מעיל גשם Race 500 - כחול לגברים למירוצי שיט יאכטות

8319500

TRIBORD

מיועד ל למתחרי יאכטות השטים בגשם.
מעיל שיט עמיד במים הוא אידאלי לתמרונים על גלשן ושומר עליכם יבשים. הטכנולוגיה שלו מגנה על הגולש מפגעי הסביבה כך שהם יוכלו להתרכז בשיט על כל סוג של סירה!
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
עמיד בפני מים4 שעות בגשם כבד (5,000 מ"מ) . תפרים מודבקים במלואם. דוחה מים.
יכולת נשימהאריג נושם מאוד של שתי שכבות (ספיגת מים <12).
עמידות בפני מי מלחרוכסן מפלסטיק מוזרק..
כיסים4 כיסים מאובטחים. (שנים פנימיים ושנים חיצוניים).
נוחות שימושכובע שאפשר להתאימו ב - 3דרכים ונמצא בתוך הצווארון.. מתהדק במותניים ובחפתים.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
אטום למים
אריג הידרופילי דו שכבתי - >5,000 מ"מ של לחץ מים.. תפרים מודבקים במלואם. - כובע דו כיווני מתכוונן . - רצועות סקוץ' להתאמת השרוולים. - פתח מרכזי של הדש עם תעלת ניקוז להגנה מיטבית מפני המים. - נבחן תחת סימולצית גשם כבד (450 ל' בשעה/מ"ר) למשך 4 שעות
2
נשימה
RET
3
נוחות
- כובע שאפשר להתאימו בשלוש דרכים. - שולי הז'קט ניתנים להתאמה..
4
מחזיר אור
2 טלאי כתף 2 טלאי כובע מגבירים מקורות אור..
5
עמיד בפני שחיקה
- רוכסן מרכזי מפלסטיק מוזרק עמיד לחמצון במלח..
6
שלב 1 כיצד לחדש את תכונת דחיית המים של הז'קט: לפני הכביסה
רכסו את כל הרוכסנים והסוגרים והסירו את כל חלקי הבגד שלא ניתן לכבס. זכרו לשחרר את הרצועות ואת החלקים האלסטיים ולרוקן את הכיסים. יש לכבס את הבגד כשהוא הפוך.
7
כיצד לחדש את תכונת דחיית המים של הז'קט? שלב 2: כביסה
ניתן לכבס את המעיל בכביסה עדינה בתוכנית של 30 או 40°C עם אבקת כביסה רגילה. אין להשתמש במרכך כביסה, שיפגע בביצועים הנוכחיים של הבגד, או במלבין. יש לוודא שהבגד לא מתקמט יתר על המידה כשמניחים אותו במכונת הכביסה ואין ליצור עומס יתר במכונה. חשוב מאוד: בחר שטיפה עמוקה או כפולה להסיר את כל שאריות אבקת הכביסה לחלוטין.
8
כיצד לחדש את תכונת דחיית המים של הז'קט? שלב 3: ייבוש
ייבוש הוא שלב קריטי בחידוש הטיפול לדחיית מים. אנו ממליצים לתלות את הז'קט בצורה ישרה על החבל ולהשאיר אותו להתייבש. זהירות: לעולם אין לייבש את הז'קט תוך הנחתו ישירות על גבי רדיאטור. ואז ניתן להניח אותו במייבש כביסה בתוכנית סינטטית קצרה, דהיינו 10 עד 15 דקות, לפני שהופכים אותו חזרה למצבו הרגיל.
9
איך להפעיל מחדש את דחיית המים של הז'קט
אם למרות תהליך זה של כביסה ושטיפה יסודיות ובעקבותיהן ייבוש עדין במייבש כביסה, טיפות המים כבר לא גולשות על פני הז'קט, אנחנו ממליצים על ביצוע תהליך של אטימה מחדש באמצעות ספריי דוחה מים.
10
דרגו כדי להשוות בין השפעות על הסביבה של מוצרים
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת על פני כל מחזור החיים שלו ובעזרת מחוונים שונים. ציון כולל (ABCDE) ניתן כדי להקל עליכם לזהות את המוצרים בעלי הביצועים הסביבתיים הטובים ביותר על ידי השוואה בין מוצרים מאותו הסוג (חולצות טי, מכנסיים, תרמילי גב וכדומה.). למידע נוסף: http://sustainability.decathlon.com/
מידע נוסף
הרכב
בד עיקרי : 100.0% פוליאמיד (PA) חומר בטנה עיקרי : 100.0% פוליאמיד (PA) בטנה משנית : 100.0% פוליאסטר (PES) פרק יד : 76.0% פוליאסטר (PES), פרק יד : 24.0% אלסטין

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום יבש, אך אין להשאיר את הבגד על או בקרבת מקור חום כגון רדיאטור. דבר זה עשוי לפגוע בממברנה הנושמת או בציפוי.

טיפים לאחזקה ושימור
אנוראק לשיט במים עמוקים - כביסה במכונה בטמפרטורה של 30°. הפוך, והקרסים ופסי הלולאות מחוברים. בחרו במחזור הכולל שטיפה ארוכה וסחיטה עדינה. יבשו על חבל, אם אפשר. ייבוש מדי פעם במייבש בחום נמוך ולפרק זמן קצר ישפר את הטיפול דוחה המים. כדי לחדש את הטיפול לדחיית מים, אפשר גם לגהץ את האריג בטמפרטורה מרבית של 140 מעלות, או לרסס בתכשיר חידוש הדחייה של Tribord.
סדר לפי
Awesome product.
Used for בין 2-8 שבועות
Great product. Warm and comfy. Great for.
Excellent sailing jacket.
Used for בין 2-8 שבועות
An excellent sailing jacket for a fraction of the cost of the more established brands. It stood up to 3 hours of heavy rain on a recent trip in the Solent without any leaks or discomfort. Recommended.
  • 1
הצג תוצאות עבור