חליפת גלישה לילדים מניאופרן 2/2 מ"מ מסדרה 100 - ירוק

8329496

OLAIAN

מיועד ל לעוסקים מדי פעם בגלישה ובבודיבורדינג במים פושרים בטמפרטורה של C°‏17 עד C°‏22. משך הגלישה: עד שעה.
חליפת צלילה ג'וניור באורך מלא, לשמירה גם על חום הזרועות והרגליים שלכם בעת העיסוק בספורט מים.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קל ללבישהרוכסן בקרסוליים ובגב ללבישה קלה יותר.
חופש תנועהמעוצב באופן המבטיח סיבוב אופטימלי של הזרוע במהלך החתירה. תפרים נמתחים.
עמידות בפני מיםניאופרן בעובי 2 מ"מ. דש מתחת לרוכסן. צוואר ניתן להתאמה. המכנס חייב להיות הדוק.
מפחית גירוייםצווארון נצמד ניתן להתאמה. ללא תפרים מתחת לזרועות. חיזוקים בברכיים.
מתייבש מהרביטנה סינתטית.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד לבחור את חליפת הגלישה הנכונה (חלק 1)
הקריטריון הראשון בבחירת חליפת גלישה הוא טמפרטורת המים. טמפרטורת המים משתנה בהתאם למיקום ולעונה. יש לוודא באופן שיטתי כי טמפרטורת המים במקום בו אתם נמצאים תואמת את טווח הטמפרטורות המומלץ: מים חמים מעל C°‏20. מים פושרים בין C°‏17 ל-C°‏22. מים קרים בין C°‏12 ל-C°‏17. מים קרים מאד בין C°‏7 ל-C°‏12. למידע נוסף על הטמפרטורה באזורכם כנסו לאתר seatemperature.org.
2
כיצד לבחור את חליפת הגלישה הנכונה (חלק 2)
הקריטריון השני אותו יש להביא בחשבון הוא משך הגלישה. אם אתם גולשים במשך למעלה משעה, הדגמים מסדרת 100 יתאימו לכם. הדגמים מסדרה 500 עדיפים לגלישה של עד שעתיים, והדגמים מסדרה 900 לגלישה של עד 3 שעות. הדגמים מסדרה 500 יהיו חמים יותר (ועמידים יותר בפני חדירת מים) ויעילים יותר בהפחתת העייפות (חופש תנועה רב יותר) והגירויים בעור בהשוואה לדגמים מסדרה 100. הדבר נכון גם לגבי הדגמים מסדרה 900 בהשוואה לדגמים מסדרה 500. נ.ב.: הדגמים מסדרה 900 קלים יותר ללבישה.
3
לבחור את המידה הנכונה
כדי להפיק את המיטב מחליפת הגלישה שלכם, חשוב לבחור את המידה הנכונה. חליפת גלישה צריכה להיות הדוקה מאד כדי להבטיח את היעילות התרמית הטובה ביותר האפשרית. אם אתם חשים כי היא לוחצת מדי כשאר אתם מודדים אותה בתא המדידה או בבית, זה נורמלי לחלוטין. תחושת חוסר הנוחות תחלוף במהירות כאשר החליפה תירטב.
4
כיצד ניאופרן פועל?
חליפת צלילה מניאופרן פועלת בשני אופנים, באמצעות לכידת שכבה דקה של מים מסביב לגוף: 1. המים הלכודים מתחממים בהדרגה 2 קצב העברת החום פוחת. קצב העברת החום פוחת. החליפה וכיסוי המים הדק יוצרים שכבת בידוד.
5
חומרים
חליפת הצלילה הקצרה מדגם Tribord 100 מיוצרת תוך שימוש בניאופרן אמיתי, כדי להבטיח בידוד תרמי טוב אף יותר. הניאופרן מרופד בבד סינתטי המגביר את העמידות בפני בלאי. עובי הניאופרן: 2 מ"מ. ניאופרן הוא ספוג פוליכלורופן אלסטי מסוג closed-cell, עם בועות חנקן לכודות בעלות תכונות מבודדות. אנו בוחנים ומבטיחים את האיכות התרמית של חומרי הניאופרן שלנו.
6
צוואר
הגימור בצוואר תוכנן למניעת גירויים בעור. בהתאם לרמת הרגישות של הלובש, ניתן ללבוש חולצת UV מתחת לחליפת הצלילה להפחתת הסיכון לגירויים בעור. בעת לבישת החליפה לפרקי זמן ארוכים מומלץ גם להשתמש בחומר סיכה (לדוגמה וזלין) באזורי החיכוך (הצוואר, בית השחי). ודאו כי הדש נמצא תמיד בתוך החליפה כדי לצמצם את הסיכון לגירוי בעור כתוצאה מן המגע בין הרוכסן לצוואר.
7
סגירה
הרוכסנים והתופסנים שלנו נבדקים במעבדה כדי להבטיח אורך חיים אופטימלי ועמידות טובה למים מלוחים. מיקמנו את הרוכסן בגב של חליפת הצלילה לנוחות רבה יותר במהלך הגלישה (בעת חתירה בשכיבה).
8
משיכת הרוכסן
החוק דורש מאיתנו לכלול שרוך קצר על הרוכסנים במוצרי ילדים למניעת הסיכון לחנק. עבור ילדים בוגרים יותר ניתן להוסיף שרוך ארוך יותר, אשר יאפשר להם לרכוס את הרוכסן בעצמם. תווית נתלשת קטנה מונעת פתיחה של הרוכסן במהלך השימוש.
9
עיצוב למניעת שפשופים
מוצר זה עוצב עם פאנלים ללא תפרים תחת הזרועות כדי להפחית את הגירוי בעור כתוצאה מתנועות החתירה החוזרות ונשנות הכרוכות בענפי הגלישה.
10
לשמור על חום הגוף זמן רב יותר בעזרת האביזרים התרמיים שלנו! לכל טווח טמפרטורות יש לבוש משלו...
כאשר אנו במים, אנו מאבדים למעלה ממחצית מחום הגוף שלנו דרך הגפיים והראש. על כן, הנה רשימת האביזרים המומלצים: - במזג אוויר חום ובמים פורשים (C°‏17 מגפונים נמוכים מניאופרן. - במים קרים: (C°‏17 - 12): מגפונים גבוהים (מגפיים) וכפפות. במים קרים מאד (C°‏12 - 7): מגפונים גבוהים (מגפיים), כפפות, ברדס וקפוצ'ון... בואו לגלות את המגוון המלא של אביזרי הניאופרן שלנו ב-decathlon.fr
11
חליפות גלישה המתאימות למגוון ענפי ספורט מים
החליפות שלנו מתוכננות לעמוד בדרישות של הגולשים התובעניים ביותר. העיצובים בהם אנו בוחרים הופכים אותן גם למתאימות לענפי ספורט מים אחרים כגון גלישת עפיפונים, גלישת רוח, ווייקבורדינג (גלישה עם סירת מנוע), סקי מים, sea wading וגלישת SUP (גלישה בעמידה עם משוט).
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 90.0% גומי - כלורופרין (CR) - נאופרן, בד עיקרי : 10.0% פוליאמיד (PA)

