רכיבה קלה ופשוטה ברחבי העיר! רכב במהירות הגבוהה פי 3 בעזרת קורקינט TOWN 7 EASYFOLD המאובזר בגלגלים גדולים בקוטר 200 מ"מ." />

קורקינט Town 7 EF 15 מבוגרים - כחול

8329366

OXELO

מיועד ל נסיעות עירוניות למרחקים בינוניים עד ארוכים. גובה: מ- 1.45 מ' עד 1.95 מ', משקל נשיאה מרבי: 100 ק"ג.
רכיבה קלה ופשוטה ברחבי העיר! רכב במהירות הגבוהה פי 3 בעזרת קורקינט TOWN 7 EASYFOLD המאובזר בגלגלים גדולים בקוטר 200 מ"מ.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
נוחות שימושפתיחה וקיפול בשנייה אחת, הודות לטכנולוגיית "Easyfold" המוגנת בפטנט.
קל לנשיאהאין עוד צורך להרים אותו עוד! הובלה קלה במצב טרולי.
עמיד בפני גניבההעיצוב כולל מנגנון מונע גניבה הפועל על מנעול (אינו כלול
ניתן להתאמההתאמה מדויקת לגובה הכידון.
לא מלכלךמאובזר במגן בוץ קדמי ואחורי שימושי במיוחד.
ביצועי החלקהשני גלגלי גומי גדולים 200 מ"מ PU. מסבי ABEC 5. בלם בגלגל אחורי.
תחזוקה קלהתקן / תחזק את הקורקינט שלך עם חלפים מקוריים
אחריותשנתיים למעט רכיבים מתכלים (גלגלים, מסבים, גריפ, ידיות, בלמים).
שאלות ותשובות

1
הנחיות בטיחות
אזהרה: הקפד ללבוש ציוד מגן (קסדה, מגני ברכיים ומגני מרפקים) בעת השימוש בקורקינט. התאונות הקשות ביותר מתרחשות בחודשי הרכיבה הראשונים. קח לך את הזמן הנדרש ולמד את עקרונות השימוש הבסיסיים, כדי לשלוט על המהירות והבלימה בכל מצב ובכל תנאי מזג האוויר (בפרט על פני משטחים רטובים).
2
פתיחה וקיפול בשנייה אחת
הידיים חופשיות! קפל את הקורקינט שלך בשנייה אחת. אז מה הפטנט? כל שעליך לעשות הוא לעמוד מול הקורקינט שלך, כשאר מסגרת נמצאת ישר מולך, וללחוץ על הדוושה: וכבר ה- Town 7 מקופל בפחות זמן ממה שנדרש כדי לקרוא את ההוראות!
3
נוחות
קורקינט TOWN 7 EF 2015 החדש מאובזר בידיות ארגונומיות בדומה לדגם TOWN 9 EF, כמו גם גריפ גומי על המשטח, שהופכים את הקורקינט נוח לרכיבה הודות להפחתת הרעידות.
4
ביצועי גלישה
אבזרנו את הקורקינט למבוגרים בגלגלי גומי PU בקוטר 200 מ"מ, בעלי קפיציות גבוהה, לביצועי רכיבה יעילים. גלגל גדול מקל על פיתוח מהירות במינימום מאמץ. מסבי ABEC 5 המבטיחים איכות נסיעה מעולה, הקטנת המאמץ תוך צמצום תחושת העייפות.
5
יכולת תמרון משופרת
הכידון המוגבה מציע בקרת היגוי טובה יותר, לשיפור יכולת התמרון בסביבת הרכיבה שלך.
6
בלם / מגן בוץ
בלם ארוך, העוטף את הגלגל האחורי, לבלימה יעילה, משמש גם כמגן בוץ. התאונות הקשות ביותר מתרחשות בחודשי הרכיבה הראשונים. קח לך את הזמן הנדרש ולמד את עקרונות השימוש הבסיסיים, כדי לשלוט על המהירות והבלימה בכל מצב ובכל תנאי מזג האוויר (בפרט על פני משטחים רטובים).
7
משקל
5.1 ק"ג, קל לנשיאה כמו מזוודה הודות למצב הטרולי.
8
משקל נשיאה מרבי
100 ק"ג.
9
בטיחות המוצר
בדוק את מצב הקורקינט שלך, לפני ואחרי כל שימוש, לאיתור נזקים, סדקים, או קצוות חדים. הגלגלים והמסבים הם רכיבים מתכלים. זכור לבדוק ולהחליף אותם אותם במידת הצורך. ניתן לתקן ולהאריך חיי השירות של הקורקינט על ידי רכישת חלפים מקוריים אשר זמינים דרך מחלקת השירות שלנו או בחנות Decathlon באזור מגוריך.
מידע נוסף
הרכב
מבנה : 80.0% אלומיניום 6061, מבנה : 15.0% פלדה, מבנה : 5.0% פוליפרופילן (PP) גלגלי ILS : 55.0% פוליפרופילן (PP), גלגלי ILS : 45.0% פוליאורתן (PU)

מבחן מוצר
קורקינט זה עומד בתקן האירופי לקורקינטים ספורטיביים EN14619.

טיפים לאחסון
אחסן במקום יבש, הרחק מאור שמש ישיר.

טיפים לאחזקה ושימור
בדוק את מצב הקורקינט שלך, לפני ואחרי כל שימוש, לאיתור נזקים, סדקים, או קצוות חדים. הגלגלים והמסבים הם רכיבים מתכלים. זכור לבדוק ולהחליף אותם אותם במידת הצורך. ניתן לתקן ולהאריך חיי השירות של הקורקינט על ידי רכישת חלפים מקוריים אשר זמינים דרך מחלקת השירות שלנו או בחנות Decathlon באזור מגוריך.תוכלו למצוא את כל הסרטונים שלנו "תחזוקה נכונה של הקורקינט שלך" בקישור: youtube.com/oxelo.
סדר לפי
Unridable due to vibration - good otherwise.
Used for עד שבוע
Rides like a dream on the smooth concrete in the store, but as soon as I took it outside, my error was made clear. Every little bump and nick in the road is transmitted directly to the hands and feet. On anything except for smooth-as-silk asphalt or concrete, both the noise and the vibration make this, in my opinion, unridable. I took it for a 40 minute tour around the neighbourhood to be sure I wasn't being unfair, but my initial feelings were confirmed and ended up returning it that day with very sensitive palms and fingers.

Conclusion: go for the one that has suspension, it makes a shocking amount of difference.
תגובת המותג
Dear Matthew,
Thank you for your opinion about Oxelo Town 7 EF Scooter. I am sorry to hear you were unhappy with the product. I will forward your comments on to the team in charge of this item at Oxelo. I hope next time you will consider Oxelo scooter model with suspension like Town 9 EF or Town 7 XL. I hope those models will meet the standards you require.Once again apologies for any inconvenience caused.
Magda, Oxelo Sport Leader
Not quite worth the money
Used for בין 2-8 שבועות
The model below this is cheaper, has a brake and suspension. The design differences and ease of folding don’t really justify the extra cost. Wish I had bought the 5.
Dana
Used for שנתיים +
Excellent describes lit best. Easy folding and smooth running. Enjoying every ride
  • 1
הצג תוצאות עבור