נעלי דמי פוינט מקנבס עם סוליה מפוצלת - ורוד סלמון

8327040

DOMYOS

מיועד ל בלט (לרקדניות מנוסות ומקצועניות).
נעלי דמי פוינט מקנבס עם סוליה מפוצלת, רכות במיוחד ומאפשרות גמישות טובה יותר בקשת כף הרגל. הבד הרך מאוד מתרכך אף יותר לאורך השימוש. הגומי נתפר מראש לעקב.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
מתאים לתנועת הרגלהסוליה המפוצלת רכה יותר ולכן מאפשרת גמישות טובה יותר.
תחזוקה קלהכביסה במכונה 30°C.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
כיצד בוחרים נעלי דמי פוינט מתאימות?
לעתים קרובות משתמשים בנעלי דמי פוינט בשיעורי בלט. ההבדלים הם בשני מאפיינים עיקריים, הסוליה והחומר. סוליות שלמות מומלצות לרקדניות מתחילות בכל גיל. הן מספקות תמיכה טובה לכף הרגל. סוליות מפוצלות הן בדרך כלל גמישות יותר בקשת הרגל ומעניקות קו מושך לאורך כף הרגל. מומלצות בדרך כלל לתלמידות בשלב מתקדם או בינוני אשר יש להן כבר יכולת טכנית טובה.
2
למה כדאי לבחור נעלי דמי פוינט מבד?
הבחירה היא אישית: המורה ודאי תמליץ על נעלי דמי פוינט מבד לעומת עור. הן רכות יותר ונמתחות מעט עם השימוש. יחד עם זאת, עלולים להיווצר בהן חורים כשהן מתקרבות לסוף חייהן.
3
כיצד בוחרים את המידה המתאימה?
הנעליים צריכות למנוע מהבהונות לזוז בתוך הנעל : הן צריכות להיות מוחזקות במקום אך לא חזק מדי. כדי שתהיי בטוחה בבחירה שלך בזמן המדידה, עמדי ובדקי כמה תנועות כמו פוינט ופלקס, ועמדי בתנוחת דמי פוינט. לכל הנעליים יש שרוך הידוק, על מנת שניתן יהיה להצמיד ולהתאים אותן לכף הרגל באופן מושלם. לאחר ההידוק יש לגזור את החוט העודף. אורך החוט שנותר אינו צריך לעבור את קצה הנעל, או להיקשר בלולאה.
מידע נוסף
הרכב
חלק עליון של : 100.0% כותנה בטנה וגרב מ : 100.0% כותנה סוליה חיצונית מ : 100.0% עור- תאו מים

מבחן מוצר
מוצר זה עבר בדיקות, על מנת לוודא שצורתו וצבעו נשמרים. בדיקות אלו מתבצעות באופן קבוע במעבדה חיצונית, על מנת לאשר שדרישות האיכות שלנו מתקיימות תמיד.

טיפים לאחזקה ושימור
כביסה במכונה 30°C.
סדר לפי
Good quality
Used for בין 2-8 שבועות
Slightly smaller than the expected size and you have to sew on elastics but overall good quality and durable.
  • 1
הצג תוצאות עבור