צמיג אופניים City 1 650x35A / ‏ETRTO 37-590

8328679

B'TWIN

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל לרכיבה מזדמנת בעיר. מתאים גם לטיולים ולרכיבה על אופניים היברידיים על דרכים סלולות.
צמיג בר-השגה ומחוזק, מושלם לעיר.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
אחיזהמדרך מצולע לאחיזת כביש טובה.
עמידות בפני ניקובעמידות טובה עם שלד TPI ‏22.
יעילותמדרך חלק למחצה המעניק לצמיג ביצועים טובים.
משקלשפת צמיג קשיחה 800 גרם.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד לאמוד את הבלאי של הצמיג?
כדי לאמוד את הבלאי של הצמיג ולגלות מתי יש להחליפו, עליך לבחון את המדרך. בין סימני הבלאי הנפוצים: - המדרך מתחיל להישחק - סדרה של סדקים זעירים גלויים - עומק מדרך נמוך -השלד הופך גלוי.כל הסימנים הנ"ל מעידים כי הצמיג בלוי ויש להחליפו.
2
כיצד להסיר צמיג
כדי להסיר את הצמיג, ראשית יש לרוקן את הפנימית עד שלא ייצא ממנה עוד אוויר. לאחר הריקון, יש להסיר את הצמיג מן החישוק באמצעות כפות.
3
כיצד להתקין צמיג
כדי להחזיר את הצמיג למקומו, יש להניח צד אחד של הצמיג על החלק התחתון של החישוק. לאחר מכן יש לנפח את הפנימית לכ-30% לפני החדרתה לצמיג (הניפוח המוקדם מפחית את הסיכון לניקוב הפנימית). כעת יש להכניס את צדו השני של הצמיג לתוך החישוק, ולהתחיל מן הצד שמול השסתום. לפני הניפוח המלא של הפנימית יש לוודא כי היא אינה מנוקבת בין הצמיג לבין החישוק.
4
כיצד לנפח את הצמיג בצורה נכונה
יש לנפח את הצמיג בזהירות. הלחץ המומלץ מצוין על הדופן של הצמיג וגם על דף המידע של המוצר (זמין באינטרנט). לפני כל רכיבה יש לוודא כי הצמיגים מנופחים בלחץ הנכון לרכיבה.
5
טיפ מהמקצוענים
בעת ניפוח הצמיג יש להקפיד על לחץ האוויר הנכון עבור פני השטח עליו בכוונתך לרכב ובייחוד לתנאי מזג האוויר. בעת רכיבה במזג אוויר גשום יש להפחית את לחץ האוויר כדי להגביר את אחיזת הכביש של הצמיג. מצד שני, בעת רכיבה במזג אוויר יבש, יש להגביר את לחץ האוויר לביצועים טובים יותר.
מידע נוסף
הרכב
ממברנה : 80.0% גומי - גומי טבעי (NR) - לטקס, ממברנה : 20.0% גומי - סינתטי

מבחן
במעבדת Wheel Energy ("אנרגיית הגלגל"), המוסמכת ומוכרת ע"י המותגים המובילים בעולם, מתבצעות מדידות של מספר קריטריונים שונים: אחיזה, ריכוך, עמידות בפני בלאי, אריכות ימים, ביצועים...

מבחן מוצר
אצלנו ב-B'Twin מייצרים את צמיגי המחר. התכנון מתבצע ע"י המהנדסים שלנו במעבדת המחקר והפיתוח במטה הבינלאומי שלנו בליל שבצרפת. לאחר מכן הצמיג נבדק במעבדות שלנו וגם בשימוש בתנאי אמת ע"י צוות הרוכבים המקצוענים שלנו כדי להבטיח איכות יוצאת מן הכלל. מומחיות זו מצוינת על גבי כל צמיגי B'Twin בכיתוב "DESIGNED IN FRANCE".

טיפים לאחסון
זהו צמיג עם שפת צמיג קשיחה, כדי להימנע מלגרום נזק לצמיג, אין לקפל אותו. יש לאחסן אותו בצורתו המקורית.

טיפים לאחזקה ושימור
לקבלת הביצועים האופטימליים מצמיג זה, אנו ממליצים לנפח אותו ללחץ של 3.5 ו-5.5 בר בהתאם לתוואי השטח. יש לבדוק את שלד הצמיג באופן קבוע כדי להימנע מסיכון לתקר או לתאונה.
    הצג תוצאות עבור