צמיג אופני הרים לילדים 16x1.95 בעל שפת צמיג קשיחה / ETRTO 47-305

8328472

B'TWIN

מיועד ל גלגלי 16 אינץ' ורכיבת הרים על שטחים מגוונים.
טוב כמו צמיגים למבוגרים.

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
יכולת אחיזה בקרקעהמבנה הגבשושי של הצמיג מספק כוח גרירה טוב על גבי סוגים שונים של שטחים.
עמידות בפני ניקובשלדת 22 TPI שעושה את הצמיג עמיד.
יעילותמבנה הבליטות מציע התנגדות מועטה להתגלגלות.
משקל465 גרם. דופן צמיג קשיח.
תאימותלשימוש עם פנימיות וגלגלים 16 אינץ'.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד למדוד בלאי של צמיג
בכדי לדעת האם הצמיג שלך בלוי ומתי עליך להחליפו, עליך לבדוק את הגלגל. הגלגל בא במגע ישיר עם הקרקע בעת הרכיבה ולכן משפיע על ביצועי הצמיגים שלך. יש להחליף צמיג כאשר הבליטות במרכזו בלויות והן באותו הגובה של בליטות הצד.
2
כיצד להסיר צמיג
על מנת להסיר את הצמיג, יש תחילה להוציא את האויר מהפנימית עד שלא יוצא עוד אויר. לאחר הוצאת האויר, יש להשתמש במנוף צמיגים להסרת הצמיג מהחישוק.
3
כיצד לחבר את הצמיג חזרה
כדי להרכיב את הצמיג בחזרה, הנח את אחד החרוזים (החלק הקשיח או הרך של הצמיג, בהתאם לדגם שקובע את צורת הצמיג שלך), בתחתית החישוק. לאחר מכן נפח את פנימית הגלגל עד ל-30% לפני שאתה מניח את הצמיג בתוכו (ניפוח מראש מפחית את הסיכוי של תקר בפנימית הגלגל). לאחר מכן, מקם את הצד השני של הצמיג בתוך החישוק, החל מהצד הנגדי לשסתום.
4
כיצד לנפח את הצמיג כראוי
נפח את הצמיג בזהירות. הלחץ המומלץ מוטבע על דפנת הצמיג וכן על דף המוצר (זמין אונליין). בנוסף, לפני כל רכיבה, וודא שהצמיגים מנופחים ללחץ הנכון לנסיעה.
5
המלצות מהמקצוענים
כאשר אתם מנפחים את הצמיג שלכם, ודאו שאתם מנפחים אותו ללחץ המתאים לקרקע שאתם תרכבו עליה ומעל לכל, לתנאי מזג האוויר שאתם תרכבו בהם. בעת רכיבה במזג אוויר גשום, יש להקטין את מידת הלחץ בצמיג בכדי להגדיל את המתיחה של הצמיגים. מצד שני, בעת רכיבה במזג אוויר יבש, יש להגדיל את מידת הלחץ בצמיג לביצועים טובים יותר.
מאפיינים
שימושעל גבי שטח מעורב

מידת הצמיג16x1.95

שפת צמיגקשיח

ETRTO47-305

TPI22

משקל500 גרם
מידע נוסף
הרכב
חלק עיקרי : 30.0% גומי - סינתטי, חלק עיקרי : 30.0% גומי - גומי טבעי (NR) - לטקס, חלק עיקרי : 20.0% פלדה, חלק עיקרי : 20.0% פוליאמיד 6 (PA6)

מבחן
מעבדת אנרגיית הצמיגים שלנו, מאושרת ומוכרת על ידי מותגים מובילים בעולם, בודקת מגוון קריטריונים שונים: אחיזה, רכות נסיעה, עמידות לבלאי, עמידות לטווח ארוך, ביצועים ועוד.

מבחן מוצר
ב-B'Twin אנו מייצרים את הצמיגים של המחר. מהנדסי המו"פ שלנו מעצבים את הצמיגים שלנו במרכז הראשי הבינלאומי שלנו בליל, צרפת. מומחיות זו מצויינת על מגוון צמיגי B'Twin שלנו עם התווית "עוצב בצרפת".

טיפים לאחסון
הצמיג עשוי מגומי קשיח אין לקפל את הצמיג מאחר שהדבר עלול לגרום לו נזק. יש לאחסן את המוצר בצורתו המקורית.
סדר לפי
Off road scooter
Used for בין 3-6 חודשים
I put these on a Swifty adult scooter for use on forest trails. Really impressed with their grip and ride quality.
  • 1
הצג תוצאות עבור