תיק גב לבני נוער מסוג Forclaz 40, תיק גב שמאפשר לסייר כמו מבוגרים.

8330978

QUECHUA

מיועד ל התיק מיועד לבני נוער בגילאים 12-16 שיוצאים לסיורי טבע קצרים בני יום עד יומיים.
תיק גב לבני נוער שמיועד לטיולים בני מספר ימים - בדיוק כמו תיק גב של מבוגרים. השותף המושלם שיצא אתכם לטיול המחנאות בחגים!

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קיבולתנפח: 43 ליטר / משקל: 1350 גרם / מידות: גובה 63 ס"מ, רוחב 29 ס"מ, עומק 26 ס"מ.
נוחות נשיאהגב התיק מרופד בספוג והרצועות תוכננו עבור בני נוער. התיק כולל רצועת התאמת עומס.
בעל מספר תאיםכיסים: כיס פנימי, שני כיסים חיצוניים, כיס בחגורה. לולאה להחזקת מוט. רשת קדמית.
עמידות בפני שחיקהאחריות בת 10 שנים
אחריות10 שנים
שאלות ותשובות

1
בדיקות שטח
כל תיקי הגב שלנו נבדקים על ידי משתמשים שמייצגים את שוק היעד שלנו בתנאי שטח שזהים לתנאי שימוש אמתיים. תכנית הבדיקות שלנו ('Mission Tests') מקשרת בין מנהלי פרויקטים ואנשים שאינם קשורים ל-Quechua לצורך ביצוע בדיקות, פיתוח ואישור המוצרים.
2
בדיקות מעבדה
רכיבי תיק הגב עברו בדיקות מעבדה ואושרו, כולל: בד, אבזמים, רצועות, ספוג, רוכסנים וכו'. הבדים נבדקו עבור: עמידות בבלאי, קרעים, דהייה תחת קרינת UV, כביסה ועמידות בפני נוזלים. הבדיקה הסופית של המוצר המוגמר מדמה תנאים אמתיים שבהם ייעשה שימוש בתיק הגב במשך מספק שנים, כדי לבחון את איכות ההרכבה: תיק הגב נשקל ולאחר מכן מונח על גבה של בובת בדיקה שמדמה תנועת הליכה מהירה במהלך אלפי מחזורים.
3
אחריות בת 10 שנים של שותפות טכנית
מחלקת המחקר והפיתוח לתפירה עמידה היא שותפה של Quechua בתחומי מחקר ובדיקות רכיבים ומארזים, ביצע את הבדיקות שמדמות את התיישנות תיק הגב. הבדיקות התמקדו ברכיבים, בתפרים ובאיכות המוצר הסופי. כתוצאה מהבדיקות הללו, יכולה Quechua להבטיח את איכות התיקים ולספק אחריות מוצר ל-10 שנים ממועד רכישת התיק (כפי שמצויין על גבי קבלת הקניה).
4
אחריות בת 10 שנים, תנאים
האחריות מכסה כל פגם בתיק הגב, מלבד כאלה שהם תוצאה של בלאי טבעי ושימוש בלתי נאות. האחריות המיוחדת בת 10 השנים תכובד רק עם הצגת התיק וקבלת הרכישה. אם המוצר מכוסה על ידי האחריות, הוא יתוקן או יוחלף באחר ללא תשלום. אחריות מסחרית זו אינה משפיעה על אחריות סטטוטורית כלשהי שחלה במדינה בה בוצעה הרכישה.
5
כיצד נמדד נפח תיק הגב?
הנפח של כל תיק גב נמדד באמצעות שיטה מתוקננת: אנו ממלאים את התא הראשי כמו גם את כל הכיסים בכדורים קטנים. לאחר מכן אנו מרוקנים את הכדורים אל תוך מיכל מדורג שמספק את הנפח המקביל בליטרים.
6
כיצד לבצע התאמה של תיק הגב שלכם?
1 - שחררו את כל הרצועות (רצועות, רצועת מותניים, רצועות התאמת עומס). 2- לבשו את התיק על גבכם. 3 - עבור תיק גב עם קיבולת של 50 ליטר ומעלה, מקמו את חגורת המותניים כהלכה (עליה להיות מונחת מעל הירכיים) והדקו אותה. עבור תיקים קטנים יותר, יש למקם את החגור סביב אזור המותניים. 4 - הדקו את רצועות הכתפיים. 5- התאימו את רצועות התאמת העומס על פי הנדרש.
7
כיצד לארוז את תיק הגב?
חברו את מקום הלינה שלכם תחתית תיק הגב. מקמו ציוד כבד (אוהל, כיריים, מזון) קרוב לגב. ארזו את הבגדים סביב הפריטים הללו. אם אין מקום בתוך התיק, יש למקם את יריעת הקרקע תחת האבזם ואת האוהל מתחת לתיק. דאגו לארוז מעיל עמיד בפני גשם ו/או שמיכת פליז. מקמו פריטים קטנים לשימוש יומי (קרם הגנה, מפה, משקפיים וכו') בכיסי התיק. הכניסו את מיכל המים לתא שמיועד לכך
8
מדידות סביבתיות
Oxylane ו-Quechua החליטו ליידע אותכם על ההשפעות הסביבתיות של תיקי הגב שלהן, לכל אורך מחזור חייהם. עבודה זו ממשיכה ניסוי שנערך ביולי 2011 בשיתוף המשרד לאיכות הסביבה בצרפת. הדירוגים שהוענקו הם בסולם שבין A ל-E, בהתאם להשוואה בין תיקי גב של Quechua בלבד. ניתן לקבל פרטים נוספים על הפרויקט טעח שיטות החישוב בכתובת http://www.oxylane.com/20/demarche-environnementale
מאפיינים
משך שימושמספר ימים

נפח40 ליטר

נוחותמתכוונן, אוורירי. גב

מיכל מיםישים

כיסוי עמיד בגשםזמין ברכישה נפרדת
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES) בטנה : 100.0% פוליאסטר (PES)

טיפים לאחסון
יש לאחסן את תיק הגב במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
כדי להבטיח את כך שהחומרים שומרים על תכונותיהם (במיוחד עמידות בפני מים), אנו ממליצים לא לכבס את התיק במכונת כביסה, לא לייבשו במייבש כביסה, ואף לא לעשות שימוש בחומרי הלבנה לצורך ניקויו. אין לגהץ. יש לנקות את תיק הגב ביד, באמצעות מטלית או מברשת רכה ומי סבון פושרים. לאחר מספר שנות שימוש, יש לחדש את תכונות דחיית המים של הבד באמצעות תרסיס איטום.
סדר לפי
Perfect for older children
Used for בין 2-8 שבועות
Excellent quality and value for money. I bought it for my daughter (10) you don't want anything bigger.
It is also excellent as a bigger rucksack (used by me), say for a picnic with the family
Great
Used for בין 2-8 שבועות
Got it for my 7yo daughter who does a lot of camping with beavers
She was very impressed with all the pockets and space, she managed to get all her kit in, including sleeping bag and wellies
Looks a bit big on her - but it’s recommended for older kids - so no issues with that, seems quite decent quality
I (5’2”) tried it on and felt it very comfortable
  • 1
הצג תוצאות עבור