אוהל פתיחה מהירה לקמפינג ‏ARPENAZ | 3 אנשים - ירוק

8322006

QUECHUA

מיועד ל
אוהל נוח לשימוש שעומד בכל מבחני העמידות והעמידות למים שלנו. מבנה כיפה עם תמיכה עצמאית שניתן להעביר ממקום למקום לאחר ההרכבה\ כדי למצוא את המיקום הטוב ביותר לקמפינג.

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
קל להרכבה/פירוקאין צורך בתמיכות נוספות לאוהל. אוהל קל להקמה עם מוטות.
קיבולתחדר 190 x ‏200 ס"מ. גובה שימושי מרבי: 121 ס"מ.
קל לנשיאהגודל התיק: 57‏x‏16‏x‏16 ס"מ / 14.6 ל'. משקל: 3 ק"ג.
הפחתת חוםכיסוי מגן ואזור אוורור בחלקו האחורי של האוהל. לא מצויד בטכנולוגיית Fresh.
מניעת חדירת אורלא מצויד בטכנולוגיית Black.
עמידות לאורך זמןעמיד ברוחות עד 40 קמ"ש (עוצמה 5): נבדק במנהרת רוח על משטח מסתובב.
עמיד בפני מיםנבדק בממטרים של 200 מ"מ מים/שעה/מ"ר (גשם טרופי) ובבדיקות שטח.
אחריותשנתיים. תיקונים: ניתן לתקן את כל האוהלים שלנו בסדנת Decathlon.
שאלות ותשובות

1
הקמה/קיפול
מבנה כיפה קלאסי: יש להרכיב את המוטות בחדר ואז לחבר מעליהם את היריעה... לפירוק האוהל, חזרו על התהליך בסדר הפוך.
2
מזרנים מתאימים
מומלץ להשתמש באוהל עם מזרן ניפוח-עצמי או מזרן טיולים ברוחב 60 ס"מ לכל היותר. לא מומלץ להשתמש במזרנים מתנפחים שהעובי שלהם גדול מ-6 ס"מ מטעמים של צמצום מרחב המחיה ועמידות בפני עיבוי לחות.
3
אוורור
אוורור אחורי עליון 1, חלל בין היריעה לקרקע סביב כל האוהל: מאפשר תחלופת אוויר בין חלל השינה ליריעה לחידוש האוויר ולצמצום תופעת העיבוי הטבעית.
4
חסין למים
כל אוהלי Quechua נבדקים ומאושרים במעבדה (כל אוהל נבדק בתנאים של 200 ל'/מ"ר/שעה במשך 4 שעות), בנוסף לבדיקה בתנאי שטח. (2000 מ"מ של יריעת פוליאסטר מצופה פוליאוריתן, 120 גרם/מ"ר של יריעת קרקע מפוליאתילן, כל התפרים אטומים בפס איחוי תרמי). חלל השינה הנושם העשוי פוליאסטר נמצא מתחת ליריעת מגן המונעת מגע של השוכנים באוהל עם הטל המתעבה באופן טבעי בתוך יריעת המגן.
5
עמידות בפני רוחות
אנחנו בודקים את כל האוהלים שלנו במנהרת רוח על גבי משטח מסתובב כדי לחשוף את כל צידי האוהל לרוח. אוהל שהורכב כראוי עם כל חבלי התמיכה המחזקים אותו מסביב אמור להיות ראוי למגורים ברוחות של עד 40 קמ"ש בגובה הקרקע (עוצמה 5).
6
דירוג להשוואה של השפעת המוצרים על הסביבה
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לכל אורך מחזור החיים שלו באמצעות מחוונים שונים. ניתן דירוג כללי שנע בין A ל-E כדי שתוכל לזהות בקלות את המוצרים הידידותיים יותר לסביבה בהשוואה למוצרים מאותו סוג (חולצות טי, מכנסיים, תרמילי גב וכו'). Decathlon מחויבת להצגה של המידע הסביבתי על מוצריה. למידע נוסף: http://sustainability.decathlon.com/‎
7
אחריות / שירות לאחר המכירה
כמעצבים וכמשתמשים אנחנו אוהבים מאוד את מגרש המשחקים שלנו, לכן אכפת לנו מהעמידות של מוצרינו וכל האוהלים שלנו מעוצבים כך שניתן לתקן ולהחליף חלקים פגומים. חלקי חילוף ושירות תיקון חלקים (מוטות) זמינים בסדנת Decathlon או באתר האינטרנט שלנו בכתובת הבאה: ‎http://spi-atelier.decathlon.fr/atelier/produit/1802997 בכל מקרה של בעיה, ניתן להביא את האוהל לבדיקה בחנות Decathlon הקרובה.
מאפיינים
מספר אנשים3 אנשים

הקמהמוטות

גודל בקיפול57‏x‏16‏x‏16 ס"מ / 14.6 ל'

משקל3.0 ק"ג
מידע נוסף
הרכב
עמוד : 100.0% פיברגלאס (FG) אוהל מחסה : 85.0% פוליאסטר (PES), אוהל מחסה : 15.0% פוליאורתן (PU) כיסוי לקרקע : 100.0% פוליאתילן (PE) חדר פנימי : 100.0% פוליאסטר (PES) תיק נשיאה : 85.0% פוליאסטר (PES), תיק נשיאה : 15.0% פוליאורתן (PU)

טיפים לאחסון
אחסון: לאחר שימוש או ניקוי, אין לאחסן את האוהל לפני שהתייבש לגמרי למניעת היווצרות ריחות ועובש.
סדר לפי
Festival tent
Used for בין 2-8 שבועות
Bought tent for my teenage son to take to Reading. He said it was great. Just annoyed he didnt bring it back home with him!
Great Tent, although corner hook snapped!!
Used for עד שבוע
Purchased this tent for my daughters to use in the garden. Quality is very good, with built in ground sheet. However, on first assembly, a corner hook on the top green sheet snapped...…..
Shame really, has dented our opinion of the tent.
Quechua arpenaz3 tent
Used for עד שבוע
Easy to put up - well made - a bargain
  • 1
הצג תוצאות עבור