100 חליפת גלישה לנשים מניאופרן 3/4 מ"מ - כחול

8329500

TRIBORD

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל לעוסקים מדי פעם בגלישה ובבודיבורדינג במים קרים, בטמפרטורה של C°‏12 עד C°‏17. משך הגלישה: עד שעה.
חליפת גלישה חמימה וקלה ללבישה לנשים. אידיאלית לספורט מים לאורך כל השנה, אפילו בחורף!

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קל ללבישהרוכסן בגב המקל על הבגד. משיכת רוכסן ארוכה.
חופש תנועהמעוצבת באופן המבטיח סיבוב אופטימלי של הזרוע במהלך החתירה. תפרים נמתחים.
עמידות בפני מיםניאופרן תפור בעובי 4 ו-3 מ"מ. דש מתחת לרוכסן צווארון מותאםחייבת להיות צמודה לגוף
מפחית גירוייםצווארון עם חלק פנימי חלק. ללא תפרים מתחת לזרועות. חיזוקים בברכיים.
מתייבש מהרבטנה סינטטית.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד בוחרים חליפת צלילה (חלק 1 )
הקריטריון הראשון בבחירת חליפת גלישה הוא טמפרטורת המים. טמפרטורת המים משתנה בהתאם למיקום ולעונה. יש לוודא באופן שיטתי כי טמפרטורת המים במקום בו אתם נמצאים תואמת את טווח הטמפרטורות המומלץ: מים חמים מעל C°‏20. מים פושרים בין C°‏17 ל-C°‏22. מים קרים בין C°‏12 ל-C°‏17. מים קרים מאד בין C°‏7 ל-C°‏12. למידע נוסף על הטמפרטורה באתר הגלישה שלכם, כנסו לאתר seatemperature.org.
2
כיצד לבחור את חליפת הגלישה הנכונה (חלק 2)
הקריטריון השני אותו יש להביא בחשבון הוא משך הגלישה. אם אתם גולשים במשך למעלה משעה, הדגמים מסדרת 100 יתאימו לכם. לגלישה של עד שעתיים, כדאי לבחור בדגמי 500 ולגלישה של עד שלוש שעות כדאי לבחור בדגמי 900. הדגמים מסדרה 500 יהיו חמים יותר (ועמידים יותר בפני חדירת מים) ויעילים יותר בהפחתת העייפות (חופש תנועה רב יותר) והגירויים בעור בהשוואה לדגמים מסדרה 100. הדבר נכון גם לגבי הדגמים מסדרה 900 בהשוואה לדגמים מסדרה 500. הערה:הדגמים מסדרה 900 קלים יותר ללבישה.
3
חשוב לבחור את המידה הנכונה
כדי להפיק את המיטב מחליפת הגלישה שלכם, חשוב לבחור את המידה הנכונה. חליפת גלישה צריכה להיות הדוקה מאד, ללא קפלים נראים לעין. נורמלי ביותר כי במצב יבש תחושו כי החליפה הדוקה מדי, אולם תחושת חוסר הנוחות תחלוף כאשר החליפה תירטב. אם תבחרו חליפה גדולה מדי, יופיעו עליה קפלים ותחושו גירוי בעור וירידה בבידוד התרמי (וחדירת מים). נסו את החליפה לפני הקנייה!
4
כיצד ניאופרן פועל?
חליפת גלישה לוכדת שכבה דקה של מים מסביב לגוף ופועלת בשתי צורות: 1. המים הלכודים מתחממים בהדרגה 2 קצב העברת החום פוחת. החליפה וכיסוי המים הדק יוצרים שכבת בידוד.
5
חומרים
חליפת הצלילה הקצרה מדגם Tribord 100 4/3 מיוצרת תוך שימוש בניאופרן אמיתי, כדי להבטיח בידוד תרמי טוב אף יותר. הניאופרן מצופה בבד סינתטי המגביר את העמידות בפני בלאי. עובי הניאופרן: 4 ו-3 מ"מ. ניאופרן הוא קצף פוליכלורופן אלסטי מסוג closed-cell, עם בועות חנקן לכודות בעלות תכונות מבודדות. אנו בוחנים ומבטיחים את האיכות התרמית של חומרי הניאופרן שלנו.
6
צוואר
