חליפת גלישה לגברים 100 2/2 מ"מ ניאופרן - כחול

8329498

OLAIAN

מיועד ל גלישה ובודיבורד בטמפרטורת מים 17 עד 22 מעלות צלזיוס.. משך הגלישה: עד שעה.
חליפת גלישה לגברים באורך מלא ששומרת על חום הידיים והרגליים בזמן פעילות ספורט מים.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קל ללבישהרוכסן גב, מקל על הלבישה. רוכסן ארוך.
חופש תנועהמעוצבת באופן המבטיח סיבוב אופטימלי של הזרוע במהלך החתירה. תפרים נמתחים..
עמידות בפני מים2 מ"מ ניאופרן. דש מתחת לרוכסן . צווארון ניתן להתאמה . על החליפה להיות צמודה.
מפחית גירוייםצווארון צמוד ניתן להתאמה. ללא תפרים מתחת לזרועות. חיזוקם בברכיים.
מתייבש מהרבטנה סינטטית.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד בוחרים את חליפת הגלישה הנכונה (חלק 1 )
השאלה החשובה ביותר בבחירת חליפת צלילה/גלישה היא טמפרטורת המים. טמפרטורת המים משתנה בהתאם למיקום ולעונה. יש לוודא באופן שיטתי כי טמפרטורת המים במקום בו אתם נמצאים תואמת את טווח הטמפרטורות המומלץ: מים חמים מעל C°‏20. מים פושרים בין C°‏17 ל-C°‏22. . מים קרים בין C°‏12 ל-C°‏17. מים קרים מאד בין C°‏7 ל-C°‏12 . למידע נוסף על הטמפרטורה באתר הגלישה שלכם, כנסו לאתר seatemperature.org..
2
כיצד לבחור את חליפת הגלישה הנכונה (חלק 2)
הקריטריון השני אותו יש להביא בחשבון הוא משך הגלישה. אם אתם גולשים במשך למעלה משעה, הדגמים מסדרת 100 יתאימו לכם. לגלישה של עד שעתיים, כדאי לבחור בדגמי 500 ולגלישה של עד שלוש שעות כדאי לבחור בדגמי 900. הדגמים מסדרה 500 יהיו חמים יותר (ועמידים יותר בפני חדירת מים) ויעילים יותר בהפחתת העייפות (חופש תנועה רב יותר) והגירויים בעור בהשוואה לדגמים מסדרה 100. הדבר נכון גם לגבי הדגמים מסדרה 900 בהשוואה לדגמים מסדרה 500. הערה: הדגמים מסדרה 900 קלים יותר ללבישה.
3
חשוב לבחור את המידה הנכונה
כדי להפיק את המיטב מחליפת הגלישה שלכם, חשוב לבחור את המידה הנכונה. חליפת גלישה צריכה להיות הדוקה מאד, ללא קפלים הנראים לעין . במצב יבש, זה נורמלי ביותר שתחושו כי החליפה הדוקה מדי, אולם תחושת חוסר הנוחות תחלוף כאשר החליפה תירטב. . אם תבחרו חליפה גדולה מדי, יופיעו עליה קפלים ותחושו גירוי בעור וירידה בבידוד התרמי (ובחדירת מים). מדדו את החליפה לפני הקנייה!
4
חומרים
חליפת הצלילה הקצרה מדגם Tribord 100 מיוצרת תוך שימוש בניאופרן אמיתי, כדי להבטיח בידוד תרמי טוב אף יותר. הניאופרן מרופד בבד סינתטי המגביר את העמידות בפני בלאי. עובי הניאופרן: 2 מ"מ. ניאופרן הוא קצף פוליכלורופן אלסטי מסוג closed-cell, עם בועות חנקן לכודות בעלות תכונות מבודדות. אנו בוחנים ומבטיחים את האיכות התרמית של חומרי הניאופרן שלנו.
5
