נעלי הליכה ספורטיביות לילדים דגם Actiwalk 100 - אפור/ורוד

8330113

NEWFEEL

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל להליכת כושר מזדמנת.
גלה את נעלי הליכה קלות אלה לילדים מדגם Actiwalk 100 עם רצועות הסקוץ'. נעליים אלה מתאימות במיוחד למתאמנים מתחילים בהליכת כושר.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
גמישותהסוליה הדקיקה מספקת גמישות יתרה.
קל-משקלמשקל נמוך להליכה נוחה: 111 גר' במידה 1.5.
דוחה מיםעמידות בגשם קל הודות לגפה הסינתטית.
קל ללבישהמאפשרות לילדים להדק את הנעליים ללא עזרה הודות לשתי רצועות הסקוץ'.
תחזוקה קלהקלות לניקוי באמצעות ספוג.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
האם ניתן לנעול את נעלי הליכת הכושר לשיעורי החינוך הגופני בבית הספר?
הנעליים/הסניקרס שלנו שתוכננו להליכת כושר עומדים בדרישות של שיעורי החינוך הגופני בבית הספר: סוליות שאינן משאירות סימנים לשימוש באולמות ספורט, נעליים גמישות וקלות משקל עם אחיזה ותמיכה.
2
האם ניתן להשתמש ברפידות אורתופדיות בנעלי הליכת כושר לילדים?
בעת שימוש ברפידות אורתופדיות, יש לקחת מידה אחת גדולה יותר או להסיר את הרפידות מנעלי ההליכה לילדים של Newfeel - הן מצוידות ברפידות הניתנות להסרה!
3
תמיכה בעקב בנעלי הילדים של Newfeel
להשגת תמיכה מיטבית בכף הרגל, כל דגמי הנעליים של Newfeel מצוידים בלוחית חיזוק מיוחדת בעקב.
4
האם עליך לבחור מידה אחת גדולה ממידת הנעל של ילדך כך שהוא יוכל לנעול את הנעליים לזמן ממושך יותר?
לא! אם הנעל גדולה מדי, כף הרגל לא תקבל תמיכה מספיקה, ובמיוחד העקב. כך כף הרגל תחליק לצדי הנעל והנעל לא תתאים יותר "כמו כפפה" לכף הרגל. הילד יהיה עלול לסכן את צורת ההליכה הטבעית שלו, ולפצות עליה באמצעות הברכיים, האגן והגב. עם זאת, אין לאפשר לכף הרגל של הילד להיות הדוקה מדי בנעל. יש לשמור על מרווח מספיק (6 מ"מ) בין קצה כף הרגל לקצה הנעל.
5
כיצד לבדוק שגודל הנעליים שבחרתי עבור הילד שלי הוא הגודל המתאים?
על ילדך להצמיד תחילה את קצות האצבעות לחזית הנעל. לאחר מכן, לחץ עם כף ידך על חזית הנעל של ילדך כדי לוודא שקצות האצבעות אינן כפופות מעלה. הכנס את אצבעך בין העקב לגב הנעל (עד לרפידה) כדי לראות אם יש מספיק מרווח (6 מ"מ). אם אצבעך דקה יותר, קצה האצבע יהיה בעומק של כ-10 מ"מ. אם באפשרותך לדחוף אותה פנימה אך המרווח צר - ההתאמה מושלמת! למידע נוסף, בקר בכתובת www.newfeel.com
6
האם עלי לבחור בנעליים עם קשת גבוהה?
לא! 90% מהילדים נולדים עם כפות רגליים בריאות. אין להם פלטפוס וכפות הרגליים שלהם בשרניות! השרירים והקימור בכפות הרגליים מתפתח עם גדילתם. הוספת קשת דומה להוספת פרותזה! לאחר חליצת הנעליים (רגליים יחפות או נעליים ללא קשת), הגוף ינסה לפצות על חוסר האיזון, מה שעלול לגרום לכאבי גב. לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת www.newfeel.com.
7
הילד שלי "הורס" נעליים. כיצד אוכל לבחור את זוג הנעליים העמיד ביותר?
ילדים נוטים להשתמש מהר יותר בחלק הקדמי של הנעליים שלהם. שים לב במיוחד לסוליה. חומר עמיד באופן טבעי כגון גומי יחזיק מעמד זמן ממושך יותר. סוליה אשר "עוטפת" את כף הרגל או אפילו סוליה מתרוממת ישמשו גם בתור "פגוש". עבור הגפה, עליך לדעת שעור הוא ערובה לעמידות ושחיזוק שהותאם במיוחד יגביל בלאי מוקדם. למידע נוסף, בקר בכתובת: www.newfeel.com.
8
בדיקות שטח של המוצרים
לפני צאתן לשוק, כל נעלי הילדים של Newfeel נבדקות בתנאי שטח הזהים לתנאים שבהם ילדך יהיה עשוי להיתקל בחיי היומיום, הן בבית והן בחוץ. מבדקים אלה מאפשרים לנו לשפר ולאמת את איכות הנעליים שלנו.
9
בדיקות מעבדה
Newfeel עורכת בדיקות מעבדה לכל נעלי הליכת הכושר שלה כדי לאמת את המאפיינים והיתרונות שלהן.
מידע נוסף
הרכב
חלק עליון של : 60.0% פוליאורתן (PU), חלק עליון של : 40.0% פוליאסטר (PES) בטנה וגרב מ : 100.0% פוליאסטר (PES) סוליה חיצונית מ : 100.0% אתילן ויניל אצטט (EVA)

מבחן מוצר
הנעליים/הסניקרס של Newfeel לילדים נבדקו במעבדה ובשטח על-ידי ילדים.

טיפים לאחסון
צוות Newfeel ממליץ לאחסן את הנעליים/סניקרס במקום מוצל, יבש, ומאוורר היטב.

טיפים לאחזקה ושימור
צוות Newfeel ממליץ לנקות את הנעליים באמצעות ספוג לח. יש להיזהר שלא לייבש את הנעליים בקרבת מקור חום. להשגת רמת היגיינה מיטבית, ניתן להסיר באופן סדיר את הרפידות הנשלפות מנעלי הילדים כאשר לא נעשה בהן שימוש. פעולה זו תאפשר לסוליה ולנעל להתייבש בתנאים מיטביים. למידע נוסף, בקר בכתובת www.newfeel.com

ביקורות

    הצג תוצאות עבור