ARPENAZ 20° שק שינה טיולים/קמפינג לילדים - כחול

8328536

QUECHUA

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל שינה בנוחות מרבית בטמפרטורות של 20° צ' בקמפינג וטיולים (ילדים עד גובה 1.40 מ').
20°C. ילד. שק שינה עם רוכסן מלא אינטגרלי המאפשר להשתמש בו גם כשמיכה. אחריות לחמש שנים!

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שמירת חוםטמפרטורת נוחות (20 מעלות) / גבול טמפרטורה (15 מעלות)
נוחות שינהגודל 130 x ‏65 ס"מ / רוכסן משולב
קל לנשיאהמשקל 730 גר' / נפח 9.7 ל' / נרתיק נשיאה
תאימותלא ניתן לשלב את שק השינה עם שק שינה אחר.
תחזוקה קלהקל לכביסה במכונה, יש לעקוב אחרי הוראות הכביסה
אחריות5 שנים
שאלות ותשובות

1
טמפרטורת שימוש:
אנו מסמנים את כל שקי השינה שלנו בטמפרטורת נוחות כפי שנבדקה על ידי מעבדה עצמאית (AITEX) בהתאם לתקן האירופאי EN 13537 מה-11/04/2002. טמפרטורת הנוחות מציינת את גבול הנוחות התחתון שבו המשתמש נהנה משיווי משקל תרמי - לא חם מדי ולא קר מדי (בהתייחס לאישה ממוצעת בתנאי שימוש רגילים). יש לבחור את שק השינה בהתאם לערך זה
2
מה הן "גבולות" טמפרטורת השימוש?
גבול טמפרטורת נוחות: טמפרטורת הגבול שבה נהנה המשתמש משיווי משקל תרמי ואינו חש חם או קר מדי (בהתייחס לגבר ממוצע בתנאי שימוש רגילים).
3
אבל רצוי לדעת את הדברים הבאים לגבי טמפרטורות:
שק שינה אינו מייצר חום, אלא שומר על החום שמפיק הגוף. אם אתם נכנסים לשק שינה רטוב וקר כשאתם תשושים וקפואים, סביר להניח שיהיה לכם קר בכל שק שינה, בלי קשר לאיכויותיו! טמפרטורות אלה תלויות בעמידות האינדיבידואלית בפני קור (מבנה גוף, עייפות וכדומה), בציוד שבו נעשה שימוש (מזרן לבידוד מהקרקע, למשל), בביגוד (שינה בעירום, בגדים תחתונים וכדומה) ובתנאי מזג האוויר (לחות, רוח וכדומה).
4
טיפים קטנים לשמירה על חום לפני הכניסה לשק השינה:
יש להתלבש בפשטות (שכבת בגדים אחת מספיקה). יש לחמם את אזור הגפיים: להשתמש בכובעים, כפפות, גרביים, גופי חימום, וכד'... בקבוק מים חמים יכול לשמש כבקבוק חם (כל עוד אין סיכוי שייפתח בטעות!) לכווץ את השרירים (70% מצריכת האנרגיה הופכת לחום) אך בלי לעשות תנועות שייצרו זרם אוויר קר.
5
הרכב
אריג פנימי וחיצוני: 100% פוליאסטר. מילוי: ריפוד 100% פוליאסטר 180 גר'/מ"ר.
6
דירוג להשוואת ההשפעה הסביבתית של המוצרים
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לאורך כל מחזור חייו תוך התבססות על מספר מדדים. הניקוד הגלובלי A-B-C-D-E נועד כדי לסייע לך לזהות בקלות את המוצרים הידידותיים ביותר לסביבה, וזאת על ידי השוואה למוצרים מאותו הסוג (חולצות, מכנסיים, תרמילים וכו'). Decathlon מאמצת גישה סביבתית-אינפורמטיבית זו בלב שלם. למידע נוסף: http://sustainability.decathlon.com/
מאפיינים
גדלים זמינים.מידה אחת: ילד < 140 ס"מ

מידות (ס"מ)130 x 65

זמין בצבע2 צבעים

משקל730 גר'

גודל במצב מקופלØ18x38 cm / 9.7 L

טמפ' סביבה20°C+
מידע נוסף
הרכב
ריפוד : 100.0% פוליאסטר (PES) בד פנימי : 100.0% פוליאסטר (PES) בד חיצוני : 100.0% פוליאסטר (PES) תיק נשיאה : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן מוצר
שק שינה זה מסופק עם אחריות ל-5 שנים מתאריך המכירה הנקוב בקבלה. מוצר המכוסה באחריות יתוקן או יוחלף ללא תשלום. האחריות מכסה פגמים בשק השינה, למעט כאלה הנובעים מבלאי רגיל או מתנאי שימוש חריגים. האחריות המיוחדת ל-5 שנים תכובד עם הצגת המוצר וחשבונית רכישה.

טיפים לאחסון
ניתן להכניס את שק השינה בקלות לכיסוי שלו, רגליים קודם. על מנת לשמור על נפח השק (השמירה על נפח השק חיונית לביצועים התרמיים שלו), יש להסיר את הכיסוי ולאחסן את השק במקום יבש.

טיפים לאחזקה ושימור
יש להימנע מכביסת שק השינה עם בגדים אחרים או צבעים עדינים, יש להשתמש ב-1/3 מכמות אבקת הכביסה ולבחור בתוכנית כביסה לאריגים סינתטיים, 30° צ'. לייבוש, יש לפרוס את שק השינה במקום יבש ומאוורר, ולהימנע מחשיפה לקרני שמש או למקור חום. ניתן גם לייבש במייבש כביסה בטמפרטורה נמוכה. עצת שימוש: אין לכבס את שק השינה לעתים קרובות שכן הדבר עלול לפגוע בביצועים התרמיים של הבטנה.
    הצג תוצאות עבור