מעיל פוך לנשים TREK 900 לטרקים בהרים - שחור

8317745

FORCLAZ

מיועד ל נשים שמטיילות במשך מספר ימים במזג אוויר קר
נסו מעיל פוך זה, הוא קל משקל, חם וניתן לאחסון במקום קטן במיוחד! הוא אידאלי כשכבה שנייה ומוצא את מקומו בקלות בתיק הגב.
מדריך מידות

- המוצר אינו זמין במלאי -

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שמירת חוםמילוי 85% פוך ו 15% נוצות. רצועת גומי במותניים. צווארון רחב
עיצוב קומפקטימתקפל לפאוץ' שניתן למקם בתחתית תרמיל הגב. 660 CUIN
דוחה מיםהמשטח החיצוני עבר טיפול לדחיית מים, למניעת חדירה של מים
חופש תנועהמעיל פוך: למניעת הרגשה של חנק מתחת למעיל עמיד במים
כיסים2 כיסי ידיים עם רוכסן כדי למנוע נפילת חפצים אישיים
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מקור הנוצות
אנחנו מחויבים לשימוש בשיטות ייצור אחראיות, והחלטנו לעבוד עם ספקים בעלי אישור RDS (אישור תקן לפוך אחראי) בלבד. אלו הם ספקים מאושרים שמבטיחים שהפוך והנוצות מגיעים מברווזים שגודלו לבשר והם מוגנים מפני פעולות של אכזריות מכוונת. לקבלת מידע נוסף: http://responsibledown.org/ http://developpement-durable.decathlon.com/documents-et-rapports/documents/
2
עוצמת המילוי של מילוי הפלומה/הנוצות
ז'קט מרופד 85/15 עם אחריות לעוצמת מילוי מינימלית של 660 CUIN. עוצמת המילוי היא אמת מידה לגבי יכולת הבידוד התרמית של הפוך והפוטנציאל שלו "ללכוד" אוויר. פוך עם עוצמת מילוי גבוהה יותר תופס חלל רב יותר, לוכד אוויר רב יותר ומספק בידוד תרמי גבוה יותר.
3
יתרונות מילוי העשוי נוצות ופלומת ברווזים*
עוצמת המילוי של הפוך לאורך זמן מעניקה לו 3 יתרונות חשובים לטיולים: - בידוד תרמי הודות לאוויר הנלכד בפוך ובנוצות - קל משקל במיוחד: ברמת חום זהה, הנוצות קלות יותר מהריפוד הסינתטי. כך נחסך משקל רב אפילו יותר לתיק הגב שלך - ניתן לדחיסה במיוחד *הנוצות שלנו מגיעות מברווזים סיניים שגודלו לבשר, אנחנו אוספים את הנוצות שלהם אחרי שנשחטו.
4
משקל המילוי
XS: 117 גר' S: 124 גר' M: 130 גר' L: 137 גר' XL: 146 גר' XXL: 157 גר'
5
הוראות טיפול לג'קטים במילוי פלומה ונוצות
ניתן ללבוש את מעיל הפוך במשך כל עונת החורף ויש לכבס אותו מדי פעם. לקבלת עצות הכביסה שלנו, נא ללחוץ על הקישור שמתחת: http://www.quechua.com/wash-your-down-jacket
6
במקרה של גשם
חומר המילוי של ז'קט זה הוא דוחה מים. הוא גורם לטיפות הגשם לגלוש על האריג כך שהמים יחדרו רק לאחר זמן רב יותר למעיל, ולך יהיה זמן להגיע למחסה. אבל הז'קט המרופד אינו עמיד במים. לפיכך, במקרה של חשיפה ממושכת לגשם, מומלץ ללבוש מעיל גשם עמיד במים על מעיל הפוך.
7
איך לחדש את התכונות לדחיית מים?
יש לפעול על פי המדריך: https://www.quechua.fr/conseils/comment-reactiver-la-deperlance-de-sa-veste-a_86425
8
ציון לצורך השוואת השפעה סביבתית של מוצרים
ההשפעה הסביבתית של המוצר מחושבת לכל אורך מחזור החיים שלו באמצעות מחוונים שונים. דירוג כללי מ-A עד E נועד לאפשר זיהוי קל של המוצרים הידידותיים ביותר לסביבה באמצעות השוואתם למוצרים דומים (חולצות, מכנסיים, תרמילים וכו'). Decathlon מחויבת להצגה של המידע הסביבתי על מוצריה. לקבלת מידע נוסף: http://sustainability.decathlon.com/
מידע נוסף
הרכב
ריפוד : 85.0% פוך ברווז אפור, ריפוד : 15.0% נוצות ברווז אפור בטנה : 100.0% פוליאמיד (PA) בד עיקרי : 100.0% פוליאסטר (PES)

מבחן מוצר
כל מעילי הפוך נבדקו במעבדה בתנאי רוח של 5 קמ"ש, כשכבת לבוש שלישית על בובת הדמיה תרמית (מעל חולצת טי עם שרוולים ארוכים ופליז). דרגת הבידוד התרמי שלהם נמדדת בסולם של 1 עד 5 ומעניקה לך את האפשרות לבחור את הפריט המתאים ביותר לשימושך.

טיפים לאחסון
יש לאחסן על קולב במקום נקי ויבש

טיפים לאחזקה ושימור
הטיפול בג'קט במילוי פלומה דורש תשומת לב מיוחדת. אנו ממליצים להשתמש בשירות ניקוי יבש כדי לשמור על מעיל הפוך שלך. יש לכבס במכונת כביסה בטמפרטורה של ‎30°C, יש להוסיף 2 כדורי טניס כדי לאוורר את מילוי הפוך. יש לשטוף פעמיים. ייבוש במייבש כביסה (מומלץ מאוד): תוכנית סינתטית עם 3 כדורי טניס לאוורור מילוי הפלומה, במשך מספר מחזורים עד שהפוך התייבש לגמרי, כדי למנוע את התקבצות הנוצות והפחתת כוח הבידוד. ניתן לעיין בהוראות הטיפול במדריך שבאתר
סדר לפי
Warm and packs down small.
Used for בין 2-8 שבועות
Purchased for my teenage daughters trip to New York. She loved the warmth the ability to pack it small and the styling.
Extremely warm jacket
Used for בין 2-8 שבועות
This is a great jacket that rolls up into its own pouch. So light to carry but keeps you extremely warm in cold weather. The high neck and slightly longer back are great too. My only downside is that the pockets are at a funny angle inside but apart from that I definitely would recommend this jacket.
Cosy
Used for בין 2-8 שבועות
Great jacket for price. I did purchase in sale so was a bargain. Looks good too.
  • 1
הצג תוצאות עבור