מחממי זרועות ללא תפרים לרכיבה על אופניים דגם 500 - שחור

8315774

B'TWIN

מיועד ל רוכבי אופניים מושבעים, הרוכבים במזג אוויר קר (רכיבה במשך שעתיים).
ללא תפרים, נוח מאוד ונמתח. מחממי זרועות לחורף, דקים יותר מצמר סרוק, אבל מחממים בראשית הרכיבה (רכיבת כביש או רכיבת הרים) במזג אויר קר.
מדריך מידות

לקניה
     בחנות

צפייה בכל החנויות

יתרונות‎
שמירת חוםמגבירים את הנוחות התרמית בראשית הרכיבה במזג אויר קר.
עיצוב אנטומידקים מאוד, בד נמתח.
יכולת נשימהבד נושם במיוחד ומתייבש במהירות.
אחריות2 שנים
שאלות ותשובות

1
מידת החמימות של המוצר
היכולת של מוצר להציע הגנה מפני קור. זה תלוי בהתנגדות התרמית של הבד ובחדירות האוויר. ככל שההתנגדות התרמית גבוהה יותר, כך המוצר שומר על החום המיוצר על-ידי הגוף בעת הרכיבה.
2
נשימה
כדי לקבוע האם הבד מנדף לחות, אנו מודדים את עמידותו בפני התאיידות (הבדיקה מבוססת על תקן ISO 11092). ככל שהעמידות נמוכה יותר, כך הבד מאפשר ליותר נוזלים המיוצרים על ידי הגוף לצאת, ומכאן שהבד מנדף יותר זיעה. לדוגמה: RET < ‏9 = בד נושם מאוד.
3
טיפים לטיפול
כביסה במכונה ב-30 מעלות צלזיוס. תכנית לבדים סינתטיים. יש להפוך את הבגד. יש להשתמש בחומר ניקוי בכמות מינימלית. אין להוסיף מרכך. יש לייבש בתלייה במקום חם ומאוורר. אין לייבש במייבש כביסה. אין לנקות בניקוי יבש. אין להשתמש במלבין. אין להניח על תנור חימום לייבוש.
4
מבחני המוצר
צוות מעצבי המוצר שלנו נמצא ב-B'Twin Village בעיר ליל ועובד ללא הרף כדי להפוך את הרכיבה על אופניים לנוחה יותר עבור המשתמשים שלנו. האובססיה שלנו היא ליצור מוצרים העונים על צרכי הרכיבה הייחודיים של המשתמשים שלנו ולסלק את המכשולים ליצירת חוויית רכיבה טובה. אנחנו בודקים את המוצרים שלנו בשטח, כי אנחנו משוכנעים שרק על-ידי בדיקה בתנאי שימוש אמיתיים, כמו אלה שאתה חווה עם האופניים שלך, אנחנו יכולים לשפר את המוצרים שלנו שוב ושוב.
מידע נוסף
הרכב
גרביים : 87.0% פוליאמיד (PA), גרביים : 13.0% אלסטין
סדר לפי
Arm Warmers
Used for בין 2-8 שבועות
Have not used these out on the road yet,only tried on in doors nice fit.
  • 1
הצג תוצאות עבור