ארפנז 50 (Arpenaz 50 Mid) - נעלי הליכה לילדים - ורוד

8319096

QUECHUA

כתוב את התגובה הראשונה
מיועד ל טיולים רגליים חצי-יומיים, במזג אוויר יבש ובנתיבים נוחים. לשימוש מזדמן.
תנו לילדיכם לטייל בחופשיות ובתחושת ביטחון בנעלי טיולים הכוללים גפה אמצעית וסוליית גומי לעמידות ואחיזה משופרת.
מדריך מידות

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
יכולת אחיזה בקרקעסוליה מגומי. עמידה יותר מ-TPR/TR.
בלימת זעזועיםמערכת ריפוד עקב אקסלוסיבית. נוחות ועמידות מובטחת.
יציבותגפה אמצעית. וו אחד המהווה פשרה טובה בין תמיכה בנעל ותנועת כף הרגל.
קל-משקל262 גר' במידה 2.5 205 גר' במידה 11.5.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
טיפים לרכישה
הילדים יכולים למדוד את שתי הנעליים בעמידה עם גרביים המיועדות לטיולים רגליים. ניתן למדוד דגמים שונים ומידות שונות לפי הצורך. באפשרותכם לבדוק את רמת הנוחות בשתי נקודות בנעל: בסיס העקב והחלק הקדמי של כף הרגל כלפי מטה. יש להימנע מכל נקודות הלחץ בזמן המדידה. אל תהססו לתת להם להסתובב בחנות. התחילו בהדרגה להשתמש בנעליים שלכם במהלך הטיולים הראשונים שלכם כדי שתוכלו להתרגל אליהם בקצב המתאים.
2
מהי המידה המתאימה לי?
אם מטרת הרכישה היא טיולים רגליים, אל תהססו לרכוש נעליים במידה אחת גדולה יותר מהמידה הרגילה שלכם. כך תוכלו ליהנות מנוחות מצוינת בזמן הירידה מן ההר ולמנוע את שפשוף האצבעות של כף הרגל עם קצה הנעל. המלצה: יש לקצוץ ציפורניים ולפני הירידה במדרון יש לוודא שהשרוכים מונעים את החלקת כף הרגל קדימה לכיוון חלקה הקדמי ש להנעל.
3
בדיקות שטח
כל הנעליים שלנו עוברות בדיקות נוחות ושימוש על ידי משתמשים המייצגים את שוק היעד שלנו ובתנאים הזהים לתנאי שימוש טיפוסי. צוות בודקי השטח שלנו: מנהל המוצר שלנו פועל מול אנשים שאינם קשורים לקצ'ואה, והם אלה שבודקים, מפתחים ומאמתים את רמת המוצרים.
4
בדיקות מעבדה
בדיקות מעבדה נוספות התבצעו כדי לבחון את הנושאים הבאים: חיבור חורי השרוכים והרשתות, הרכבה, טוקסיקולוגיה, עמידות לקרינת אולטרה סגול, שחיקת רכיב הגפה, בלאי מואץ.
מאפיינים
משקל205 g-C12.5, 262 g-C3.5

גרסת שרוכיםבין 1 ל-5

גרסת סקוץ'C8-13.3
מידע נוסף
הרכב
חלק עליון של : 55.0% פוליאורתן (PU), חלק עליון של : 45.0% פוליאסטר (PES) סוליה חיצונית מ : 100.0% גומי - סינתטי בטנה וגרב מ : 100.0% פוליאסטר (PES)

טיפים לאחסון
יש לאחסן במקום חשוך, יבש ומאוורר היטב.

טיפים לאחזקה ושימור
יש לנקות עם מים וסבון במברשת רכה. אסור לכבס במכונה. יש להשאיר את הנעליים להתייבש. אסור לייבש במייבש כביסה. אין לייבש ליד מקור חום.
    הצג תוצאות עבור