעה הסביבתית של המוצרים
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לאורך כל מעגל החיים שלו ועם אינדיקטורים שונים. ציון כולל (ABCDE) ניתן על מנת לעזור לך לזהות בקלות את המוצרים בעלי הביצועים הסביבתיים הטובים ביותר, על ידי השוואת מוצרים מאותו הסוג זה לזה (חולצות, מכנסיים, תרמילים וכו'). Decathlon בחרה ליישם את מערכת הסימון הסביבתי הוולונטרית הזו. למידע נוסף בקרו באתר: http://sustainability.decathlon.com/
6
מעוניינת להחליף את בגד הים שלך?
האם המידה או הסגנון אינם מתאימים לך? מעוניינת להחליף את בגד הים בחנות Decathlon? .
7
OLAIAN, מותג הגלישה החדש של DECATHLON
מבוסס בהנדיי, בדרום מערב צרפת, OLAIAN הוא המותג החדש של Decathlon לגלישה וגלישת גוף. במשרדינו בחוף הים אנו יכולים לעצב בגד ים ועוד באותו יום לבחון אותו בים ולבדוק אם הוא נשאר במקומו בגלים.
8
מהו OLAIAN?
מוצרי גלישה Tribord הפכו כעת להיות מוצרי OLAIAN, המותג החדש של Decathlon המיועד לגלישה, בודיבורד וסקימבורד. הסימון על גבי מוצרי הגלישה יוחלף בהדרגה. זו הסיבה לכך שלמוצר שלך יש לוגו אחר מאשר האיור שעל גבי המוצר.
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 80.0% פוליאמיד (PA), בד עיקרי : 20.0% אלסטין בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן מוצר
מוצר זה נבדק לשימוש בהנדיי ועבר מבדקי מעבדה רבים להבטחת איכות השימוש שעבורו הוא עוצב: מבדקים אלה בוצעו על אלסטיות וחוזק הבד, חדות הצבע בזמן שפשופים, שטיפה, חשיפה למי ים, מי כלור ואור, ועל ביצוע כללי של המוצר לאחר מספר כביסות.
    הצג תוצאות עבור