100 מעיל גשם לשיט לגברים - כחול כהה

8330269

TRIBORD

מיועד ל לשיוט אקראי לאורך החוף.שלושה עד ארבעה ימי שיט בשנה בגשם בינוני.
מעיל הגשם לשיט החסין למים ועשוי מאריג רך ונושם ייגן עליך מפני תנאי מזג אוויר גרועים במהלך שיט יומי ליד החוף.
מדריך מידות

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמיד בפני מים3 שעות בגשם בינוני (>4,000 מ"מ) . תפרים מודבקים מלאים. דוחה מים.
עמידות בפני מי מלחרוכסן מפלסטיק מוזרק.
יכולת נשימהשכבת כיסוי נושמת (RET<12)
כיסים3 כיסים מאובטחים. (2חיצוניים, 1 פנימי)
עמיד בפני רוחהקרום של האריג בולם את אפקט נשיבת הרוח.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
אטום למים
- אריג מצופה - >4,000 מ"מ של לחץ מים. - תפרים מודבקים לחלוטין. - כובע דו כיווני מתכוונן. - רצועות סקוץ' להתאמת השרוולים. - פתח מרכזי של הדש עם תעלת ניקוז להגנה מיטבית מפני המים. - נבדקו בסימולציה של גשם בחוזק בינוני (100 ליטרים/שעה/מ"ר) במשך 3 שעות
2
נשימה
RET
3
נוחות
- כובע דו כיווני מתכוונן.
4
עמידות בפני שחיקה
- רוכסן מרכזי מפלסטיק מוזרק עמיד לחמצון במלח.
5
שלב 1 כיצד לחדש את תכונת דחיית המים של הז'קט: לפני כביסה
יש לרכוס את כל הרוכסנים והסוגרים ולהסיר את כל חלקי הבגד שלא ניתן לכבס. בנוסף יש לזכור לשחרר את הרצועות והחלקים האלסטיים, ולרוקן את הכיסים. יש לכבס את הבגד כשהוא הפוך.
6
כיצד לחדש את תכונת דחיית המים של הז'קט? שלב 2: כביסה
ניתן לכבס את המעיל בכביסה עדינה בתוכנית של 30 או 40°C עם אבקת כביסה רגילה. אין להשתמש במרכך כביסה, שיפגע בביצועים הנוכחיים של הבגד, או במלבין. יש לוודא שהבגד לא מתקמט יתר על המידה כשמניחים אותו במכונת הכביסה ואין ליצור עומס יתר במכונה. חשוב מאוד: יש לבחור בשטיפה יסודית או כפולה כדי להסיר לחלוטין את כל שאריות סבון הכביסה.
7
כיצד לחדש את תכונת דחיית המים של הז'קט? שלב 3: ייבוש
ייבוש הוא שלב קריטי בחידוש הטיפול לדחיית מים. אנחנו ממליצים להניח את הז'קט שטוח על מתלה כביסה ולאפשר לו להתייבש באוויר. זהירות: לעולם אין לייבש את הז'קט תוך הנחתו ישירות על גבי רדיאטור. ואז ניתן להניח אותו במייבש כביסה בתוכנית סינטטית קצרה, דהיינו 10 עד 15 דקות, לפני שהופכים אותו חזרה למצבו הרגיל. זהירות: אין לייבש את הבגד ייבוש יתר.
8
כיצד לחדש את תכונת דחיית המים של הז'קט
אם למרות תהליך זה של כביסה ושטיפה יסודיות ובעקבותיהן ייבוש עדין במייבש כביסה, טיפות המים כבר לא גולשות על פני הז'קט, אנחנו ממליצים על ביצוע תהליך של אטימה מחדש באמצעות ספריי דוחה מים.
9
דרגו כדי להשוות בין השפעות על הסביבה של מוצרים
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת על פני כל מחזור החיים שלו ובעזרת מחוונים שונים. ציון כולל (ABCDE) ניתן כדי להקל עליכם לזהות את המוצרים בעלי הביצועים הסביבתיים הטובים ביותר על ידי השוואה בין מוצרים מאותו הסוג (חולצות טי, מכנסים, תרמילי גב וכדומה). Decathlon בחרה להשתמש בשיטת התיוג הסביבתי הזו. למידע נוסף, היכנסו: http://sustainability.decathlon.com/
מאפיינים
עונה:קיץ

שיט בתנאי:מזג אוויר משתנה

תדירות:מדי פעם
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאמיד (PA) צווארון אוכפית : 100.0% פוליאמיד (PA) חומר בטנה עיקרי : 100.0% פוליאמיד (PA) בטנה משנית : 100.0% פוליאסטר (PES)

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש, אך לא להשאיר את הבגד על מקור חום כגון רדיאטור. דבר זה עשוי לפגוע בשכבה הנושמת.

טיפים לאחזקה ושימור
כביסה במכונה של מעיל הגשם חסין המים לגברים בטמפרטורה של 30°.יש להפוך ולהצמיד את הולקרו.בחרו במחזור הכולל שטיפה ארוכה וסחיטה עדינה.יבשו על חבל, אם אפשר.ייבוש מדי פעם במייבש בחום נמוך ולפרק זמן קצר ישפר את הטיפול דוחה המים.כדי לחדש את הטיפול לדחיית מים, אפשר גם לגהץ את האריג בטמפרטורה מרבית של 140 מעלות, או לרסס בתכשיר חידוש הדחייה של Tribord.
סדר לפי
100 Mens Sailing Jacket
Used for בין 2-8 שבועות
Great product
Looks Smart
Used for עד שבוע
Bought just as the U.K. entered the longest heatwave since 1976 so hasn’t been tested yet, but it fits my son well and he likes the design. My daughter has had a female equivalent product for the last few years and it’s been excellent, far more waterproof than your average lightweight cagoule. It’s a good halfway house between pocket-sized rainwear and bulky oilskins.
Waterproof jacket
Used for בין 2-8 שבועות
Excellent price and prouduct
  • 1
הצג תוצאות עבור