חליפת גלישה 100 לנשים ניאופרן 2/2 מ"מ - סגול

8329497

TRIBORD

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל לגולשות מזדמנות במים פושרים בין17°C ו 22°C . משך האימון: עד שעה.
חליפת גלישה באורך מלא לנשים ששומרת גם על חום הידיים והרגליים בזמן פעילויות ספורט מים.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קל ללבישהרוכסן אחורי המקל על הלבישה. סגירת רוכסן ארוכה.
חופש תנועהמעוצבת לתנועה סיבובית אופטימלית של הזרוע בעת חתירה. תפרים גמישים.
עמידות בפני מיםניאופרן 2 מ"מ. ידית מתת לרוכסן. צווארון ניתן להתאמה. על החליפה להיות צמודה.
מפחית גירוייםצווארון צמוד ניתן להתאמה. אין תפרים מתחת לזרועות. ברכיים מחוזקות.
מתייבש מהרבטנה סינטטית.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד לבחור את חליפת הגלישה המתאימה(חלק 1)
הקריטריון הראשון לבחירת חליפת גלישה הוא טמפרטורת המים. טמפרטורת המים משתנה בהתאם למיקום ולעונות השנה. יש לוודא שטמפרטורת המים באיזורך מתאימה לטווח הטמפרטורות המומלץ: מים חמים מעל 20°C. מים פושרים בין 17 ל 22°C. מים קרים בין 12 ל 17°C. מים קרים מאוד בין 7 ל 12°C. היכנסו לאתר seatemperature.org כדי למצוא את הטמפרטורה באיזורכם.
2
כיצד לבחור את חליפת הגלישה המתאימה(חלק 2)
הקריטריון השני אותו יש לקחת בחשבון הוא משך האימונים. אם האימונים שלכם נמשכים פחות משעה, דגמי 100 יהיו טובים עבורכם. לאימונים עד שעתיים, בחרו בדגמי 500 ולאימונים עד 3 שעות, בדגמי 900. דגמי ה500 יהיו חמים יותר (ויותר עמידים למים) לעומת דגמי ה100, והם גם יעילים יותר במניעת תשישות (יותר חופש תנועה) וגירוי. אותה השוואה תקפה גם לדגמי ה900 לעומת 500. נ"ב: קל יותר ללבוש את דגמי 900.
3
בחרו את המידה הנכונה
כדי להפיק את המירב מחליפת הגלישה שלך, חשוב לבחור את המידה הנכונה. חליפת גלישה צריכה להיות צמודה מאוד ללא קפלים נראים לעין. זה נורמלי להרגיש שהחליפה צמודה מדי כאשר היא יבשה, ואי הנוחות הזו תיעלם כשהחליפה תירטב. אם תבחרו חליפה גדולה מדי יופיעו קפלים, תחושו גירוי והבידוד התרמי ייפגע (מים יחדרו פנימה). נסו את החליפה לפני הקנייה!
4
כיצד פועל ניאופרן?
חליפת ניאופרן לוכדת שכבת מים דקה מסביב לגוף והיא פועלת בשתי צורות: 1. המים הכלואים מתחממים בהדרגה, 2. העברת החום מהגוף יורדת. החליפה יוצרת שכבת בידוד יחד עם שכבת המים הדקה.
5
חומרים
חליפת הצלילה 100 2/2 של Tribord עשויה ניאופרן אמיתי להבטחת בידוד תרמי טוב יותר. הניאופרן מרופד בבטנת פוליאסטר לתוספת עמידות בשחיקה. עובי הניאופרן: 2 מ"מ. ניאופרן הוא קצף פוליכלורופרן אלסטומרי של תאים סגורים עם בועות חנקן לכודות בעלות תכונות מבודדות. אנו בודקים ומבטיחים את האיכות התרמית של חומרי הניאופרן שלנו.
6
צוואר
גימור הצוואר פותח להפחתת גירויים. ניתן ללבוש חולצת UV מתחת לחליפה להפחתת הסיכוי לגירויים, תלוי ברגישות הלובש. מומלץ למרוח שומן (כמו וזלין) באיזורי החיכוך (צוואר, בית השחי, ברכיים) אם לובשים את החליפה לזמן ממושך. יש לוודא שהידית תמיד בתוך החליפה להפחתת הסיכון לגירוי בין הרוכסן לצוואר.
7
סגירה
הרוכסנים והסוגרים שלנו נבחנים במעבדה כדי להבטיח אורך חייפם אופטימלי ועמידות גבוהה למי מלח. מיקמנו את הרוכסן בחלק האחורי של החליפה לנוחות גבוהה יותר בזמן ביצוע ספורט גלידה (כששוכבים כדי לחתור).
8
עיצוב נגד שפשופים
עיצבנו את מוצר זה עם טלאים ללא תפרים מתחת לזרועות להפחתת גירויים הנובעים מתנועות חתירה חוזרות.
9
האביזרים התרמיים שלנו ישמרו על החום שלכם לזמן רב יותר! לכל טווח טמפרטורות יש תלבושת מתאימה...
כאשר אנחנו במים, אנחנו מאבדים יותר מחצי מחום הגוף שלנו דרך הקצוות (כפות רגליים, ידיים, ראש). על כן להלן רשימת מוצרים מומלצים: במים חמים ופושרים (מעל 17°C) - מגפי ניאופרן נמוכים. - במים קרים (12 - 17°C): מגפיים גבוהים וכפפות. במים קרים מאוד (7 - 12°C): מגפיים גבוהים, כפפות, כובע, חולצה עם קפוצ'ון... הסתכלו במבחר המלא של מוצרי הניאופרן שלנו בdecathlon.fr
10
חליפות גלישה למגוון סוגי ספורט מים
חליפות הגלישה שלנו עוצבו כך שיענו על הצרכים של הגולשים התובעניים ביותר. אפשרויות העיצוב שלנו עושות אותן מתאימות לסוגים נוספים של ספורט מים כמו גלישת קייט, גלישת רוח, וויקבורד, סקי מים, כריית מים או סאפ (חתירה על גלשן בעמידה).
מידע נוסף
הרכב
קצף : 90.0% גומי - כלורופרין (CR) - נאופרן, קצף : 10.0% פוליאמיד (PA)

מבחן מוצר
עוצבו ופותחו על ידי צוותי הפיתוח שלנו בהנדיי, צרפת. מרכיבי המוצר הזה נבדקו במעבדה כדי להבטיח את האיכות והעמידות הגבוהות ביותר שניתן להשיג.

טיפים לאחסון
במקום יבש ומאוורר. יש להימנע מקורות חום. בכדי להאריך את חיי החליפה, אין להשאיר לייבוש באור שמש ישיר. כביסה במכונה אינה מומלצת.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במים נקיים, אין לכבס במכונה, אין להשאיר בשמש כיוןו שהשמש מזרזת את תהליך ההתיישנות של ניאופרן.
    הצג תוצאות עבור