מכנסי שיט 100 לילדים- כחול כהה

8330356

TRIBORD

מיועד ל לילדים ששטים עם הוריהם באופן מזדמן.
מכנסיים לילדים קלי משקל בעיצוב פשוט, אידאלים לשיט בתנאי גשם ורוח.
מדריך מידות

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמיד בפני מים3 שעות בגשם קל (2000 מ"מ אחרי 5 כביסות) .תפרים מודבקים. עמידים במים.
יכולת נשימהבד מצופה (מבחן RET >12 תקן ISO 11092)
עמיד בפני רוחציפוי הבד מגן מהשפעות הרוח.
נוחות שימושחגורת מותן אלסטית, רצועות סקוץ' בקרסול.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד אנו מבטיחים עמידות במים (מניעת חדירת מים)?
עם ציפוי: חומר דוחה מים המצפה את המשטח הפנימי של הבד. הוא מונע מהמים לחדור לבגדים, אך מאפשר לאידוי המים המופקים על ידי הגוף לצאת. כך הוא שומר אתכם יבשים.
2
כיצד אנו בודקים עמידות במים?
עמידות הבד נבדקה במבחן עמוד מים (לפי תקם ISO 811) או לחץ מים במילימטרים של עמוד מים. ככל שלחץ המים גבוה יותר מבלי לחדור את הבד, כך הבד יותר עמיד במים. רכיב שנמצא עמיד ב2000 מ"מ עמיד בלחץ של 2000 מ"מ מים. לאחר מכן אנחנו בודקים את העמידות במים של המוצר השלם: וידוא על ידי מבחן גשם תחת 100 ליטר של מים/מ"ר למשך שלוש שעות.
3
כיצד אנחנו מבטיחים יכולת נשימה?
בכדי לברר אם בד הוא נושם, אנחנו מודדים את עמידותו באידוי, או RET (מבחן המבוסס על תקן ISO 11092). זו היכולת שלו לאפשר לאידוי המים המופקים על ידי הגוף בזמן מאמץ להתנדף
4
כיצד אנחנו מבטיחים עמידות במים? (יכולותו של המוצר לאפשר למים להחליק ממנו)
ככל שהמים מחליקים מהר יותר מבלי להיספג בבד, כך העמידות בפני מים גבוהה יותר. זה מונע מהמוצר להתנפח במגע עם מים ושומר עליו קל משקל. אין לבלבל עם עמידות במים דחיית מים מושגת באמצעות ציפוי על גבי המשטח החיצוני של הבד.
5
כיצד לשחזר את עמידותו של המעיל במים? שלב 1: לפני הכביסה
רכסו את כל הרוכסנים והסוגרים והסירו את כל חלקי הבגד שלא ניתן לכבס. בנוסף זכרו לשחרר את הרצועות והחלקים האלסטיים, ורוקנו את הכיסים. כבסו את הבגד כשהוא הפוך.
6
כיצד לשחזר את עמידותו של המעיל במים? שלב 2: כביסה
ניתן לכבס את המעיל בכביסה עדינה בתוכנית של 30 או 40°C עם אבקת כביסה רגילה. אין להשתמש במרכך כביסה העלול לפגוע באיכות הבגד ואין להשתמש במלבין. שימו לב לא לקמט את המעיל יתר על המידה כאשר אתם מכניסים אותו למכונת הכביסה, ואל תעמיסו על המכונה מעבר למגבלותיה. חשוב מאוד: בחרו בשטיפה יסודית או כפולה כדי להסיר לחלוטין שאריות אבקה.
7
כיצד לשחזר את עמידותו של המעיל במים? שלב 3: ייבוש
ייבוש הוא שלב קריטי בשחזור העמידות במים של המוצר. אנחנו ממליצים שתפרשו את המעיל כשהוא שטוח על מתקן ייבוש והשאירו אותו לייבוש בחוץ. זהירות: אל תייבשו לעולם את המעיל על תנור. לאחר מכן הכניסו אותו למכונת ייבוש בתוכנית קצרה לבדים סינטטים, בין 10 ל15 דקות, לפני שתהפכו אותו על הצד השני. זהירות: אל תייבשו את הבגד יתר על המידה.
8
כיצד לשחזר את עמידותו של המעיל במים?
אם טיפות המים לא מחליקות מפני השטח של המעיל למרות תהליך השטיפה היסודית והייבוש העדין, אנחנו ממליצים שתשתמשו בתרסיס או אבקה נגד מים שניתן להשיג בחנויות שלנו.
מאפיינים
עונה:קיץ

תנאי שיט:מזג אוויר משתנה

תדירות::מזדמנת
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאמיד (PA)

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
כבסו את מכנסי Raincoastal Junior העמידים במים ב30°C. הדקו את הסקוץ' וכבסו את הבגד כשהוא הפוך. השתמשו בתוכנית שטיפה ארוכה ועדינה. ייבשו על מתקן תלייה אם אפשרי. ייבוש מדי פעם במכונת ייבוש על חום נמוך לזמן קצר ישפר את אפקט דחיית המים .לא יותר מ140°C) או להתיז את התרסיס לשחזור העמידות במים של Tribord.כדי לשחזר את אפקט דחיית המים, ניתן גם לגהץ את הבגד .
סדר לפי
Waterproof trousers.
Used for בין 3-6 חודשים
Kids water proof trousers
Used for בין 2-8 שבועות
Great for the kids keepers them dry good buy
Wet weather trousers great for muddy puddles & mor
Used for בין 2-8 שבועות
Bought for my energetic sporty grandchildren. Great for generally getting wet!
  • 1
הצג תוצאות עבור