תיק גב בנפח 20 ליטר מסוג Arpenaz - כחול: מעולה לטיול של יום אחד

8331243

QUECHUA

מיועד ל התיק מיועד לטיילים באזורי שפלה שיוצאים לסיורים של חצי יום או יום שלם.
תיק צד פשוט, בנפח 20 ליטר - שימושי מאוד לסיורים בני חצי יום. הוא יעזור לכם לשאת את כל מה שאתם צריכים. בן הלוויה המושלם לטיולי הטבע שלכם!

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קיבולתנפח: 21 ליטר / משקל: 340 גרם / מידות: גובה 48 ס"מ, רוחב 24 ס"מ, עומק 14 ס"מ.
נוחות נשיאהלולאת אגודל x ‏1. רצועה חזה. חגורה.
אוורורנשיאה על הגב ועיגון פשוט של התיק ללא מערכת אוורור.
בעל מספר תאיםכיסים: חיצוני x ‏1, כיסי רשת צדדיים x ‏2.
עמידות בפני שחיקהאחריות בת 10 שנים.
אחריות10 שנים
שאלות ותשובות

1
בדיקות שטח
כל תיקי הגב שלנו נבדקים על ידי משתמשים שמייצגים את שוק היעד שלנו בתנאי שטח שזהים לתנאי שימוש אמתיים. תכנית הבדיקות שלנו ('Mission Tests') מקשרת בין מנהלי פרויקטים ואנשים שאינם קשורים ל-Quechua לצורך ביצוע בדיקות, פיתוח ואישור המוצרים.
2
בדיקת מעבדה
רכיבי התיק מאושרים באמצעות בדיקות מעבדה, כולל בדים, אבזמים, רצועות, ספוג, רוכסנים וכו'. הבדים נבדקים כדי לבחון עמידות בפני קריעה, דהיית צבעים תחת קרינת UV, כביסה, עמידות בפני נוזלים...הבדיקה הסופית של המוצר המוגמר מדמה תנאים אמתיים שבהם ייעשה שימוש בתיק הגב במשך מספק שנים, כדי לבחון את איכות ההרכבה: תיק הגב נשקל ולאחר מכן מונח על גבה של בובת בדיקה שמדמה תנועת הליכה מהירה במהלך אלפי מחזורים.
3
אחריות בת 10 שנים של שותפות טכנית
מחלקת המחקר והפיתוח לתפירה עמידה היא שותפה של Quechua בתחומי מחקר ובדיקות רכיבים ומארזים, ביצע את הבדיקות שמדמות את התיישנות תיק הגב. הבדיקות התמקדו ברכיבים, בתפרים ובאיכות המוצר הסופי. כתוצאה מהבדיקות הללו, יכולה Quechua להבטיח את איכות התיקים ולספק אחריות מוצר ל-10 שנים ממועד רכישת התיק (כפי שמצוין על גבי קבלת הקניה).
4
אחריות בת 10 שנים, תנאים
האחריות מכסה כל פגם בתיק הגב, מלבד כאלה שהם תוצאה של בלאי טבעי ושימוש בלתי נאות. האחריות המיוחדת בת 10 השנים תכובד רק עם הצגת התיק וקבלת הרכישה. אם המוצר מכוסה על ידי האחריות, הוא יתוקן או יוחלף באחר ללא תשלום. אחריות מסחרית זו אינה משפיעה על אחריות סטטוטורית כלשהי שחלה במדינה בה בוצעה הרכישה.
5
כיצד נמדד נפח תיק הגב?
הנפח של כל תיק גב נמדד באמצעות שיטה מתוקננת: אנו ממלאים את התא הראשי כמו גם את כל הכיסים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנו מרוקנים את הכדורים אל תוך מיכל מדורג שמספק את הנפח המקביל בליטרים.
6
כיצד לבצע התאמה של תיק הגב שלכם?
1 - שחררו את כל הרצועות (רצועות, רצועות התאמת עומס). 2- לבשו את התיק על גבכם. 3 - עבור תיקים בנפח של 50 ליטר ומעלה, מקמו את החגורה על המותניים (עליכם להניחה באזור עצמות הירכיים) והדקו אותה. עבור תיקים קטנים יותר, יש למקם את החגור סביב אזור המותניים. 4 - הדקו את רצועות הכתפיים. 5- התאימו את רצועות התאמת העומס על פי טעמכם.
7
כיצד לארוז את תיק הגב?
חברו את מקום הלינה שלכם תחתית תיק הגב. מקמו ציוד כבד (אוהל, כיריים, מזון) קרוב לגב. ארזו את הבגדים סביב הפריטים הללו. אם אין מקום בתוך התיק, יש למקם את יריעת הקרקע תחת האבזם ואת האוהל מתחת לתיק. דאגו לארוז מעיל עמיד בפני גשם ושמיכת פליז. מקמו פריטים קטנים לשימוש יומי (קרם הגנה, מפה, משקפיים וכו') בכיסי התיק. אם אתם נושאים גם מיכל מים, יש למקם אותו בכיס המיוחד שמיועד לכך.
8
מדידות סביבתיות
ההשפעה הסביבתית של כל המוצר מחושבת עבור מחזור חייו המלא, תוך שימוש במדדים שונים. תפקידו של דירוג ABCDE כללי הוא לאפשר זיהוי פשוט יותר של מוצרים עם הביצועים הסביבתיים הטובים ביותר, בהשוואה למוצרים דומים (חולצות טי, מכנסיים, תיקי גב וכו'). Decathlon תומכת בגישה ידידותית לסביבה. לפרטים נוספים, בקרו בכתובת: http://sustainability.decathlon.com/‎
מאפיינים
משך שימושחצי יום

