צמיג אופני הרים מהירות 9 לכל תוואי שטח 27.5 X 2.10 Bead נוקשה / ETRTO 54-584

8328427

ROCKRIDER

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל לרכיבה סדירה ואינטנסיבית על אופני הרים בתוואי שטח מעורב.
ביצועים טובים מאוד במחיר מעולה.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
יכולת אחיזה בקרקעאחיזה מעולה בכל תוואי שטח הודות לבליטות אגרסיביות בצורת V..
עמידות בפני ניקובדפנות קלות, Bead מכופף ו-TPI 60 לנסיעה נוחה יותר.
יעילותהרוחב (2.10) והבליטות הנמוכות מאפשרים ביצועים מעולים.
תאימותעבור גלגלים ופנימיות של 27.5 אינץ'.
משקלBead מכופף 845 גרם.
עמידות בפני מיםהרכבה ללא פנימית מצריכה שימוש בחומר איטום נוזלי.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
איך מודדים בלאי של צמיג?
כדי לבדוק את הבלאי בצמיגים ולדעת מתי יש צורך להחליף אותם, יש לבחון את טביעת הצמיג.הטביעה נמצאת במגע ישיר עם תוואי השטח שעליו רוכבים ולכן קובעת את ביצועי הצמיג. יש להחליף את הצמיג כאשר הגבשושיות המרכזיות נשחקות לאותו גובה כמו הגבשושיות הצדדיות..
2
איך מסירים צמיג
על מנת להסיר את הצמיג, יש להוציא את האוויר מהפנימית עד שאוויר לא יוצא יותר החוצה. לאחר מכן, יש להשתמש בתמוכה כדי להסיר את הצמיג מהחישוק.
3
איך להכניס צמיג למקום
על מנת להכניס את הצמיג למקומו, יש לשים צד אחד של הצמיג בתוך החישוק.לאחר מכן, יש לנפח את הפנימית לכ-30% לפני שמכניסים אותה לתוך הצמיג (ניפוח לפני ההכנסה מוריד את הסיכון לצביטת הפנימית).). לאחר מכן, יש להכניס את הצד השני של הצמיג לתוך החישוק החל בצד שממול השסתום. לפני ניפוח מלא של הפנימית, יש לוודא שהיא לא נצבטת בין החישוק לצמיג.
4
איך לנפח את הצמיג
יש לנפח את הצמיג בזהירות. הלחץ המומלץ מצוין על גבי דופן הצמיג וגם בדפי המידע על המוצר (ניתן למצוא אותם באינטרנט). יש לוודא לפני כל רכיבה שהצמיגים מנופחים ללחץ הנכון.
5
טיפ מהמקצוענים
יש לנפח את הצמיג ללחץ המתאים לתוואי השטח שבו תתבצע הרכיבה ובעיקר לתנאי מזג האוויר.לפני רכיבה במזג אוויר גשום, יש להוריד את הלחץ בצמיג כדי להגביר את החיכוך.בזמן רכיבה במזג אוויר יבש, ניתן להעלות את הלחץ לביצועים גבוהים יותר.
6
טיובלס Ready
הצמיג הזה יכול להיות גם טיובלס (ללא פנימית) אם הוא מוכנס לחישוק טיובלס.יש להשתמש בחומר איטום נוזלי מיוחד כדי להוריד את הסיכון לניקובים ולשפר את איטום האוויר.מומלץ להשתמש במדחס או במשאבת לחץ גבוה כדי לנפח צמיגי טיובלס.הטיובלס Ready מאפשר אחיזה אופטימלית ונוחות יוצאת מהכלל.
מאפיינים
שימושתוואי שטח מעורב

גודל הצמיג27.5x2.10

Beadמכופף

ETRTO54-584

TPI60

משקל700 גרם
מידע נוסף
הרכב
ממברנה : 80.0% גומי - גומי טבעי (NR) - לטקס, ממברנה : 20.0% גומי - סינתטי

מבחן
מעבדת Wheel Energy, המורשית ומוכרת על ידי המותגים המובילים בעולם, מודדת מספר קריטריונים נפרדים:אחיזה, רכות נסיעה, עמידות לבלאי, עמידות לטווח ארוך, ביצועים...

מבחן מוצר
ב-B'twin אנחנו מייצרים את צמיגי המחר.מהנדסי המחקר והפיתוח שלנו מייצרים אבי טיפוס במטה הבינלאומי שלנו בליל, צרפת.לאחר מכן הצמיג נבדק במעבדות שלנו וגם בתנאים אמיתיים על ידי צוות רוכבי האופניים המקצועיים שלנו כדי להבטיח איכות מיטבית. אנחנו מציינים את המומחיות הזו על גבי מגוון צמיגי B' twin באמצעות הכיתוב: עוצב בצרפת.

טיפים לאחסון
זהו צמיג Bead כיפוף נוקשה וקל להעביר אותו ממקום למקום ולאחסן אותו.
    הצג תוצאות עבור