הגימור בצוואר תוכנן למניעת גירויים בעור. בהתאם לרמת הרגישות של הלובש, ניתן ללבוש חולצת UV מתחת לחליפת הצלילה להפחתת הסיכון לגירויים בעור. בעת לבישת החליפה לפרקי זמן ארוכים מומלץ גם להשתמש בחומר סיכה (לדוגמה וזלין) באזורי החיכוך (הצוואר, בית השחי).ודאו כי הדש נמצא תמיד בתוך החליפה כדי לצמצם את הסיכון לגירוי בעור כתוצאה מן המגע בין הרוכסן לצוואר.
7
הרכב עמיד בפני מים
התפרים נתפרים ומודבקים כדי להבטיח אטימות מוחלטת בפני מים ועמידות. התפרים נתפרים בצורה "עיוורת", ופירושו של דבר כי החוט אינו עובר דרך כל שכבת הניאופרן וכך הוא מונע חדירה של מים. היעדר החוטים בצד הפנימי מונע גירויים ושפשופים. טלאים המעניקים נוחות וחיזוק ממוקמים בנקודות אסטרטגיות בצדם הפנימי של האזורים הרגישים.
8
רכיסה
הרוכסנים והאבזמים שלנו נבדקים במעבדה על מנת להבטיח שיפעלו היטב לאורך זמן ויהיו עמידים במים מלוחים. מיקמנו את הרוכסן בגב של חליפת הגלישה לנוחות רבה יותר במהלך הגלישה (בעת חתירה בשכיבה).
9
עיצוב למניעת שפשופים
עיצבנו מוצר זה עם פאנלים ללא תפרים תחת הזרועות כדי להפחית את הגירוי בעור כתוצאה מתנועות החתירה החוזרות ונשנות הכרוכות בענפי הגלישה.
10
תוכל לשמור על חום הגוף במשך זמן רב יותר בעזרת האביזרים התרמיים שלנו! לכל טווח טמפרטורות יש לבוש משלו...
כאשר אנו במים, אנו מאבדים למעלה ממחצית מחום הגוף שלנו דרך הגפיים והראש. על כן, הנה רשימת האביזרים המומלצים: - במזג אוויר חם ובמים פושרים(C°‏17 מגפונים נמוכים מניאופרן. - במים קרים: (C°‏17 - 12): מגפונים גבוהים (מגפיים) וכפפות. במים קרים מאד (C°‏12 - 7): מגפונים גבוהים (מגפיים), כפפות, ברדס וקפוצ'ון... בואו לגלות את המגוון המלא של אביזרי הניאופרן שלנו ב-decathlon.fr
11
חליפות גלישה המתאימות למגוון ענפי ספורט מים
החליפות שלנו מתוכננות לעמוד בדרישות של הגולשים התובעניים ביותר. העיצובים בהם אנו בוחרים הופכים אותן גם למתאימות לענפי ספורט מים אחרים כגון קייטסרפינג, גלישת רוח, ווייקבורדינג (גלישה עם סירת מנוע), סקי מים, שכשוך במים או גלישת SUP (גלישה בעמידה עם משוט).
מאפיינים
סוג המשתמשנשים

סוגחליפת גלישה מלאה

טמפרטורת המיםבין C°‏12 ל-C°‏17.

עובי4 ו-3 מ"מ.

מבנהתפרים דבוקים חליפה אטומה

סוג הרוכסןרוכסן בגב
מידע נוסף
הרכב
קצף : 100.0% גומי - כלורופרין (CR) - נאופרן בטנה : 100.0% פוליאמיד (PA)

מבחן מוצר
פותח ונוסה על ידי צוותי העיצוב שלנו בהנדיה, צרפת. הרכיבים המשמשים למוצר זה נבדקו במעבדה על מנת להבטיח את רמת האיכות והעמידות הטובה ביותר שניתן להשיג.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש ומאוורר. יש להרחיק ממקורות חום. על מנת להאריך את חיי חליפת הגלישה, יש להימנע מלהשאיר אותה לייבוש תחת קרינת שמש ישירה. לא מומלץ לכבס את המוצר במכונת כביסה.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במים נקיים, אין לכבס במכונה ואין להשאיר תחת קרינת שמש ישירה, משום שקרני השמש מאיצות את תהליך ההתבלות של הניאופרן.
    הצג תוצאות עבור