קיבולת20 ליטר

נוחותגב ספוג פשוט

התאמהפשוטה

מיכל מיםלא ישים

כיסוי עמיד בגשםזמין ברכישה נפרדת
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן מוצר
כל הדגמים שנו נבחנים על ידי נציגים משווקי היעד שלנו, בתנאים זהים לאלה שבהם תתקלו בעת השימוש בתיקים. אנו מאמינים שבדיקה התנאי שימוש אמתיים היא הדרך היחידה להמשיך לשפר את ההתאמה הטכנית ואת העיצוב של מוצרי QUECHUA.

טיפים לאחסון
יש לאחסן את תיק הגב במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
כדי להבטיח את כך שהחומרים שומרים על תכונותיהם (במיוחד עמידות בפני מים), אנו ממליצים לא לכבס את התיק במכונת כביסה, לא לייבשו במייבש כביסה, ואף לא לעשות שימוש בחומרי הלבנה לצורך ניקויו. אין לגהץ את התיק. יש לנקות את תיק הגב ביד, באמצעות מטלית או מברשת רכה ומי סבון פושרים. לאחר מספר שנות שימוש, יש לחדש את תכונות דחיית המים של הבד באמצעות תרסיס איטום.
סדר לפי
Great backpack
Used for בין 2-8 שבועות
Needed a new backpack for every day use and it is just right.
Good value for money
Used for בין 2-8 שבועות
I bought the same one 5 years ago. Still in good condition but little bit discolored. Very good and durable backpack.
Useful medium size day pack
Used for בין 2-8 שבועות
Great medium size day pack. Nice colours make a change from black but still smart enough. Great price to match. Keep up the good work Decathlon!
Great back pack
Used for עד שבוע
Great item price and design would highly recommend
Great value
Used for בין 2-8 שבועות
Excellent product and great value for money, we have quite a few Quechua bags and they’re all super.
Zip keeps catching
Used for בין 2-8 שבועות
Fine for a basic, well priced backpack, but the design on the zip is poor, and keeps getting caught on the fabric, which is quite irritating.
Lots of compliments
Used for עד שבוע
Bought this as a daysack for a hillwalking weekend and was impressed with how much kit I could carry in it and how comfortable it was on my back. Love the colour and received numerous compliments / enquiries as to where I’d got it from. Really good bag, looks good and at a fabulous price. Can’t recommend this bag enough
Made for men, not women
Used for בין 2-8 שבועות
This bag is a good value backpack if you need to carry stuff short distance (2 stars just for this). But I would not recommend it for women as the straps are too widely spaced which means that when you are walking the sides of the straps keeps rubbing against your arms and it hurts/burns. If you are a woman the torso strap isn't high enough to be placed comfortably high on the chest, which means that it's somewhere on top of your breast and useless.
I hope that next year will provide and alternative for women who have narrower shoulders and shorter torso than men.
Perfect.
Used for עד שבוע
With a young family to entertain this shopnis excellent and at these prices you dont need to feel precious.
תגובת המותג
Hi Roy,
I'm sure you'll enjoy our offers for the back to school and back to sport period in late August and September!
See you soon

SIMONE, running enthusiast
Hiking backpack
Used for עד שבוע
Bought for a friend who loves it
הצג תוצאות עבור