מגפי ניאופרן 3 מ"מ לגלישה ולגלישת רוח

8319434

OLAIAN

מיועד ל גלישה רגילה במים בטמפרטורה בין17° ו-22° צלזיוס. משך הפעילות: עד שעתיים.
המגפים מתאימים לגלישת רוח, גלישת קיט ולגלישה. תמיכה מעולה למשטח הדריכה על הגלשן או לרצועות האחיזה ברגל. סוליה עבה ורכה לחיכוך ולעמידות מרביים .
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
יציבהרצועה להידוק כף הרגל. סוליה ארגונומית.
אחיזהסולית גומי עם בליטות למניעת החלקה.
בידוד תרמיניאופרן שלושה מ"מ מודבק בעזרת תפר עיוור. למים בטמפרטורה של יותר מ-17°C
עמידות בפני שחיקהניאופרן מרופד וחתיכה לחיזוק בגפה.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
שמרו על חום גופכם לפרק זמן ארוך יותר בעזרת העזרים התרמיים! ביגוד מתאים לכל טמפרטורה...
כאשר נמצאים במים מאבדים יותר ממחצית חום הגוף דרך הגפיים והראש. בהתאם לכך, להלן העזרים הממולצים: - במים חמים ומים בטמפרטורות בינוניות (>17°C) => מגפונים נמוכים מניאופרן. - במים קרים (12 - 17°C): מגפונים גבוהים (מגפים) וכפפות. - במים קרים מאוד (7 - 12°C): מגפונים גבוהים (מגפים), כפפות, כובע וברדס... מצאו את מלוא מגוון העזרים שעשויים מניאופרן בכתובת: decathlon.fr
2
כיצד לבחור את המגפים הנכונים
הקריטריון הראשון לבחירת מגפי גלישה הוא טמפרטורת המים. טמפרטורות המים משתנות בהתאם למיקום ולעונת השנה. אנחנו מוודאים באופן עקבי שטמפרטורת המים במיקום שלך תואמת לטווח הטמפרטורות הממולץ: מים חמים מעל 20°C. מים בטמפרטורה בינונית בין 17 ו-22°C. מים קרים בין 12 ו-17°C. מים קרים מאוד בין 7 ו-12°C.בקרו באתר seatemperature.org לצורך בירור מהי טמפרטורת המים במיקום שלכם.
3
בחרו את המידה הנכונה
נעלים ומגפוני גלישה צריכים להיות הדוקים מאוד כדי להבטיח קיומה של יעילות תרמית מרבית. טבעי לחלוטין לחוש שהם הדוקים מדי כשמנסים אותם במקום יבש. בחירה של נעלים ומגפונים במידה הנכונה מבטיחה התאמה טובה יותר ומונעת מהם להתנפח במים.
4
ניאופרן: כיצד הוא פועל?
באמצעות לכידה של שכבת מים דקה סביב הגוף, חליפת הגלישה של ניאופרן פועלת בשתי דרכים: 1. המים הלכודים מתחממים בהדרגה 2. בריחת החום מצטמצמת. חליפת הגלישה ושכבת המים הדקה יוצאות שכבת בידוד.
5
חומרים
מגפי הגלישה בעובי של שלושה מ"מ עשויים מניאופרן כדי להבטיח בידוד תרמי טוב יותר. הניאופרן מרופד באריג סינטטי לתוספת עמידות בפני שחיקה. עובי הניאופרן: 3 מ"מ. ניאופרן הוא קצף אלסטומרי מפוליכלורופרן בעל תא סגור שיש בו בועות חנקן לכודות בעלות תכונות מבודדות. אנחנו בודקים ומעניקים אחריות לאיכות התרמית של חומרי הניאופרן שלנו .
6
מגפים למגוון של סוגי ספורט מים
חליפות הגלישה שלנו מיוצרות כך שיענו על הצרכים של הגולשים בעלי הדרישות הגבוהות ביותר. הבחירות העיצוביות שלנו הופכות את החליפות למתאימות גם לענפי ספורט מים אחרים, כגון גלישת קיט, גלישת רוח, וויקבורדינג, סקי מים, סאפ (עמידה על גלשן עם משוט).
7
בחרו בחליפת הגלישה המתאימה!
חליפות הגלישה שלנו מדורגות גם לפי טווח טמפרטורות של המים: מים חמים, מים בחום בינוני, מים קרים. חליפות הגלישה שלנו מיוצרות כך שיענו על הצרכים של הגולשים בעלי הדרישות הגבוהות ביותר. הבחירות העיצוביות שלנו הופכות את החליפות למתאימות גם לענפי ספורט מים אחרים, כגון גלישת קיט, גלישת רוח, וויקבורדינג, סקי מים, סאפ (עמידה על גלשן עם משוט).בדקו את כל מגוון החליפות שלנו בכתובת: decathlon.fr
מאפיינים
עובי3 מ"מ
מידע נוסף
הרכב
סוליה חיצונית מ : 100.0% סטירן אתילן בוטדיאן סטירן (SEBS) חלק עליון של : 100.0% פוליאמיד (PA) בטנה וגרב מ : 100.0% פוליאמיד (PA)

מבחן מוצר
צוותי העיצוב שלנו ב-, שצרפת פיתחו ובדקו אותה Hendaye.החומרים שבהם השתמשו לייצור מוצר זה נבדקו במעבדה כדי להבטיח את האיכות והעמידות הטובות ביותר.

טיפים לאחסון
ליבש במקום יבש ומאוורר. יש להרחיק ממקורות חום. להארכת חייו של הניאופרן, אין להניח לו להתייבש במקום עם קרינת שמש ישירה . לא מומלץ לכבס במכונה.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לשטוף במים מתוקים
סדר לפי
Not suitable
Used for עד שבוע
The soles were to slippery to be worn round a pool, purchased to wear as a swimming teacher.
Good overall but not as good as previous version
Used for עד שבוע
Seems slightly flimsier than previous version especially the inner soles. But still comfortable and good tactile feedback.
3mm neoprene windsurf/ surf boots
Used for בין 2-8 שבועות
Really comfortable and easy to take on or off.
Well made and comfortable
Used for בין 2-8 שבועות
Well fitted without being tight. Comfortable enough to walk quite a way in them.
Great boot for the Price
Used for בין 2-8 שבועות
Using these for kayaking and sailing, so impressed I bought a pair for each of my sons much better than wearing old trainers.
  • 1
הצג תוצאות עבור