צוואר
הגימור בצוואר תוכנן למניעת גירויים בעור. בהתאם לרמת הרגישות של הלובש, ניתן ללבוש חולצת UV מתחת לחליפת הצלילה להפחתת הסיכון לגירויים בעור.. מריחת חומר שומני (כמו וזלין) באיזורי חיכוך (צוואר, בית השחי, ברכיים) מומלצת ללבישה ממושכת של חליפת הצלילה. יש לוודא שהדש תמיד בתוך החליפה כדי למנוע חיכוך בין הרוכסן לצוואר.
6
רכיסה
הרוכסנים והאבזמים שלנו נבדקים במעבדה על מנת להבטיח שיפעלו היטב לאורך זמן ויהיו עמידים במים מלוחים. מיקמנו את הרוכסן בגב של חליפת הגלישה לנוחות רבה יותר במהלך הגלישה (בעת חתירה בשכיבה).
7
עיצוב למניעת שפשופים
עיצבנו מוצר זה עם פאנלים ללא תפרים תחת הזרועות כדי להפחית את הגירוי בעור כתוצאה מתנועות החתירה החוזרות ונשנות הכרוכות בענפי הגלישה.
8
שמרו על חום לאורך זמן, הודות לאביזרים התרמיים שלנו! לכל טווח טמפרטורות יש לבוש משלו...
כאשר אנו במים, אנו מאבדים למעלה ממחצית מחום הגוף שלנו דרך הגפיים והראש. על כן, להלן רשימת האביזרים המומלצים: - במזג אוויר חם ובמים פושרים(C°‏17 מגפונים נמוכים מניאופרן.. - במים קרים: (C°‏17 - 12): מגפונים גבוהים (מגפיים) וכפפות.. במים קרים מאד (C°‏12 - 7): מגפונים גבוהים (מגפיים), כפפות, ברדס וקפוצ'ון... בואו לגלות את המגוון המלא של אביזרי הניאופרן שלנו ב-decathlon.fr
9
חליפות גלישה המתאימות למגוון ענפי ספורט מים
החליפות שלנו מתוכננות כדי לעמוד בדרישות של הגולשים התובעניים ביותר. העיצובים בהם אנו בוחרים הופכים אותן למתאימות גם לענפי ספורט מים אחרים כגון קייטסרפינג, גלישת רוח, ווייקבורדינג (גלישה עם סירת מנוע), סקי מים, שכשוך במים או גלישת SUP (גלישה בעמידה עם משוט).
10
מה זה מותג OLAIAN?
מוצרי גלישה Tribord הפכו כעת להיות מוצרי OLAIAN, המותג החדש של Decathlon המיועד לגלישה, בודיבורד וסקימבורד. הסימון על גבי מוצרי הגלישה יוחלף בהדרגה. זו הסיבה לכך שלמוצר שלך יש לוגו אחר מאשר האיור שעל גבי המוצר.
מידע נוסף
הרכב
קצף : 90.0% גומי - כלורופרין (CR) - נאופרן, קצף : 10.0% פוליאמיד (PA)

מבחן מוצר
הפיתוח והבדיקות נעשו ע"י צוותי העיצוב שלנו בהנדיה, צרפת. הרכיבים בהם נעשה שימוש במוצר זה עברו בדיקות מעבדה שנועדו להבטיח איכות ועמידות טובות ככל הניתן..

טיפים לאחסון
במקום יבש ומאוורר . יש להימנע ממקורות חום. על מנת להאריך את חיי חליפת הגלישה, יש להימנע מלהשאירה לייבוש תחת קרינת שמש ישירה. לא מומלץ לכבס במכונת כביסה.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במים נקיים, אין לכבס במכונה ואין להשאיר תחת קרינת שמש ישירה, משום שקרני השמש מאיצות את תהליך ההתבלות של הניאופרן.
סדר לפי
Best
Used for בין 2-8 שבועות
Best
  • 1
הצג תוצאות עבור