Mae Basic חלק עליון של ביקיני משולשים לנשים - אדום

8331433

OLAIAN

מיועד ל גלישה ובודיבורדינג מדי פעם בגלים שנשברו. מתאים לגלישת סאפ, שיט ושנורקלינג
חלק עליון של ביקיני משולשים לנשים לכיסוי כלשהו של החזה.קשירה מתכווננת בגב ובצוואר.גימור בקצוות שמושחל בהם גומי.תמיכה מעטה.מרופד במלואו.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמיד בפני גלים - לא זז ממקומומעוצב כדי להישאר במקומו בגלים קטנים (גלים שנשברים)
תמיכה בחזהתמיכה מעטה, מתאימה לחזה קטן או בינוני.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
את גולשת מתחילה
את לומדת לגלוש, או גולשת רק כמה פעמים בשנה, בחופשות או בטיול גלישה. את נשארת באזור בו את יכולה לגעת בקרקעית, בגלים קטנטנים או בגלים שנשברו. את גולשת בגלל התחושה של להיות במים וההנאה מכך. במהלך הפעילויות שלך, את נופלת הרבה אך בגלים לא חזקים מדי . עיצבנו טווח רחב של בגדי ים בשבילך, כדי להתאים לגלישה מזדמנת ולצורת הגוף שלך .
2
מבנה הגוף
ביקיני המשולשים החיוני יכול להתאים למבני גוף רבים. עם התמיכה הבסיסית שהיא מספקת, היא מתאימה במיוחד לחזה בגודל קטן או בינוני. החזייה נוחה מאוד הודות לרצועות הקשירה בצוואר ובגב והמשולשים המתכווננים מלפנים, המאפשרים לך לשנות את מידת הכיסוי והחשיפה של החזה. הודות לצורה בה הוא בנוי ולרכות של המרכיבים שבו, בגד הים הזה נוח מאוד.
3
נשאר במקומו בגלים: המבחן
אנו מעצבים בגדי ים שנשארים במקומם בגלים. כדי לבחון אותם, אנחנו נעזרים בלפחות 12 גולשות עם צורות גוף שונות שיעקבו אחרי פרוטוקול המבחן בבריכה במשרדי העיצוב שלנו בהנדיי. הפרוטוקול הזה מכוון לייצר מחדש את תחושות הגולשות כאשר הן מושלכות לים. אם המבחן מביא תוצאות, אנו בוחנים אותו בגלישה בים כדי לבחון אותו בתנאים אמיתיים.
4
מתכוונן
היתרון של משולש מחליק הוא שאת יכולה להתאים את אופן הכיסוי לגודל החזה שלך.
5
בטנה
חלקו העליון של ביקיני זה מרופד כולו, ולכן בגד הים פחות שקוף כשהוא רטוב.
6
מידה יבשה ומידה רטובה
כדי לוודא התאמה מושלמת בתוך המים, חשוב לבחור את המידה הנכונה בזמן שאת יבשה מכיוון שכאשר הם במים, בגדי ים נהיים משוחררים יותר . לכן אנו ממליצים לקנות את המידה הנכונה . בגד הים צריך להתאים בדיוק לגוף שלך בתא המדידה, את צריכה להרגיש את התמיכה. האלסטן שנמצא ברכיבים מסוימים בהם אנו משתמשים בבגדי הים שלנו מתרכך ומשתחרר במים.
7
דירוג להשוואת ההשפעה הסביבתית של המוצרים
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לאורך כל מעגל החיים שלו ועם אינדיקטורים שונים. ציון כולל (ABCDE) ניתן על מנת לעזור לך לזהות בקלות את המוצרים בעלי הביצועים הסביבתיים הטובים ביותר, על ידי השוואת מוצרים מאותו הסוג זה לזה (חולצות T, מכנסיים, תרמילים וכו'). Decathlon בחרה ליישם את מערכת הסימון הסביבתי הוולונטרית הזו. למידע נוסף בקרו באתר: http://sustainability.decathlon.com/
8
מעוניינת להחליף את בגד הים שלך?
.
9
OLAIAN, מותג הגלישה החדש של DECATHLON
מבוסס בהנדיי, בדרום מערב צרפת, OLAIAN הוא המותג החדש של Decathlon לגלישה וגלישת גוף. במשרדינו בחוף הים אנו יכולים לעצב בגד ים ועוד באותו יום לבחון אותו בים ולבדוק אם הוא נשאר במקומו בגלים.
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 82.0% פוליאמיד (PA), בד עיקרי : 18.0% אלסטין בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן מוצר
מוצר זה נבדק תוך כדי שימוש ב-Hendaye ועבר בדיקות מעבדה מרובות כדי להבטיח איכות שימוש בהתאם לעיצוב: בדיקות של גמישות ויציבות של אריג, עמידות צבע במהלך שפשוף, רחיצה, חשיפה למי ים, מים עם כלור ושמש, וביצוע כולל של המוצר לאחר כמה כביסות .

טיפים לאחזקה ושימור
רחצי את בגד הים לאחר הרכישה.יש לשטוף במים מתוקים לאחר כל שימוש. אם תרצי לכבס את בגד הים במכונה, כבסי בטמפרטורה של 30 מעלות, עם מעט מאוד סבון כביסה וללא מרכך.
סדר לפי
Happy
מה זה אומר "אושרה רכישה"

Where review is marked as "Verified purchase" confirmed by Decathlon, this means that we could verify that the client who filed this opinion has purchased the product from us.

We can confirm purchases for the reviews expressed on a request by e-mail after purchase or when the customer has this review from his personal space.

If review is not marked as "Verified purchase", this does not mean that the author's review has no experience with the product may have given his review directly on the site without unique identification, or the product has been offered or paid.

The label "Verified purchase" lets help you judge the reliability of a review.
Used for בין 2-8 שבועות
Great purchase for the price
  • 1
הצג תוצאות עבור