300 מכנסי גשם עליוניים לרכיבה בעיר - שחור

8328693

B'TWIN

מיועד ל לרוכבי אופניים שמעוניינים בג'קט נוסף שמספק הגנה מפני הגשם בעת הרכיבה בעיר.
מכנסיים עליוניים לרכיבה עמידים בפני מים (מידת העמידות בפני מים: 2000 מילימטר), כולל כיסויי נעליים מובנים: הגנה מפני גשם ולכלוך. חגורת מותן אלסטית ללבישה ופשיטה קלה.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמיד בפני מיםמגן מפני שעתיים של גשם, עד 2000 מ"מ 100%תפרים עמידים במים. כולל מגנים לנעליים
קל ללבישהגזרה רופפת. חגורת מותן אלסטית וחלק אלסטי בקרסוליים ללבישה קלה ומהירה.
תאימותמערכת חיבורים בחלק האחורי של הקרסוליים שמתאימה להכנסת תופסן אור VIOO (אינו כלול)
עיצוב קומפקטיהטיפ שלנו: לקפל את המוצר לתוך כיסוי הנעל לנשיאה קלה.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מידות
מידות המתאימות לשני המינים. כיסוי טוב לרכיבה בעיר. כולל כיסויים אלסטיים מובנים לנעליים בחלק האחורי של הרגל ובאמצע העקב להגנה על הנעליים ולשמירה על המגנים במקומם בעת הרכיבה.
2
עמידות בפני מים
בד עמיד וציפוי ותפרים העמידים למים שהופכים את המוצר לעמיד בפני מים. מידת עמידותו של בד בפני מים נמדדת על ידי מידת התנגדותו ללחץ המופעל על ידי עמוד מים ונמדדת במילימטרים (הבדיקה מבוססת על תקן ISO 811.( .ככל שלחץ המים חזק יותר, כך הבד יותר עמיד בפני מים. רכיב בעל עמידות בפני מים של 2000 מילימטר יכול לעמוד בלחץ מים של 2000 מילימטר (המקביל למקלחת גשם הנמשכת בערך שעתיים, כלומר 6 עד 12 סנטימטר של גשם במשך שעה עד שעתיים).
3
מידת נשימת הבד
ציפוי הידרופילי (RET = 12): המוצר מגביל את התעבות המים בתוך הבד. כדי לקבוע האם הבד נושם, אנו מודדים את עמידותו בפני התאיידות (הבדיקה מבוססת על תקןISO 11092). ככל שההתנגדות נמוכה יותר, כך הבד מאפשר לאדי מים המיוצרים על ידי הגוף לצאת, ומכאן שהבד מנדף יותר נושם. לדוגמה: RET < 9 בד נושם במיוחד / 9 < RET < 12 = בד נושם מאוד / 12 < RET < 20 = בד נושם / RET > 20 = בד מעט נושם או לא נושם כלל=.
4
התאמה למוצרים אחרים
המכנסיים כוללים שתי מערכות וו בחלק האחורי של כל רגל להצמדת תופסן VIOO ופנס לד שניתן להרכיב ולהסיר בקלות ובמהירות. פנס אדום או לבן הניתן להפעלה במצב רציף או במצב הבהוב יבטיח כי יוכלו להבחין בך ממרחק של 110 מטר. חיי סוללה עד 9 שעות במצב הבהוב, 4.5 שעות בתאורה רציפה. ניתן להטעין את הסוללה בקלות באמצעות כבל USB (נמכר ביחד עם VIOO (.תופסן.
מאפיינים
למי מיועד ?מבוגרים

מזג אוויר ?קר

מידות?XS עד XXL

צבעים?שחור
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן
צוות המעצבים שלנו ממקום בעיר ליל (צרפת), ממש בלב העיר שבה מזג האוויר משתנה מאוד משחר ועד רדת החשכה. בכל ימות השנה, אנו יוצרים ומפתחים מוצרים חדשים שנועדו לשפר את חווית הרכיבה על אופניים. לפני שהמוצרים שלנו מגיעים למדפים אנו עורכים בדיקת שטח במצבים יומיומיים אמיתיים על ידי פאנל של בודקים שמורכב ממשתמשים טיפוסיים, שיכולים לחדד את המוצרים שלנו עד לכדי שלמות.

מבחן מוצר
המוצר עבר מבחן זרם מים של 60 ליטר / מ"ר / במשך שעתיים. המבחן מדמה את התנאים הממוצעים של זרם גשם בעיר.

טיפים לאחסון
אין לקפל את המוצר כשהוא עדיין רטוב מאחר שהליך עיבוי המים עלול לגרום לריחות לא נעימים. יש לייבש את המוצר באופן מלא לפני קיפולו ואריזתו. אין לגהץ.

טיפים לאחזקה ושימור
כביסה במכונת כביסה ב-30 מעלות. יש להשתמש בחומר ניקוי נוזלי. אין להשתמש במרכך כביסה. יש לרכוס את הרוכסנים בטרם הכביסה. אין לייבש במייבש כביסה.
סדר לפי
waist it way too tight, legs baggy, tear easy
Used for עד שבוע
Absolutely terrible product. waist is too tight legs are too baggy and shoe covers are unusable as they are way too large. Mine tore the instant they touched my chain. Awful product.
תגובת המותג
Dear Sir,
Thank you for your feedback regarding these trousers. I agree with you that they are on the baggy side. The item is due to be redesigned for this AW season. The next model up (the 500 series) is a different beast entirely and as a frequent user, I can heartily recommend.
Please feel free to return this item to us for a refund or an exchange.
Regards,
Peter Lazarus, National Cycling Manager, DECATHLON
Good
Like the trousers just the size is too big for me. Already ordered a smaller size.
  • 1
הצג תוצאות עבור