מבחן מוצר
פותח ונבדק ע"י צוותי התכנון שלנו בהנדיי, צרפת. הרכיבים בהם נעשה שימוש בייצור מוצר זה נבדקים במעבדה כדי להבטיח איכות ועמידות טובות ככל האפשר.

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש ומאוורר. יש להימנע מקרבה למקורות חום. על מנת להאריך את חיי חליפת הגלישה, יש להימנע מלהשאיר אותה לייבוש תחת קרינת שמש ישירה. לא מומלץ לכבס במכונה.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במים נקיים, אין לכבס במכונה, אין להשאיר תחת קרינת שמש ישירה, משום שקרני השמש מאיצות את תהליך הזדקנות של הניאופרן.
סדר לפי
Great value to keep kids warm in sea
Used for בין 2-8 שבועות
Bought for kids to swim in sea in Cyprus at end Oct
Meant they could stay in much longer (sea temp 24)
And swim in unheated pool in Oct
Great price
Great product
Used for בין 2-8 שבועות
Very happy... I purchased a age 10 although my son is 7 and it fits him perfect with just a little room for growing - I would recommend buying based on height rather than age. My son is taller than the usual 7 year old.
Great value for money
Used for בין 2-8 שבועות
Used for wild reservoir swim and the sea. Did a great job !
  • 1
הצג תוצאות עבור